Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Üstteki üyeye ne alirdiniz ??
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4
Cici_Kiz
Selam arkadaslar bu konuda benden sonra foruma cevap yazacak arkadas bana ne alirdi onun resmini koysun

Haden hediyemi sabirsizlikla bekliyom tongue.gif tongue.gif
gümüşhaneli
bir demet gül kardeş
gümüşhaneli
gönüller zen gin olsun gerisi boş.
Cici_Kiz
tongue.gif tongue.gif Tesekkürler bir demet gül icin

al buda benden sana tongue.gif tongue.gif

FaTo_
bacim valla cok dusundum sana ne alayim diye aklima anca bu geldi, umarim begenirsin

ucak bileti olarak say sen smile.gif
Cici_Kiz
Valla daha iyi ve güzel bi hediye düsünemezdim sagol bea bacim elin bolmus mübarek ayda beni sevindirdin saguuuuullllll tongue.gif tongue.gif

Ahan buda benden sana

Valla senin o güzel hediyenden sonra cimrilik etmek olmazdi tongue.gif tongue.gif umarim begenirsin karadan gidersek kardesime jeep aldim onla gideriz havadan gidersek benim ucak var yok oda olmadi illaki deniz yolunu alalim dersek iste sana cillop gibi gemi bizide gezdirirsin demmi yatinla cool.gif
gumushanevi

Bir şey almaya gerek yok bu mübarek ayda yapabileceğimiz tek şey

FaTo_
QUOTE(gumushanevi @ Oct 4 2007, 10:59 AM) *
Bir şey almaya gerek yok bu mübarek ayda yapabileceğimiz tek şey

Herzaman kardesim, dualarimizdasiniz

Selam ve Dua ile
Cici_Kiz

Bu mübarek ayda en sevgiliyi hatirlatan o güzel kokulu cicekleri kirmizi gülleri hediye ediyorum sana canim
Bengisu
efenim ben sana hayırla memleketine dönmen için dua armağan ediyorum ;)haaa eğer sevmediysen elmalı şeker veriorum laugh.gif
gümüşhaneli
şirin olduklarını düşünerek bu aklıma geldi
Bengisu
çok teşekkür ederim çok sevimliler smile.gif hazır iftar vakti baklava alıyorum sana smile.gif
gümüşhaneli
çok teşekkür ederim. iki kez yazmısım smile.gif
gümüşhaneli
çok teşekkür ederim.
Cici_Kiz
QUOTE(Bengisu @ Oct 5 2007, 04:05 PM) *
efenim ben sana hayırla memleketine dönmen için dua armağan ediyorum ;)haaa eğer sevmediysen elmalı şeker veriorum laugh.gif

Hane resmini koysana görem arkadaslar aldiginiz armaganin sirf ismini degil resminide koyun siteye lütfen

sana icimden bunu hediye etmek geldi umarim begenirsin

sosart
gumushanevi
Trabzona gitmesi için bilet:)
gümüşhaneli
teşekkürler tesbih aldığın için güzelmiş.
gümüşhaneli
QUOTE(Cici_Kiz @ Oct 5 2007, 11:02 PM) *
Hane resmini koysana görem arkadaslar aldiginiz armaganin sirf ismini degil resminide koyun siteye lütfen

sana icimden bunu hediye etmek geldi umarim begenirsin

sağol güzelmiş
gümüşhaneli
bu manzra resmini hediye kendim cekmiştim.
Cici_Kiz
QUOTE(gumushanevi @ Oct 6 2007, 05:16 PM) *
Trabzona gitmesi için bilet:)

resimleride koyman icin sana bunu aldim ahan

umarim artik aldiklarinin resmini korsun tongue.gif tongue.gif
gumushanevi
Bi ara fırsat bulursam
Cici_Kiz
sen beni katil edecen galibe mad.gif mad.gif

al bakalim sana o zamani hediye ediyorum tongue.gif tongue.gif
gumushanevi
QUOTE(Cici_Kiz @ Oct 8 2007, 10:11 PM) *
sen beni katil edecen galibe mad.gif mad.gif

al bakalim sana o zamani hediye ediyorum tongue.gif tongue.gif

gumushanevi
Buda benden sana birkaç gün kaldı değerlendirmen için
Cici_Kiz
QUOTE(gumushanevi @ Oct 9 2007, 12:03 PM) *
Buda benden sana birkaç gün kaldı değerlendirmen için

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif ben bisiy göremiyom görebilene ask olsun biggrin.gif biggrin.gif
ahan buda benden sana top oynarsin

gumushanevi
dün görünüyodu benimkindede bugün görünmüyor

Kur'an-ı Kerim di
sosart
Cici_Kiz
Bil bakalim burasi nerenin selalesi laugh.gif laugh.gif

Ahan sana burasi icin bir bilet Ticket hedaye ediyom sevinecegine eminim laugh.gif laugh.gif

sosart
yok ben almayayım...(trabzon)sümela manastırının oraya benziyo...

aha bende buraya bilet alayım sanada ödeşelim...

FaTo_

YASTIK rolleyes.gif
ErtgrL

Sindy Bebek (:
Cici_Kiz
ülen orasi neresi güzel yesillikmis amme taniyamadim oralari nerelerki
bu arada üstümdeki üyeye

gümüşhaneli
gümüşhaneye benziyor ama
Cici_Kiz

iyi gezmeler tongue.gif tongue.gif
eliftilbe

Cici Kız sana hediye almıştım ama resimleri kaydedemedim bir türlü. Nereden kaydetmek gerekiyor?
kübraa
yaf biz nie sana alıyoruz sen alsana dry.gif
rotasiz_29
[kız ben sana alayım be at alayım hemde smile.gif
FaTo_
Kitap alayim bende sana rotasiz smile.gif
sosart
fato mani yazmada kendini geliştirmen lazım...bu yüzden sana abaküs aldım...unutma 7 sayacaksın... laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

eliftilbe
QUOTE(cengizhanK @ Oct 29 2007, 03:58 AM) *
fato mani yazmada kendini geliştirmen lazım...bu yüzden sana abaküs aldım...unutma 7 sayacaksın... laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Harika bir hediyeymiş yaaa. Vallahi çok beğendim Cengiz. Sen beni çok güldürdün. Allah da seni güldürsün. Kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi bu hediye. Ben de sana alacaktım ama buraya resimleri bir türlü koyamıyorum nedense...

Cici Kız'a da bir alfabe kitabı alacaktım ama birt türlü resmi kabul ettiremedim. Rica etsem benim adıma Cici Kız'a bir alfabe kitabı hediye eder misin?
sosart
hep gülesin inşallah....
rica etmişsin kırmak istemezdim ama oyun gereği şimdi benim sana bişey almam gerekiyo... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

eeee sanada dünya klasikleri 1. setini alayım...bunları oku diğerlerini de alırım...

eliftilbe
QUOTE(cengizhanK @ Oct 29 2007, 03:39 PM) *
hep gülesin inşallah....
rica etmişsin kırmak istemezdim ama oyun gereği şimdi benim sana bişey almam gerekiyo... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

eeee sanada dünya klasikleri 1. setini alayım...bunları oku diğerlerini de alırım...

Çok teşekkür ederim. Ama bende olmayan bir şeyi alsan daha memnun olurdum. Bende hepsi var. 2000 tane kitabım var. Resim nasıl yerleştiriliyor bari onu öğretseydin kitaplarımın resimlerini çekip gönderirdim sana.

Bu durumda benim de sana bir hediye almam gerekiyor ama resimlerimi kabul etmiyor sistem.
FaTo_
smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

eliftilbe
QUOTE(FaTo_ @ Oct 30 2007, 12:01 AM) *
smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

İşte buna bayıldım. Harika bir hediye. Fato'cuğum çok teşekkür ederim. En sevdiğim balıktan yapmışsın. Ben de sana gönül dolusu sevgimi gönderiyorum hediye olarak. Cevaba resim koyamadığım için sözlü olarak gönderiyorum.

SEVGİLER....
kübraa
hee çook komiksinn abi yaa tongue.gif wink.gif
Cici_Kiz
QUOTE(eliftilbe @ Oct 29 2007, 11:56 PM) *
Çok teşekkür ederim. Ama bende olmayan bir şeyi alsan daha memnun olurdum. Bende hepsi var. 2000 tane kitabım var. Resim nasıl yerleştiriliyor bari onu öğretseydin kitaplarımın resimlerini çekip gönderirdim sana.

Bu durumda benim de sana bir hediye almam gerekiyor ama resimlerimi kabul etmiyor sistem.

sistem kabul etmiyosa eger ozaman ekliyecegin resmi bul ve pc de bir yere kaydet
sonra www.yukle.tc ye gir ve ordan search e tikla hangi resmi ekliceksen üstüne ikidefa tikla o search yazan yere gelsin yane ara yazan yere gelsin ondan sonra yükle resmi
orda link ler cikiyo en üstteki olsa gerek onu kopyala bizim siteye ekle olmali
eger olmazsa yardima hazirim bana ses ver yeterli

bu arada lütfen hediyeleri unutmayalim kübra sende birimizden birine bi hediye alip sevindirsen fena olmaz kanimca tongue.gif tongue.gif

ahan benim hedayem

eliftilbe
QUOTE(Cici_Kiz @ Oct 31 2007, 02:31 AM) *
sistem kabul etmiyosa eger ozaman ekliyecegin resmi bul ve pc de bir yere kaydet
sonra www.yukle.tc ye gir ve ordan search e tikla hangi resmi ekliceksen üstüne ikidefa tikla o search yazan yere gelsin yane ara yazan yere gelsin ondan sonra yükle resmi
orda link ler cikiyo en üstteki olsa gerek onu kopyala bizim siteye ekle olmali
eger olmazsa yardima hazirim bana ses ver yeterli

bu arada lütfen hediyeleri unutmayalim kübra sende birimizden birine bi hediye alip sevindirsen fena olmaz kanimca tongue.gif tongue.gif

ahan benim hedayem

Ahan ne demek? hedaye ne demek? Böyle kaba bir dille verilen hediyeyi ben geri veriyorum. Kabul edemeyeceğim Cici kız. Al bunları sen oyna. Dilini güzel kullanmayan, argo ağızla yazan birinin hediyesi bana hakaret gibi geliyor.
yakamoz
QUOTE(eliftilbe @ Oct 31 2007, 06:34 PM) *
Ahan ne demek? hedaye ne demek? Böyle kaba bir dille verilen hediyeyi ben geri veriyorum. Kabul edemeyeceğim Cici kız. Al bunları sen oyna. Dilini güzel kullanmayan, argo ağızla yazan birinin hediyesi bana hakaret gibi geliyor.

bişey almak zorundamıyım ben sana ya cool.gif ama sana dil bilgisi kitabı almak isterdim ihtiyacın yok aslında ama daha çok şeyler öğrenip her şeye bir hata bulman için bu dil bilgisi kitabını alırdım. smile.gif
eliftilbe
QUOTE(yakamoz @ Nov 1 2007, 12:00 AM) *
bişey almak zorundamıyım ben sana ya cool.gif ama sana dil bilgisi kitabı almak isterdim ihtiyacın yok aslında ama daha çok şeyler öğrenip her şeye bir hata bulman için bu dil bilgisi kitabını alırdım. smile.gif

Bende yeterince dil bilgisi kitabı var. Bir tanesini sana göndereyim de sen açıklarını kapat bence.

Bak yukarda o kadar çok yanlışın var ki... Mesela "mı" soru eki kelimeden ayrı yazılır: "... almak zorunda mıyım" yazman lazım. Görüldüğü gibi senin dil bilgisi kitabına daha çok ihtiyacın var.

En iyisi biz şöyle yapalım. Sen madem bana dil bilgisi kitabı almaya niyetlendin; tamam al ve onu benden sana hediye kabul et; dersine iyi çalış.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.