Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: kayak tesisi
www.gumushane.gen.tr - Forum > Anketlerimiz > Anketler
sosart
ewet arkadaşlar herkes oyunu kullandıktan sonra açıklamasınıda yaparsa iyi olur... huh.gif
FaTo_
QUOTE(cengizhanK @ Oct 7 2007, 12:40 AM) *
ewet arkadaşlar herkes oyunu kullandıktan sonra açıklamasınıda yaparsa iyi olur... huh.gif

ben düz yolda becerip yürüyemiyorum.ne kayağı? tongue.gif smile.gif
aciklama yeterlidir
ayrica eskisehirde yokmu , orasi neresi, sen orda yasiyorsun sanirim huh.gif
nedim boşnak
güzel gümüşanemizin turizme ihtiyacı var. turizmle gümüşhanemiz neden tanınmasın.. mağaralar kuşburnu festivaller ve bide kayak olunmu tamamdır bu iş. smile.gif
a.kerim _29
böyle bir kayak tesisini sadece bizim değil bütün gümüşhaneli hemşerilerimizin

isteyeceğinden emin olabilirsiniz

tabi birkaç tane çatlak ses çıkacaktır
Silberhaus

QUOTE(a.kerim _29 @ Mar 6 2008, 04:29 PM) *
böyle bir kayak tesisini sadece bizim değil bütün gümüşhaneli hemşerilerimizin

isteyeceğinden emin olabilirsiniz

tabi birkaç tane çatlak ses çıkacaktır

Evet o çatlak seslerden biri benim.
Bence kayak tesisinin kurulması çok gerekli değil. Gümüşhane'nin tesisten öte nüfusa ihtiyacı vardır. Bu da istihdam ve üniversite ile sağlanabilir. Oraya yapılacak kayak merkezine kimler gelecek diye düşünüyorum. Trabzon'a yakın Zigana, Erzurum'da Palandöken, Erzincan'da Y. Akbulut kayak merkezleri var. Gümüşhane'ye kayak için kim gidecek bilmiyorum. (O kayak tesisinde inler ve cinler top oynar pardon kayak yapar.) Zaten Gümüşhane'nin kış nüfusu da çok fazla değil. O bölgedeki kayak tesislerine en çok Ruslar gelmektedir. Onlar da havaalanı olan Erzurum'a Palandöken'e geliyorlar. Gümüşhane'ye gelip de ne yapacaklar. Macera arayan salak turistler dışında kimse gitmez oraya. Kayak tesisinin gerekli olduğunu düşünmüyorum. Gümüşhane'ye akıllı yatırımlar yapılmalı yoksa 50 yıldır büyüyemeyen şehrimiz, kaderini sürdürmeye devam edecek.
Gümüşhane'ye yatırımlar yapılmalı, buna en çok ihtiyacı olan şehirlerin başında geliyor. Ama yatırımlar akıllıca olmalı ki açılan fabrikalar ya da tesisler bir bir kapanmasın.
beyazıt
Silberhaus Bey siz bu çatlak ses olma konusunda yalnız değilsiniz.Bu ülkede sizin gibi sadece muhalefet olsun da ne olursa olsun diyenleri çok iyi biliyoruz.Siteye üye olduğum günden beri foruma pek iştirak edemesem de uzaktan takip ediyorum.Siz fikir belirttiğiniz konularda her ne hikmetse hep muhalifsiniz.Şimdi diyeceksini ki insanlar hep aynı şeyi düşünmek zorunda mı?Bende diyorum ki peki hep farklı düşünmek zorunda mı peki?
Bir yerde demiştiniz ki galiba;ben yaklaşık 13 yıldan beri Gümüşhane'ye gitmiyorum bundan sonra da gitmem.Bu da tipik bir masa başından memleket kurtarma örneği.Çünkü gitmaseniz de görmeseniz de Gümüşhane'mizi hep küçük görerek,bilgisayar başında yorumlar yapmaya devam ediyorsunuz.Bence biraz laf ehli değilde hal ehli olun.
Bu arada avatar resminize de ayrıca değinmek istiyorum.2000 yıldan fazla bir maziye sahip olan ve geçmişte tam 47 devlet kuran Aziz Türk Milletinin gelmiş geçmiş büyük liderlerinden birinin resmini(temsili de olsa) değil de başka bir milletin liderinin resmini koymanız garibime gitti.Şimdi belki siz diyeceksiniz ki adam emperyalizmle mücadele ediyor,Amerika'ya kafa tutuyor,dünya çapında bir lider.(Bundan sonraki avatarınız da bu mantıktan yola çıkarak Ahmedinejat'ın resmini bekilyoruz.)Böyle düşünüyorsanız eğer;benden size tavsiye emperyalizmle mücadeleye kullanıcı ismi dahi olsa kendi dilinizi kullanarak başlayın.Gümüşhane'yi Türkçe yazmaya başlayarak en başta.
Silberhaus
QUOTE(beyazıt @ Jun 29 2008, 01:33 AM) *
Silberhaus Bey siz bu çatlak ses olma konusunda yalnız değilsiniz.Bu ülkede sizin gibi sadece muhalefet olsun da ne olursa olsun diyenleri çok iyi biliyoruz.Siteye üye olduğum günden beri foruma pek iştirak edemesem de uzaktan takip ediyorum.Siz fikir belirttiğiniz konularda her ne hikmetse hep muhalifsiniz.Şimdi diyeceksini ki insanlar hep aynı şeyi düşünmek zorunda mı?Bende diyorum ki peki hep farklı düşünmek zorunda mı peki?
Bir yerde demiştiniz ki galiba;ben yaklaşık 13 yıldan beri Gümüşhane'ye gitmiyorum bundan sonra da gitmem.Bu da tipik bir masa başından memleket kurtarma örneği.Çünkü gitmaseniz de görmeseniz de Gümüşhane'mizi hep küçük görerek,bilgisayar başında yorumlar yapmaya devam ediyorsunuz.Bence biraz laf ehli değilde hal ehli olun.
Bu arada avatar resminize de ayrıca değinmek istiyorum.2000 yıldan fazla bir maziye sahip olan ve geçmişte tam 47 devlet kuran Aziz Türk Milletinin gelmiş geçmiş büyük liderlerinden birinin resmini(temsili de olsa) değil de başka bir milletin liderinin resmini koymanız garibime gitti.Şimdi belki siz diyeceksiniz ki adam emperyalizmle mücadele ediyor,Amerika'ya kafa tutuyor,dünya çapında bir lider.(Bundan sonraki avatarınız da bu mantıktan yola çıkarak Ahmedinejat'ın resmini bekilyoruz.)Böyle düşünüyorsanız eğer;benden size tavsiye emperyalizmle mücadeleye kullanıcı ismi dahi olsa kendi dilinizi kullanarak başlayın.Gümüşhane'yi Türkçe yazmaya başlayarak en başta.

Öncelikle yazdığım mesajı üç kez daha okuyunuz ve mesajı eleştiriniz ya da karşıt düşüncenizi yazınız. Beni eleştirmenizin Gümüşhane'ye hiç bir faydası yok. Ne yapalım bir konu hakkında ilk yazan dışındakilerin hepsi SİZE KATILIYORUM şeklinde mi yazsın?
Ben o tesise karşı olduğumu yazdım ve gerekçelerini de yazdım. Siz de desteğinizi yazın ve gerekçelerini de yazın.

Burası bir internet sitesi ve ben tabi ki bilgisayar başında yorumlarımı yapacağım.

Yorumlar yazıp sonra da ŞİMDİ SİZ DİYECEKSİNİZ Kİ ile başlayan cümleler kullanmışsınız. Nerden biliyorsunuz öyle bir şey diyeceğimi. İLGİNÇ!!

Bu arada avatar resmim ilginizi çekmiş. O resmi oraya koyarken eleştiri alacağını bilerek koydum. Daha ilk günden birisinin eleştirmesi beni haklı çıkardı. Beni yanıltmadığınız için teşekkürler. O nedenle avatar resmimi değiştiriyorum. Günümüzde beğendiğim bir liderin resmiydi. Şimdi T.C. tarihinin en büyük liderinin resmini koyuyorum. Umarım bu da sizi kızdırmaz.

Eleştirileriniz açıkçası umurumda değil, Beni istediğiniz kadar eleştirebilirsiniz. Ta ki edep sınırlarını aşmayıncaya kadar… Bence siz konu hakkındaki düşüncelerinizi yazınız. Milletin avatarı, muhalefet olması, kullanıcı adı sizi çok ilgilendirmesin.
DELİKIZ
Bir topluma fitne girmeden düşman giremez...birlikte vurdukça yürekler top bile SİNDİREMEZ...
Yalanim
beni alakadar etmez.kurulsada olur kurulmasada rolleyes.gif
Yalanim
beni alakadar etmez.kurulsada olur kurulmasada wink.gif
Yalanim
QUOTE(Yalanim @ Jul 3 2008, 11:18 PM) *
Benim olmadigin yerde olsa ne olur olmasa ne hehe rolleyes.gif wink.gif

Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.