Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Tek Kelime İle Kendini Tanıt Üye
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Hoş Geldiniz
Sayfalar: 1, 2
FaTo_
Duygusal
Celalcee

Hoşgörülü
Cici_Kiz
DUYGUSAL
muhammet AYKA
fark@mez
ümitarslan
sakin
gumushanevi
Kovlu
rotasiz_29
UYUZ smile.gif laugh.gif
Bengisu
şeker biggrin.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Cici_Kiz
QUOTE(Bengisu @ Oct 5 2007, 01:33 PM) *
şeker biggrin.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

hmmmm sekermi rolleyes.gif rolleyes.gif

Gel yiyem seni ozaman bak seker olmakla iyi etmedin kanimca tongue.gif tongue.gif
Bengisu
aman yiyen sen ol yeter ki cici kız ben şeker olmaktan vazgeçemiyorum:D hani mütevaziyimdir ama şekerimdir de biggrin.gif:D
Cici_Kiz
QUOTE(Bengisu @ Oct 5 2007, 02:14 PM) *
aman yiyen sen ol yeter ki cici kız ben şeker olmaktan vazgeçemiyorum:D hani mütevaziyimdir ama şekerimdir de biggrin.gif:D

laugh.gif laugh.gif he iyi ozaman seni bol bol yicemde senin icin ne kadar mütevazide olsan valla 60gün kefaret tutamam dur hele ramazan ciksin yiyecem seni ham diye laugh.gif laugh.gif
Bengisu
QUOTE(Cici_Kiz @ Oct 5 2007, 01:21 PM) *
laugh.gif laugh.gif he iyi ozaman seni bol bol yicemde senin icin ne kadar mütevazide olsan valla 60gün kefaret tutamam dur hele ramazan ciksin yiyecem seni ham diye laugh.gif laugh.gif

Allah kabul etsin kardeş wink.gif
Cici_Kiz
Amin seker kizim benim cümlemizinkini wink.gif
FaTo_
bazilari gizemli derler rolleyes.gif (niyeyse smile.gif )
sosart
bazıları meraklı derler...hiç alakası yok...sallıyolar... tongue.gif

GICIK daha doğru bence.... dry.gif
gumushanevi
geveze
kenan29
Gözü kara,mert ve bela adamıyım.İNADINA TÜRK,İNANINA ÜLKÜCÜYÜM.
gumushanevi
QUOTE(kenan29 @ Oct 9 2007, 01:30 AM) *
Gözü kara,mert ve bela adamıyım.İNADINA TÜRK,İNANINA ÜLKÜCÜYÜM.

İNADINA TÜRK İNADINA MEHMET İNADINA ERMENİCİ DÜŞMANI
azel
sabırlı
ErtgrL
Karizmatik wink.gif
FaTo_
azimli
ErtgrL
Romantik rolleyes.gif
ErtgrL
Değişken her zaman değişik şeyler yapmak ısterm bişeye baslarm bır zaman sonra sıkılırm yenılıklere açıgım (:
Cici_Kiz
dürüst
eliftilbe

Ukala.
rotasiz_29
bu acık sozlu arkadası taktır etmek gerekir BY uyuz
yakamoz
Gıcık
rotasiz_29
yakamoz sen gıcık degilde inatcı yassan daha iyi anlatırdı seni biggrin.gif
gümüşhaneli
ciddi
Cici_Kiz
CICI tongue.gif
yakan
.............
Cici_Kiz
CADI biggrin.gif biggrin.gif
azel
durgun
nilhan
QUOTE(azel @ Nov 2 2007, 07:22 PM) *
durgun

dalgın
muratreis_61
BANA KISKANC DER LER:D
sevda soylu
iyi kalpli tongue.gif
Cici_Kiz
SEVECEN
JADE
MERHABA HEMŞERİLERİM.... BENDE GÜMÜŞHANELİYİM TABİKİ;AMA GÜMÜŞHANE DIŞINDAYIM...SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM MALESEFF .ALLAH KISMET EDERSE BUNDAN SONRA HEP BURDAYIM. TEKKELİ OLANLARA KOCA KOCA SELAMLAR..HOŞÇAKALIN ÇOK MEMNUN OLDUM..JADE:))
rotasiz_29
QUOTE(JADE @ Nov 20 2007, 01:07 AM) *
MERHABA HEMŞERİLERİM.... BENDE GÜMÜŞHANELİYİM TABİKİ;AMA GÜMÜŞHANE DIŞINDAYIM...SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM MALESEFF .ALLAH KISMET EDERSE BUNDAN SONRA HEP BURDAYIM. TEKKELİ OLANLARA KOCA KOCA SELAMLAR..HOŞÇAKALIN ÇOK MEMNUN OLDUM..JADE:))

hosgeldiniz aramıza tekkelilere kocoman selamlarınız varda bizlere yok mu arz ederim
YORGUN YOLCU
duygusal,romantik ve sabırsız
fani-karacalı
Merhaba arkadaşlar ben gümüşhane şiran doğumluyum Ankarada yaşıyorum yaklaşık 35 yıldır ankaradayım bir kamu kuruluşunda memur olarak çalışıyorum.burada ve aranızda olmaktan mutluyum bütün hemşerilerime ve kardeşlerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.ANKARA'DAN YETKİN KAYA
FATİH
tüm arkadaşlara selamlarımı iletiyormum,Ben gümüşhanede yaşıyorum Gümüşhane güzel memleket Gümüşhaneli olup dışarda yaşayanlar da öyle diyor hatta gümüşhane için yanıp tutuşuyorlar. FAKAT YAZIN GÜMÜŞHANEYE GELİN dediğimizde nedense hep MAZERET bulurlar SAMİMİ DEĞİLLERMİ diye düşünüp dururum.
yolcu
esselamu aleykum Gümüshaneli din kardeslerim,

ben de araniza yeni katildim, böyle bir sitenin oldugunu bilmiyordum.
Ama Allah´a sükürler olsun sizlerle beraberim.
Ben Lübnan´dan katiliyorum .Aranizda benim kadar Gümüshane´ye uzak olan varmi bilmiyorum,ama gercekten oralari cooook özledim.
Bir insanin agzindan ( Türk ) sözünü duysam gözlerim aciliyor,Türklerden konusuldugunda hem gözüm hem gönlüm aciliyor hele Gümüshane´li yim diye bir insanin dilinden duymak beni cok ama cok mutlu ediyor.insan ancak sevdiginin degerini onu kaybedince anliyor!..
Ama Allah´a sükürler olsun tüm burada bulunan dostlarim Türk olmasalarda onalarda biliyor Türklük nedir.Evet cünkü bizim gecmisimiz tertemiz,ne mutlu bize ki Fatih Sultan gibi bir Padisahimiz var. Onu tabi severiz ;o ki onu Alemlerin Sultani Basimizin Taci,gönlümüzün dermani Muhammed Mustafa SALLALLAHU ALEYHI VE SELLEM övmüstür.Ne Mutlu ona.Allah tüm Osmanli Padisahlarini Rahmet etsin,makamlarini yüceltsin ve onlara dil uzatanlara hakki göstertsin.(amin)

sunu unutmayalim ZAFER HEP MUSLIMANINDIR HUKMEN VE MA`NEN...

Kardeslerim hepimiz birbirimize dua edelim ,cünkü birbirimizin ardindan yapmis oldugumuz dualara melekler "amin sanada unun mislisi verilsin "der.

sefa2318
QUOTE(yolcu @ Dec 26 2007, 03:09 PM) *
esselamu aleykum Gümüshaneli din kardeslerim,

ben de araniza yeni katildim, böyle bir sitenin oldugunu bilmiyordum.
Ama Allah´a sükürler olsun sizlerle beraberim.
Ben Lübnan´dan katiliyorum .Aranizda benim kadar Gümüshane´ye uzak olan varmi bilmiyorum,ama gercekten oralari cooook özledim.
Bir insanin agzindan ( Türk ) sözünü duysam gözlerim aciliyor,Türklerden konusuldugunda hem gözüm hem gönlüm aciliyor hele Gümüshane´li yim diye bir insanin dilinden duymak beni cok ama cok mutlu ediyor.insan ancak sevdiginin degerini onu kaybedince anliyor!..
Ama Allah´a sükürler olsun tüm burada bulunan dostlarim Türk olmasalarda onalarda biliyor Türklük nedir.Evet cünkü bizim gecmisimiz tertemiz,ne mutlu bize ki Fatih Sultan gibi bir Padisahimiz var. Onu tabi severiz ;o ki onu Alemlerin Sultani Basimizin Taci,gönlümüzün dermani Muhammed Mustafa SALLALLAHU ALEYHI VE SELLEM övmüstür.Ne Mutlu ona.Allah tüm Osmanli Padisahlarini Rahmet etsin,makamlarini yüceltsin ve onlara dil uzatanlara hakki göstertsin.(amin)

sunu unutmayalim ZAFER HEP MUSLIMANINDIR HUKMEN VE MA`NEN...

Kardeslerim hepimiz birbirimize dua edelim ,cünkü birbirimizin ardindan yapmis oldugumuz dualara melekler "amin sanada unun mislisi verilsin "der.
Senden uzklarda olanlarda var smile.gif)))
Bende uzakalardan katılıyorum bayadır forumdaydım ama pek aktif değildi forum yeni farkettim paylaşım baya artmış bende elimden geldiğince buralarda olucam........
DELİKIZ
ANAÇ..
küçükağa
Edib
a.kerim _29
hüzünlü
Cici_Kiz
CATLAK tongue.gif
DELİKIZ
DELÜÜÜ tongue.gif
a.kerim _29
vaaay be ne hünerleri varmış bizim üye kardeşlerimizin helal size

biraz sakıncalı

Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.