Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Selam Canım Hemşerilerim
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Hoş Geldiniz
Hüseyin_BAYLAN
Herkese selam öncelikle kendimi tanıtayım ben Hüseyin BAYLAN 28 yaşında evli bir çoçuk babasıyım .Aslen gümüşhaneliyim kelkit/BEŞDEGİRMEN köyündenim. Fakat uzun zamandır Tokat ilimizin TURHAL ilçesinde ikamet etmekteyim.Dün gece nette dolaşırken siteyi buldum ve bende bir gümüşhaneli olarak destek vermek istedim.Bu arada turhalda sanayide yemek ve çay salonu işletiyorum.Şu an fazla vaktim yok iftar saati geliyor allah nasip kısmet ederse artık devam lı bu site için elimden geleni canla başla yapacagıma emin olabilirsiniz.Ha bu arada unutmadan en büyük hobim güvercinler www.guvercinyurdu.com eger benim gibi güvercin sevdalısı olan hemşerilerim varsa bana sitemden ulaşabilirler ayrıca msn adresim basiktepe@hotmail.com genelde 7 gün 24 saat açık.Buı sitede emege gecen herkese tşk ederim allah razı olsun ve şimdiden ramazan bayramınız mübarek olsun rabbim tekrarına kavuştursun smile.gif
gumushanevi
Hoşgeldin hemşehrim Allah razı olsun seninde bayramın kutlu olsun
sosart
hoşgeldin hemşo...umarım üyeliğin daimi olur....senide herzaman burda görmekten mutlu oluruz...seninde bayramın mübarek olsun...
FaTo_
Hosgeldiniz
Uyeliginiz hayirli olsun.
Hos yaplasimlarinizi bekleriz.

Selam ve Dua ile..
Cici_Kiz
Timarhanemize hos geldin kardesim umarim tez vakitte kacmazsin tongue.gif tongue.gif laugh.gif laugh.gif
istanbul
Hoşgeldiniz. Üyeliğiniz hayırlı olsun. Paylaşımlarınızı bekleriz...
istikbal
saygı ve sevgilerimle bütün gümüşhanelilerin en büyük sitesi kurucu ve yöneticilerine selamlar , bizler gurbet kuşları gümüşhane hasretiyle yanan gümüşhaneliler olarak özlemini çektiyimiz memleketimizin böyle güzel güzel olduğu kadar enfes bir dizayn ile sunulan bu şahaser sitesini görünce şunu samimiyetimle ifade edeyimki çok gururlandım ve çok sevindim emeyi geçen bütün arkadaşlarımıza canü gönülden şükranlarımı sunarken musaadenizle kendimi tanıtmak istememe herhalde müsaade edersiniz ben gümüşhanenin merkez süle köyünden mahmet akgül bir yirmi küsur sene almanyada şimdi ise istanbul sarıyerde ikamet ediyorum iş yoğunluğu nedeniyle doğduğum topraklarımı gelip ziyaret etmek nasip olmadı ama ALLAHIM İNŞAALLAH nasib eder ise önümüzdeki sene gelip doğduğum toprakları ziyaret ederek bu hasrete bir son vereceyim umudundayım gerçekten ama gerçekten çok ama çok özledim hani bülbülü altın kafese koymuşlar o yine ah vatan vah vatan dediyi gibi inanınız bizde ah vatan diye diye hasretle yanıp tutuşmaktayız işte bu hasretin ve özlemin verdiyi şevkle biraz uzunca yazarak sizlerinde başını ağrıtmış olabilirim hakkınızı helal ediniz saygı ve sevgilerimle
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.