Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: SİYASETCİLERİNGÖREVİ
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Serbest Kürsü
istikbal
Bir ülkenin siyasetcilerinin gayesi ve görevi o ülke vatandaşlarının huzur ve refahı
olmalıdır.
ve bu huzuru refahı sağlayabilmek adına çalışmalıdır,dolayısı ilede yönetmek istediği
halkının milli ve manevi duygularınıda gözeterek bu duyguların gelişmesine yardımcı
olmaktır, ve yine ayni zamanda yönettikleri ülkenin dış ülkelere karşı onurunu
ve haysiyetini korumak hatta yüceltmek en büyük amaçları olmalıdır, bizler
vatandaşlar olarak şu ana mevcut hükümeti yöneten siyasi partinin bu saydığımız
özellikleri taşıdığına bütün kalbimizle inanıyoruz , ama benim ülkemde siyasete
soyunan özellikle muhalefet partilerinin son dönemdeki takındıkları tavır ve söylemlerine
baktığımızda bu partilerimizin vatandaşın ne onuru ne refahı nede şerefi onlar için söz
konusu olmamaktadır onların tek gayeleri ergenokanın belirlediği hedef doğrultusunda
atacakları yalan iftira ve sıvayacakları çamurlarla mevcut iktidarı devirip yerine
yine bundan yıllar önceki içine kapalı çevresinde söz sahibi olmayan içersinde eşkıyalara
hizmet veren eroin vede haraç mafyasına yönelik hizmetleri artıran yeni bir kaos hükümeti
oluşturup amerika vede israelin emrettiği kadar hür ve onların musaade ettiği kadar
çevresi ile ilişki kurabilen pasifize edilmiş bir hükümet oluşturmak ve bundan sonrada
gece gündüz yağacak olan zam yağmurları ile vatandaşı doğduğuna doğacağına pişman etmek
evet aslında bu günkü gerçeklere sırtını dönerek yapılan bunca icratı nankörce inkar
eden bu halka gelecek olan bir kaos hükümeti layık olacaktır ama ne yazıkki olan benim
ülkeme olacaktır çünkü benim ülkem tarihinde ilk defa bir lider ülke konumuna yükseldi
ve amarikasınada rusyasınada danışmadan kendi çevresindeki komşuları ile gerçek manada
irtibat kurarak dostluklar oluşturdu ve ilk defa israele karşı mazlumun yanında yer alarak
israele haddini bildiren ve bm lerde ilk defa israele kınama çıkarttıran bu ülkenin hükümeti
israelin yönetimindeki ergenokanın vede israelin emriyle birden bire terör düğmesine bası
larak benim ülkemde bir kaos ortamı yaratılmak istenirken ne yazıkki bu kaosun en büyük
destikcisi bu ülkeyi yöneteceğini zanneden chp ve mhp zihniyetleri olmuş ve verdikleri
demeçlerle bu ülkede gerçek huzur ve refahı halklar arası kardeşliği pekiştişrmeyi
düzenleyen demokratik açılımı ve bu açılımı uygulamak isteyen hükümeti hedef gödtererek
sanki şehidlerimizi bu hükümet şehid etmiş gibi hükümetimizi suçlamaktadırlar, bütün bu
olaylarda ne istihbarata nede genelkurmaya söz söyletmeyenler kasıtlı olarak suçlu hükümeti
ilan etmekten utanmıyorlar, ve böylesine bağnaz zihniyetin sahibi bu partiler ne
yazıkki kalşkmış benim ülkemin yönetime talip oluyorlar hadi onlar ergenokanın emri doğrultusunda
buna talip oluyorlarda yıllardı benim ülkemde oynanan bu oyunlara şahit olan insanımız
nasıl oluyorda hala bu gayeleri sadece dış mihrakların emrini yerine getirmek olan
bu siyasi partilere oy veriyorlar hemde milliyetcilik adına hemide halk adına
DELİKIZ
Görevini hakkıyla ifa edenler hak ettikleri yerlerde olacaklardır...
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.