Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ERKEKLERIN VAZGECILMEZ CILESI :)
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Mizah Bolumu
Cici_Kiz
Iste erkeklerin vazgecilmez cilesi nedir bu kadinlarin alisveris merakindan cektikleri tongue.gif tongue.gif 7den 77ye görüyoruzki heryasta bu böyle biggrin.gif biggrin.gif

FaTo_
ayy kiyamam..
Cok tatlilar ama abartmislar canim,
okadarda degiliz mellow.gif yoksa okadarmiyiz huh.gif laugh.gif
Cici_Kiz
kanimca bukadariz hatta daha beteleri bile var deniliyo
kurtaran allah erkekleri kurtarsin kadinlarin dirdirindan laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
FaTo_
kiz yok okadar degiliz inan bak, sahsen ben boyle olmam (buyuk konusmamak lazim yinede laugh.gif )
sen boyleysen birsey diyemem bacim dirdirci tongue.gif
Cici_Kiz
hele hele suna bakin yaf mad.gif buda bana laf atmaya firsat kolluyomus sensin diridirci laugh.gif laugh.gif laugh.gif gen lokum gibi kizim valla her yola giderim yane halden anlarim damarima basilmadikca wink.gif ama dedigim gibi damarima basarsaniz cici kiz olmaktan cikar ne dirdirci kiza benzerim nede baska bisiye deli kiz olurum cadi kiz olurum laugh.gif laugh.gif laugh.gif süpürgemi alir düserim pesinize laugh.gif laugh.gif
FaTo_
cokta alinganmis cicimiz smile.gif
yaklasmayin yakar valla cool.gif
rotasiz_29
Gayet basarılı olmus evet biz erkekler kadınlardan bu kadar çekiyoruz hiç bey paran varmı diye sormuyorlar bir yanden sunu bunu al diyorlar gerci ben bekarım bana simdiye kadar boyle diyen olmadı ama cevremdekilerden boyle gordum hani derler ya kimileri yazar ogrenir kimileri yaşar ögrenir işte bnde yazarak ogrenenlerden oluyorm simdi arz ederim
FaTo_
QUOTE(rotasiz_29 @ Oct 5 2007, 12:40 AM) *
Gayet basarılı olmus evet biz erkekler kadınlardan bu kadar çekiyoruz hiç bey paran varmı diye sormuyorlar bir yanden sunu bunu al diyorlar gerci ben bekarım bana simdiye kadar boyle diyen olmadı ama cevremdekilerden boyle gordum hani derler ya kimileri yazar ogrenir kimileri yaşar ögrenir işte bnde yazarak ogrenenlerden oluyorm simdi arz ederim

malesef kardesim gunumuzde bunlari goruyoruz, cok sık olmasada yasaniliyor bunlar, bencede bir kadin esine birsey almadan once once danisir sorar esine izin alir, tabi ev ihtiyaclari ayri birsey ama bazi buyuk seyler icin, sonra varmi paran sorulabilir, esi zaten izin verirse illaki aldirtir. bende arz ederim smile.gif
Cici_Kiz
QUOTE(FaTo_ @ Oct 6 2007, 04:07 AM) *
malesef kardesim gunumuzde bunlari goruyoruz, cok sık olmasada yasaniliyor bunlar, bencede bir kadin esine birsey almadan once once danisir sorar esine izin alir, tabi ev ihtiyaclari ayri birsey ama bazi buyuk seyler icin, sonra varmi paran sorulabilir, esi zaten izin verirse illaki aldirtir. bende arz ederim smile.gif

laugh.gif laugh.gif ne diyo bu ya kiza bak helallllll cici ablasinin yolundan gidiyo dermisimmmmmmmmmm laugh.gif laugh.gif laugh.gif ya bazende öyle köseye sikistirip alacaksin cimrilikleri üzerlerinde oluyo laugh.gif laugh.gif yaf saka yapiyoz heralde tabi haklisin fato arkandayim konussss wink.gif
yekmusic
Dünya hali işte erkekler kazanacak kadınlar harcayacak yoksa türkiye krizden nasıl çıktı zannediyorsunuz ekonomik kalkınma onların sayesinde oldu piyasada sıcak para var smile.gif
rotasiz_29
aslında soyle bir durum daaha var kadıların iş hayatında daha caok yer almaya basadı evet haklısınız kadıonlarının calısması gereken yerler var ama her yere kuyruklarını sokunca erkeklerin cogu işiz kalıyor
işşixligin sebebi budur aslında belki içinizde guluyor beni dekınıyorsunuz ama gercekler bunlar arz ederim
Cici_Kiz
QUOTE(rotasiz_29 @ Oct 26 2007, 09:58 PM) *
aslında soyle bir durum daaha var kadıların iş hayatında daha caok yer almaya basadı evet haklısınız kadıonlarının calısması gereken yerler var ama her yere kuyruklarını sokunca erkeklerin cogu işiz kalıyor
işşixligin sebebi budur aslında belki içinizde guluyor beni dekınıyorsunuz ama gercekler bunlar arz ederim

her yere kuyruklarini sokuyolar ... terbiyemizi takinalim lütfen agzimizdan cikan kelimeleri düsünüp öyle yazalim dengesiz dengesiz yorumlar yazilsin diye eklemedim ben bu resmi buraya
arti tabikide her yere girer her yerde calisirlar kime ne kardesim alla alla yaf gece gece abuk subuk yorumlariniza cevap yazmak zorunda birakiyosunuz beni
eliftilbe allahasen su konuya yane su lafa kuyrkuklarini sokuyolar lafina hele bide sen el at wink.gif

umarim hatanizi anlar özrünüzü dilersiniz bütün KADINLARDAN
rotasiz_29
[burası yerel bir site oldugunu düşünerekten gayet dogal olarak yazdım yoksa işin nazık sekilde telafuz edilmesini sizdende iyi bilirim sonra kadınlardan ozur dileyecek bişe yapmadım ama sizde haklsıınız dogruyu soyleyen dokuz koyden kovarlarmıs varsın olsun sizde kovun ama yazdıklarım gayet dogru ve başarılı biraz dısarıyı iş hayatını gozlemlesen belki beni daha iyi anlayacaksınız
istikbal
Durun bakalım gençler ,hele siz hayata yeni başladınız ,bizler gibi altı çocuk büyütüp baş göz edin ondan sonra hanımlarımızın nasıl alış veriş ettiyini o zaman anlarsınız. sahi siz hiç gelin çehizi dizdinizmi ben üç delikanlı everdimde
sosart
QUOTE(rotasiz_29 @ Oct 26 2007, 07:58 PM) *
her yere kuyruklarını sokunca

offf yawrum...kadir emminin kahvesi mi burası???konuşurken kelimelerinin ağzından çıksın bi zahmet...
YORGUN YOLCU
değerli arkadaşlar kardeş biraz ağır bir ifade kullanmış ama kanımca sanimiyete dayanarak böle yazmıştır .sahsen ben nişanlıyım ama böyle bir şeyle karşılaşmadım nşanlım hiç öle fazla alışveriş yapmadı hatta alınanların fazlalığından dert yandı bile.lakin alışveriş konusunda kronikleşenlerin varlığına da şahitim.
unutulmaması gerekenbirşey var bir ailede sadece bayanlarlar deil erkekler de alışverşte aşırı gidiyorlardır bence.ayriyeten hangi erkek ailesne en güzeli en iyiyi almak istemez.lütfen daha geniş ve daha iyimser düşünelim
rotasiz_29
[quote name='YORGUN YOLCU' date='Nov 25 2007, 12:43 PM' post='4826']
değerli arkadaşlar kardeş biraz ağır bir ifade kullanmış ama kanımca sanimiyete dayanarak böle yazmıştır .sahsen ben nişanlıyım ama böyle bir şeyle karşılaşmadım nşanlım hiç öle fazla alışveriş yapmadı hatta alınanların fazlalığından dert yandı bile.lakin alışveriş konusunda kronikleşenlerin varlığına da şahitim.
unutulmaması gerekenbirşey var bir ailede sadece bayanlarlar deil erkekler de alışverşte aşırı gidiyorlardır bence.ayriyeten hangi erkek ailesne en güzeli en iyiyi almak istemez.lütfen daha geniş ve daha iyimser düşünelim
[/quot

merhaba ben burda kadınların daha cok alıs veriş yapıp yapmadıklarınızı ima etmek istemdim ama bir cok sektore bile el attılar gecen bir elektrikciye gittim bir bayan oo ne guzel kadınlarımız calısıyor dedik gayet guzel ama ordan 3 fazlı sıralı motor rolesi ver dedim ya o nedir biliyorsan sen baktaa al dedi tamam o ki girdiniz bu işleri bar ibecerebilrin sadece görsel efeklerle bu işler yürümez ki arkadas lar işler hak verin ister vermeyin var olan biir gercegi gözler önüne getiriyorum ablalarımın işine gelmeyecek ama böyle arz ederim
YORGUN YOLCU
HAKLISIN kardeşimmm
YORGUN YOLCU
HAKLISIN kardeşimmm
gumushanevi
Çocuğun üstüne fazla gitmeyin burada biz bir aileyiz ve bazen taşlama da olacaktır.Örneğin erkeklerinde kadınların işine kuyruk sokmamalrı gerekir.Mutfak gibi........
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.