Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ENERJİ BAKANI TANER YILDIZA ATILAN YUMRUK
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Serbest Kürsü
istikbal
19-04-2010,Kayseride yapılan şehit yüzbaşının defin töreninde, yaşanan provakotif bir olayda ,beden eğitimi öğretmeni olduğunu öğrendiğimiz bir sadist ruhlu şahsın, sayın Tanere(yıldız) bir yumruk atarak, gözlerinde ve burnunda hasara yol açtığını haberlerden öğrenmiş bulunuyoruz . ve haberleri izlerken, yumruğu atan bu huzur bozucu sadist ruhlu şeref yoksunu şahsın, attığı yumruğu bu türk milletinin yumruğudur demesi şahsen bir türk olarak beni isyan ettiriyor, ve ben o şahısa, hayır o yumruk kati ve asla bir Türk yumruğu değil, o yumruk vatanını milletini üç beş kuruş karşılığı satan bir haysiyet yoksunu alçak ruhlu bir sadistin yumruğudur, ve inşaallahda cezasını çekecektir, diyorum ve diyorumki, ey benim ülkemin huzurunu bozmak isteyen huzur bozucular , sizler kendi ruh yapınız gereği kendinize bile güveni olmayan zavallılarsınız, eğer öyle olmasa idi, demokrasiye inanır ve gelecek seçimlerde güzel bir şekilde çalışarak iktidara gelir ve beyenmediğiniz bu gidişatı kendi beyendiğiniz bir şekilde yönlendirirdiniz. ama sizlerde ve sizleri yönlendiren huzur bozucular, bu ülkeyi yönetemeyeceklerini bildikleri içindirki ,bu ülkede ancak anarşi kargaşa huzursuzluk yaratarak . göya isimlerini ,ve ne kadar karanlık güç olduklarını ispatlamaya çalışıyorlar, ama . bu millet bu senoryolara artık pirim vermiyor, sizlerin pizlikte uçuşan sinekler misali insanları burunlarınmdan ısırmalarınız sadece bataklığınızın kökünden kurutulması için TÜRK milletinin şuurlu bir şekilde bataklığınızın üzerine dedete sıkması gerekiyor, ve sıkılmalıdırda çünkü sizler çok azıttınız İNŞAAALLAH bu azgınlığını kendi başınızı yerde bu millet bu insanlar sizler gibi huzur bozucu sadist ruhlu yarasalardan kurtulur,
Celalcee
Değerli abim Allah'a emanet ol.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.