Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Gümüşhane'de Sinemaya gittiniz mi?
www.gumushane.gen.tr - Forum > Anketlerimiz > Anketler
Recep Ergin
Gümüşhane'de Sinemaya gittiniz mi?
asdf29
nasip olmadı be abi sad.gif güzel bi filimde vermedilerki heves edipte gidelim sad.gif
29aynur
Ben Gümüşhanede değilim. cool.gif
FaToS
GiTMeDiM aMa GiDeRiM BiRGuN iNSaLLaH
yekmusic
Şuan gümüşhande değilim.Kayseride kendi işimizi yapıyoruz.Geçtiğimiz yıl sinema gümüşhaneye henüz açılmamıştı.Ve herkes sosyal faaliyetten dolayı bahaneler sunuyorlardı bunların başında da sinemamız yok diyorlardı.2005 yaz ayında gümüşhaneye geldim fakat sinemaya fazla gidilmiyormuş.Zannetmiyorum fazla da gidileceğini.
Guest
ben gumushenede okuyan ogrencıyım gıttım bence cok guzel ama bişe diyebılırmıyım sınamanın tamamını ogrencıler olusturuyor halk sahıp cıkmadıktan sonra sıtem etmenın bı anlamı yok bence
SEVECEN
ben gümüşhanede okurken sinema falan yoktu,sad.gif kıymetini bilin
azel
GÜMÜŞHANELİ DEĞİLİM ORDA OKUDUM AMA HİÇ GİTMEK NASİP OLMADI SADECE ÖGRENCİLER KURTARMAZ GÜMÜŞHANEYİ BİRAZ KALKININ YADA ÇABALAYIN
yolcu1453
selam. anket sonuçlarına baktım da biz hakikaten de biz hep ağaçların dallarında en uç noktadaki yemişlere uzanıyoruz. gümüşhanede tiyatro yok dedik birileri çıktı birşeyler yaptı başarılıydı veya başarısızdı iyi veya kötü konular işlendi bu mesele değil mesele tiyatroya gereken önemi göstermemiş olmamızdı sonuçta diyebilirsiniz ki iyi oyun olsa gelirdik ama eminim oyuncular en iyisini çıkarta hatta "bir demet diyatro" burada sergilense yine aynı hasılat ve seyirci kitlesi olacaktı. şimdi de sinema.. gümüşhane şartlarına göre çok pahalı sayılmaz bir VCD veya DVD alıp evde izlemekle hiç sinemayı sinemada izlemek bir olur mu ? üstelik yöneticileri yeni filimleri ellerinden geldiği kadar zamanında getiriyorlar.. ben her hafta giderdim gümüşhanedeyken.. kısmetse yazın izne geliyorum gelince yine giderim inşallah smile.gif gitmeyenlere de öneririm keyifli oluyor smile.gif
remeo_29
evet hic nasip olmadı sinemaya gitmek
Erkan GÖK
ben depremden sonra(marmara)gümüşhanede bir seneden fazla bir süre kalmıstım.ve kaldığım bu süre zaafında sinemanın ne kadar gereklibirsey oldugunu anladım.o zamanlar sadece tiyatro vardı ve kaldığım sürede sadece bir tiyatro olmustu ve ağlayarak izlemiştim.Şimdi eğer ki memleketimize böylebir iyilik yapılmıs bırakın gitmemeyi bilakis geliştirme çabaları içinde olmalı insan diyorum.Sinemalarda gerek duygusal gerek zihinsel gelişimi arttırdığı uzmanlar tarafından onaylanmış bir gerçektir..Güzel memleketimin gelişmesi buralardan başlar bence..ve verilen önem kadar ileri gider..
o zamanla hayl bile edemezdim gümüşhaneye sinemanın geleceğini.Belki külfetli bir iş oldugu içindir.kimse bu işle uğraşmaz düşüncesi tasırdım ama şimdi bunu öğrenince gerçekten mutlu oldum.ve bu yaz geleceğim Allah nasip ederse..sinemaya gideceğim..ve sinema cıkısında ben evime yani köyüme gidiyorum dediğimde birkaç dakika sonra köyümde olacağım gün'ü sabırsızlıkla bekliyorum..saygılar..selamlar
Godilli Aydurmuş
(AdamGibi @ May 2 2005, 09:43 PM) [snapback]21[/snapback]

Gümüşhane'de Sinemaya gittiniz mi?

Ahhhhhh ahhhhh inşallah bir gün bize de gitmek nasip olur.
dragonblue
vallahi ben gümüşhanede sinema felan hatırlamıyorum belkide benim haberim yok açıldıysa seneye yazın inş. giderim
Doğuhan SEVİM
Gümüşhanede sinema varmı yaw blink.gif

FaTo_
QUOTE(Doğuhan SEVİM @ Oct 10 2006, 07:06 PM) *

Gitmedim
sinemanin oldugunuda bilmiyordum..
Gumushaneyide Allah gezmeyi nasip eder insAllah bir gun...
sefa2318
Geldıgım zaman gıdecem.....
gumushanevi
QUOTE(nadiye cebeci @ Sep 13 2007, 04:33 PM) *
Artık sinema kapanmış öyle söyledi gümüşhanedeki arkadaşlarım. Rağbet mi yoktu acaba. Yanlış da biliyor olabilirim tabi.

Evet sinema yok olmaması daha iyi eskiden sinemamı vardı tızıhlı cöngerli tezeneli kovlu ne anlar holywooddan bizim kendi kültürümüz var onu koruyalım
FaTo_
nasip dedik, demek degilmis gormek daha
ZİYA
Gümüşhanede sinamaya bundan 2 yıl önce kurtlar vadisi ırak filmine gitmiştim. Ama şuanda o sinama kapandı.....
Cici_Kiz
Valla bende hayrete geldim Gümüshanede Sinemadami var yaf tongue.gif
Yakisir yaf bizim memleketde yok yok da biz bilmiyoz tongue.gif
neyse ben gitmedim sad.gif Nasip olmadi heralde ama sate ben gümüshanede degilim sad.gif yanliz bildigim birsey var oda gümüshanenin cok güzel bir yer oldugu wink.gif
Cici_Kiz
Valla bende hayrete geldim yaf bizim orda sinemadami varmis ohmy.gif
yaf memleketime kurban olayim yok yok yani smile.gif yakisir
yanliz demeden gecemicem cok güzel yerleri var gümüshanenin
ben gitmedim cünki ben gümüshanede durmuyorum
ErtgrL
gitmedim bende gümüşhane merkezide gezmiş değilim hala öyle transit geçmiştim bizim köy merkeze uzak oldugundan hiç çekmedi beni smile.gif
doruk-29
EWET 80 Lİ YILLARDA GİDERDİK SİNEMAYA AZMI BİLET ALMAK İÇİN KUYRUKTA BEKLEDİM

BİRDE UZUNOYLU BİRİSİ VARDI SİNEMADA ÇALIŞIRDI ADI ZANNEDERİM BEKİRDİ BENİ SİNEMADAN DIŞARI ATMIŞTI ELEKTRİKLER KESİLDİĞİNDE ÇAKMAK YAKTIM DİYE ATMIŞTI YILDIRAY ÇINARIN BİR FİLMİYDİ FİLMİ TAM İZLEYEMEMİŞTİM DAHA SONRADA İZLEMEK KISMET OLMADI O FİLMİ YANİ BEKİR BEY SİZDEN YARIM FİLM ALACAĞIM VAR BU RAYI OKURSAN SANADA SELAM OLSUN...

yaren_
gitmem mi okulu kırıp giderdik kızlarla
YORGUN YOLCU
yavf bizim şehere sinema ne zaman gelmiş yaa
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.