EY MÜSLÜMAN UYAN

Ey müslüman şunu unutmaki bu ülke hepimizin dolayısı ile bu ülkenin kalkınması veya batırılması
herkesden önce bizleri alakadar eder.çünkü bizler bu ülkenin ana unsurlarıyız,bizler bazı kökü dışarıda
olan aslında hiç bir zaman bu ülkenin kalkınmasını istemeyen dış güçlerin kuklalrı gibi olamayız,
Bizler sabır ve metanetle ülkemizin kalkınması ilerlemesi ve huzurlu bir ortama ulaşa bilmesi içün
gayret sarfetmeliyiz. ve artık uyanmalıyız eşimizi dostumuzu iyi seçmeliyiz,şunun bunun Ürettiği
yalan dolan iftiralarla değil, aklımızla, vicdani gürüşümüzle, kimsenin etkisi altında kalmadan, kendi
kararımızı kendimiz verirken ,Ülkemizdeki gelşen olayları iyi tahlil etmek zorundayız.
Kardeşlerim on yıldır bu ülkeyi sıfırdan alarak dünya ülkeleri arasında söz sahibi yapan ve dünyanın
neresinde olursa olsun, bütün mazlum milletlere sahip çıkan,imf ye olan borçları bitiren ,ve hatta imfye
borç para verme aşamasına gelen bu ülkeyi,kıskanan diş güçlerin içerimizdeki iç kuklaları,Rahmetli
Menderes döneminde olduğu gibi, binbir çeşit iftiralarla bu ülke yönetimine saldırmaya başladılar
Yaptıkları iftiraları, hukuken kaybeden ve söyledikleri yalandan dolayı tazminat ödemeye mahküm olunca
bu sefer .Türkiyemizin düşmanı olan ne kadar marjinal gurubu varsa hepsini organize eden CHP. GEZİ
Parkı bahanesi ile bütün anarşist,terörist her neki varsa, hepsini arkasına alarak meydanlara yürüdü,
yakan, yıkan, bölen dağıtan, ne kadar anarşist, varsa hepsinin arkasında kaya gibi duracağım diyerek, bu ülkenin
tam ikiyüz tirilyon tlsini, havaya uçurduğu yetmiyormuş gibi ,benim ülkemin dünya devletleri arasındaki
imajını birden bire sıfıra indirdi. buda yetmiyormuş gibi kalkıp bu ülkeyi kalkındırmak için canla
başla çalışan bu hükümeti bütün olayların sorumlusu ilan edecek kadarda edepsizleşti. Şimdi ben müslümanım
diyen ben Türküm diyen bende bu ülkenin bir bireyiyim diyerek, bende bu ülkenin kalkınmasından gurur duyuyorum
diyen herkesi. bu CHP zihniyetini iyi tanımaya davet ediyorum. Lütfen chpyi ve chpnin tarihini iyi araştırınız
göreceksinizki. bu ülke ne zaman kalkınmak adına bir adım atsa hemen o adımı durdurmak adına chp devreye girerek
engellemiştir .Rahmetli Menderesi bin bir çeşit iftiralarla astıran inönüdür. 1982 deki kenan evren
darbesini yaptırtan ecevittir. özalı bin bir yalanla durdurmak isteyen baykaldır ve demireldir.Şimdede dünya
konjöktüründe ilk defa kendinden söz ettirmeyi başaran ve yatırım yapılabilir notunu alan bu ülkenin
önünü kesen kılıçdar oğludur , evet şimdi bende bu ülkeyi seviyorum diyen kim bu CHP ye oyunu verebilir,
cCHP ye oy veren kimse istanbul sokaklarını yağmalayan bu halkın hizmetindeki otobüslerini yakan vatandaşın
ekmek kapısı olan iş yerlerini yakıp yıkan devletin polisini katleden ve bu ülkede huzuru bozmak isteyen
kimselere oy vermiş olur. bu böyle bilinmelidir. inanmayanlar lütfen olan olayları ve CHP nin rolünü iyi
araştırsın göreceklerdirki bütün bu anarşik olayların arkasında chp vardır . saygılarımızla .
MEHMET AKGÜL