Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: İnternet sitemizden alışveriş yapar mısınız?
www.gumushane.gen.tr - Forum > Anketlerimiz > Anketler
Recep Ergin
Kredi kartı ve banka havalesi ile çalışan bir sistem yapsak sitemizden alışveriş yapar mısınız?
yazdığım gibi
Bizi aşar sayın kardeşim...
SALIH KUTUN
S,A

En güzeli "Al gülüm ver gülüm"

Muhabbetle

SALIH..
Aygül Çelik
Elbette alışveriş yaparız, özellikle satılaçak ürünler Gümüşhane iline özel ürünler olursa inanıyorum ki çok tutulacaktır. Çok çeşit çok satış demek olacaktır, üstelik siteya çok farklı bir özellikte katmış olacaktır.
İnşallah bu alışveriş sistemi en kısa zamanda uygulanmaya başlar.
Gümüşhanede işsizlik oranı çok fazla ve gurbet hayatı yaşanmaktadır.Bu sistem kurulursa birçok aile bu durumdan faydalanarak geçimini yapacaktır.Ev hanımları internet kullanmaya başlayıp el emeklerini satacaklardır,aile geçimine katkıda bulunacaklardır.Kış aylarında gurbetten evlerine dönen erkeklerimizde, becerilerini bu sistem sayesinde satışa sunacaklarına inanıyorum. Sayenizde Gümüşhane ilimiz dünyaya açılma şansı bulacaktır.
Gümüşhane ili milliyetci bir halka sahiptir, il dışından çok güzel katkılar görecektir.Evet bu fikir gerçekten süper olur, halkımızın geçimine katkıda bulunmak ve ihtiyacımız olan bir ürünü hemşerilerimizden almak gurur verecektir.
serdar kolotoğlu
QUOTE(AdamGibi @ Jan 6 2007, 02:35 PM) *
Kredi kartı ve banka havalesi ile çalışan bir sistem yapsak sitemizden alışveriş yapar mısınız?

Çok güzel olur özellikle memleketimize has ürünlerin satışını yaparsanız gümüşhane dışındakiler hiç değilse hasretlerini böyle giderir
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.