Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Benim bir sorunum var beni mazur görürseniz
www.gumushane.gen.tr - Forum > Aile Hekimliği > Sorunlarınız
istikbal
Bu sitenin kurucusu çok sayın ergin bey kardeşimizden nacizane benim bir isteyim olacak beni mazur görünüz bu isteyim için çünkü ben 65 yaşındayım ve hayat okulu mezunuyum dolayısı ilede şu andır ingilizceyi bir türlü kavrayamıyorum bu yaştan sonrada zannetmiyorum kavrayamam bu nedenlede bu sitedeki şu ingilizce terimleri bir zahmet türkçeleştirsenizde benim gibi garibanlar sıkıntı çekmese olmazmı mesela, şu an yazdığım sahifenin üzerinde (ınsertSpecial ıtem) (fonst) Sizes) altında ise (Toggle Side Panel) gibi benim tarafımdan saçmasapan yazılar olarak algılanan bir şeyler yazılıyor yani ne olurdu bunları türkçeleştirse idiniz ve unutmayınızki her bilgisayar kullanıcısı illada ingilizce bilmek durumunda deyil saygılarımla
FaTo_
QUOTE(istikbal @ Nov 23 2007, 06:24 PM) *
Bu sitenin kurucusu çok sayın ergin bey kardeşimizden nacizane benim bir isteyim olacak beni mazur görünüz bu isteyim için çünkü ben 65 yaşındayım ve hayat okulu mezunuyum dolayısı ilede şu andır ingilizceyi bir türlü kavrayamıyorum bu yaştan sonrada zannetmiyorum kavrayamam bu nedenlede bu sitedeki şu ingilizce terimleri bir zahmet türkçeleştirsenizde benim gibi garibanlar sıkıntı çekmese olmazmı mesela, şu an yazdığım sahifenin üzerinde (ınsertSpecial ıtem) (fonst) Sizes) altında ise (Toggle Side Panel) gibi benim tarafımdan saçmasapan yazılar olarak algılanan bir şeyler yazılıyor yani ne olurdu bunları türkçeleştirse idiniz ve unutmayınızki her bilgisayar kullanıcısı illada ingilizce bilmek durumunda deyil saygılarımla

SelamunAleykum

yazmis oldugunuz ingilizce kelimeleri cok cok gerekli olmadigindan dolayi turkceye cevirilemiyor, forum icin gerekli olan Cevap yazma, Konu acma yazilari, cogu turkce zaten. Anlamadiginiz ogrenmek istediginiz birsey varsa yazin cevabini verelim. şiranlıhocaoğlu kardesim seninde eger turkce-ingilizce sozluk veya herhangi birseyde takildigin varsa sende aynen yaz buraya bazi websitelerini verebilirim.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.