Günümüzde kalp krizi geçiren insanların ortlaması oldukça arttı.Şuan türkiye ve dünya gündemi buna odaklanmış durumda.Birçok basın kuruluşunda bunlardan bahsediliyor.Gümüşhane Tarım İl Müdürüde bu konuda bol balık yemeği önerdi.Evet en çok kış aylarında omega-3'e ihityacımız var.Omega 3 ve omega 6 yağ asitleri ,kalp ve kan akışının doğal işlevini ve aynı zamanda da eklem yerlerini destekler.Ancak , normal beslenmeden sapılmadığı sürece yeterli omega 3 almak zordur.Bu nedenle ek besin takviyeleri ile omega3 alımını kolaylaştırabiliriz.

Geçtiğimiz Hafta dahiliye, gastroloji ve beslenme alanlarında elde ettiği uzmanlıkla Beverly Hills'de çalışmalarını sürdüren Dr. Mario Rosenberg'den İstanbulda özel bir eğitim aldık.Bu kişi aynı zamanda Amerikan Araştırma Vakfını kuran obezite alanında klinik deneyler yapan bir kişidir.Aldığımız eğitim ile ilgili
TGRT,KANAL D ve KANAL 7'nin ana haber bültenlerinde tanıtımlarımız yapıldı ve birçok web sitede bu alana yer verildi.

Dünyada ve avrupada birçok insanın kullandığı Herbalifeline ürünü bu lansmanla birlikte türkiye'ye girdi.Herbalifeline, ek besin maddeleri ve bitkisel maddeler içeren , deniz ürünleri tabanlı bir lipit bileşimidir.Omega 3 yağ asitleri sağlamanın yanısıra , antioksidan özellikli E vitamini , eklem yerlerini destekleyen senelyum ve balık tadını azaltmak için karanfil,nane ve kekik yağları içirir.

Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sağlık bilgileri için bana ulaşabilirsiniz.

[/b]International Life Style Trainer
Yunus Emre KELEŞOĞLU[b]
yekmusic@hotmail.com