Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: GEÇ KALMIŞ BİR TEŞEKKÜR
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Serbest Kürsü
istikbal
GEÇ KALMIŞ BİR TEŞEKKÜR

Referandum günü istanbuldaki şidfdetli yağmur nedeniyle bazı yaşlı ve hastalarımızı sandığa
götürmek bu garibana düştüğü için, bayağı bir ıslandık ve sonuç üşütmeden mütevellit
hastalandık dolayısıylada bu günedek gümüşhane sitamizi ziyaret etmek nasib olmadı
şimdi elhamdülillah sıhhat bulduk inşallah, dolayısı ilede referandumda köylerimizde
tatillerini keserek sadece oyunu kullnabilmek maksadı ile otobüslerle münibüslerle
o kadar yolu çile çekerek seçim bölgelerine giden saygı değer bütün gümüş haneli
hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum ,çünkü oy bir namustur bu vatan bu millet bizimdir
bu vatanın bu milletin yücelebilmesi için seçme ve seçilme hakkını kullanmak bir namus bor
cudur ben oyumu kullanmıyorum yahu bana ne demek çok yalnış vede ihanet düzeyinde
bir eylemdir , hayır veya evet o parti veya bu parti gönlün sevdiği güzeldir misali
mutlaka oyumuzu kulanmalıyız, işte bu bilince sahip olan seçmenler mutlaka bu ülkedek
demokrasinin yerleşmesindeki en büyük etkendir. ülkemizin bu günkü dünyada yerini
pekiştirmesi vede söz sahibi olabilmesi için vatandaşlar olarak bizlere büyük görevler
düşmektedir , seçme ve seçilme hakkımızı kullanırken parti taassubundan uzak durarak
bu ülkeye kim hangi parti gerçek manada iç ve dış politikasında benim ülkemi temsil ediyor
ise ve vatandaşına en güzel sosyal ve ekonomik hakları kazandırıyor ise bir seçmen
olarak bizler o partiye destek vermeliyiz . yoksa iftiralarla veya politik gelecek kaygılarıyla
siyaset yaptığını zanneden partilere değil artık benim ülkemin seçmeni bilinçli olmalı
eskiden olduğu gibi kayıkcı kavgalarına pabuç bırakmamalı yok çaldı yok çırptı yok getirdi yok
götürdü gibi demogajik laf ebeliği yapanlara aldanmamalı artık bir vatandaş olarak dünü ile
bu gününü iyi araştırmalı ona göre oyunu kullanmalıdır saygı ve sevgi ile
Mehmet Akgül
DELİKIZ
Geçmiş olsun Mehmet amca...Allah razı olsun..
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.