Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ERGENOKON TAM KADRO CHP DE
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Serbest Kürsü
istikbal
Bilmem hatırlarmısınız sayın kılıçdar oğlu için ergenokonun başbakan adayı diye bir yazımız vardı bunu bazı siyasi sitelerlede paylaşdığımızda tabiiki sol kanadın internet silahşörleri bizi gerçekleri saptırmakla suçlamışlardı ve hatta çekememezliklede itham etmişlerdi ,evet işte şimdi bakınız şapka çıktı kel göründü ,sayın kılıçdar oğlunun listesini iyice inceleyiniz göreceksinizki aday olarak gösterilenlerin yarıdan fazlası direkt veya dolaylı olarak ergenokonla bağlantılı kimseler , evet büyük bir tasfiye sonucu ergenokon vede sadece kendi özel tabaasına mensup kimselerin aday olarak sunulduğu bu liste eğer başarıya erişecek olursa şuna emin olunuzki Türkiye mehmet moğoltayların kadrolaşmasını arar duruma gelecek çünkü şimdiden aldığımız bilgilere göre kazandıkları takdirde 30 000 otuzbin kadroyu devlet kadrolarına yerleştireceklerine söz veriyorlar ve seçmenlerindende bu şartlar altında pazarlıkla oy talep edeceklermiş , evet belki bu bir dedikodu veya var sayım olarak algılanabilir ama maalesefe chp hele kılıçdar oğlu deyince birazcık şöyle düşünülerek karar verilmesi gereken bir durum eh napalaım allah milletimizi bu gibi partizanlıklardan korusun vesselam
DELİKIZ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in twitterda takipçilerine anlattığı fıkra CHP'lileri çok kızdıracak.
İşte Melih Gökçek'in fıkrası...
"GECENİN FIKRASI; İri yarı bir adam kahveye girmiş. - Gürsel kimdir?
KK espri yapmak istemiş, - Benim, demiş,
Adam KK'yı bir güzel pataklamiş ve yüzünü gözünü kan içinde bırakmış. Sonrada çekip gitmiş.
Adam gittikten sonra dayak yiyen KK başlamış gülmeye.
Kahvedekiler şaşırmış ve hemen sormuşlar:
- Ya o kadar dayak yedin, yüzün gözün kan içinde. Ne diye durmuş gülüyorsun şimdi
-Benim adim Gürsel değil Kemal , nasıl kandırdım o enayi adamı ama...."
Gökçek fıkradan sonra da aşağıdaki mesajı attı;
Laf aramızda Gürsel yaptı numarasını, yerleştirdi adamlarını. Seçimden 6 ay sonra CHP Genel Başkanı Gürsel Tekin, Hayırlı olsun.

ALINTIDIR
Celalcee
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.