BDP Gerçek çirkin yüzünü ortaya koydu. ve ben buyum arkadaş diyerek pkknın özü olduğunu alanen haykırdı
evet şimdi sıra devlette ,bakalım devletimiz bu aziz türk milleti ile, alanen alay eden ermeni dönmesi
dağ farelerine, hadlerini bildirecekmi? yoksa yine demokrasi, insan hakları gibi, saçma sapan bahanelerle
bu it soylarına gözmü yumacak merak ediyorum. Bakınız.. eğer bu olaylar bir avrupa ülkesinde zuhur etmiş
olsa idi,o ülkeler bu gibi şerefsizliği sergileyen kimseleri değil meclise sokmak. anında tutuklatır
ve özel hücreye kapattırırdılar. çünkü bu eylem alanen vatana ihanettir. ve alanen bu millet gerçek unsurları
ile dalga geçmek ve sizler kimlersiniz lan biz işte böylece dilediğimiz an dilediğimiz yerde
buluşur ve dilediğimiz gibi sarmaş dolaş oluruz. dolayısı ilede dünyaya işte bizler kürdistanı kurduk
ve bu buluşmada bunun ispatıdır mesajını veririz,demektedirler.işte bu mesajlara karşı bu devlet hala
avrupa insan hakları gibi saçma sapan sözleşmeleri bahane göstererek, bu milleti bu şerefsizlere karşı
yine küçük düşürme yoluna giderseki öyle anlaşılıyorki gidecek ,işte o zaman bu ülkenin bir ferdi olarak ben
yuh olsun böyle sistemede bu sistemi yönlendirenlerede deme hakkını kendimde bulurum, ne bu yahu.
adamlar bayram demez. seyran demez. ramazan demez. oruç demez. iftar bilmez .sahur bilmez . hergün bu
milleti acılara boğarlar. gözyaşlarımızı kana çevirirler. ve bizleri idare edenler hala şu hak bu hak
diye bu şerefsizlere alanen destek veren köpek soylarını bu milletin meclisinde barındırdıkları
yetmiyormuş gibi birde bu milletin vergilerinnden bu şerefsiz alçaklara aylık verirler,ve o aylıklar
pkk köpeklerine silah olarak aktarılır. bu kadar aptallık bu kadar gaflet olurmu kendi eli ile kendi
katilini besleyen tek ülke türkiye.var. başka hiç bir ülke varmı yer yüzünde bu kadar aptalca davranan
arayın bulamazsınız ,efendim neymiş demokrasi imiş, neymiş ab insan hakları imiş,iyide bu haklar
diğer ülkelerde geçerli değilmi* ne den onlar vatana ihaneti en ağır şekilde cezalandırıyorlarda
bizimkiler hala hakdan adaletten bahsediyorlar ,şayet eyer hakları ise verin istediklerini eğer
değilse ne bu işkence her gün üç beş şehit her gün göz yaşı her gün ahu figan yeter artık yahu
insanın artık silahı alıp dağa çıkası geliyor ve insan öyle değil böyle avlanır diyesi geliyor
ama biz bizi koruyan devletimiz var zannı ile sabrediyoruz ama sabrında sınırları var bu mil
letin mensupları en az o şerefsiz ermeni dönmeleri kadar gerilla savaşını bilir ve onlardan dahada
kıralını yapar söz vatan olunca biz ölmesinide öldürmesinide o köpek soylarından daha iyi bliriz
o nedenle bizleri yönetenlerden rica ediyoruz bdp li bu şerf yoksunu vatan haini alçakları bu milletin
meclisine sokmayınız ve anında cezalarını veriniz yetsin artık bu gaflet MEHMED AKGÜL
20-08-2012