Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Sözde Ermeni Soykırımı Oylaması Mutlaka Katılın
www.gumushane.gen.tr - Forum > Anketlerimiz > Anketler
Garip
ÇOK ÖNEMLİ !................. İHMAL ETMEYELİM...

Amerika da MSNBC nin Ermeni soykırımı: Kabul edilmeli mi?. Edilmemeli mi ?.

Diye bir oylaması var...

Lütfen 'No' yu isaretleyin ve vote yazan kismada basarak islemi tamamlayin ve acilen tüm tanıdıklariniza iletin.
Oylama oranını da hemen gösteriyor..

ADRES : http://www.msnbc.msn.com/id/21253084/
MeLeK
Ben çok merak ediyorum.Ermeniler hala soykırım yapıyor ,örnek; dağlık Karabağ da insanların nasıl tedirgin yaşadıkları,yaşamaya çalıştıklar ortadadır..O ermeni soykırımını kabul eden ,herşeyi gören bilen avrupa ülkeleri bunu nasıl oluyor da görmüyor?
Atsız
işin aslına bakarsanız bu tür anketlerin siyasi arenada hiç etkisi yoktur. Ankete katılan herkes ''no'' yu işaretlese sizce ne değişecek? hiçbir şey... Ermeni lobisi ve Abd, sözde soykırımı elinde bir koz olarak tutacak ve her zaman karşımıza çıkartacak. Bu tür baskılardan kurtulmanın yolu; milli bir irade ve tam bağımsızlıktan geçer. Avrupa ya da Abd'de her sene bir tv kanalı bu tür anket düzenliyor ve bizde bu oyunun bir parçası oluyoruz. Daha önce düzenlenen ankette açık ara ''no'' önde idi. Ama kimse o anketin sonucuna bakarak ''Türkler soykırım yapmadı'' demedi...

Esenkalın.
MeLeK
zaten sorunlar anketler ile çözülseydi Dünyada herşey çok güzel olurdu..
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.