Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ŞİRAN HAKKINDA
www.gumushane.gen.tr - Forum > Haberleriniz > Şiran
serkan29
ŞİRANIMIZ HAKKINDA ÇOK GENİŞ BİLGİYİ www.siran .net ve www.siranlilar.com internet adreslerinden bulabilirsiniz.şirandaki son haberlerle ve tüm kültürüyle şiran burada.
Guest
sagol toprak bakalim neler varmis...ellerine saglik. rolleyes.gif
www.siran.web.tr
QUOTE(Guest @ Oct 31 2005, 11:50 PM) [snapback]202[/snapback]

sagol toprak bakalim neler varmis...ellerine saglik. rolleyes.gif

Evet hemşolar, şiran muhteşem bir foruma sahip

www.siran.web.tr gelin de görün
semra aydogdu
şiran için www.siran.tr.cx sitesinden şiran tanıtımı ile ilgili herşeyi bulabilirsiniz tüm şiranlıları bekliyoruz
kullanıcı adım
Toprağın,Gümüşhane-şiran dediler bana bilmem neresi
Bana rehber gerek bir dost gerek bulmam için şiranı
Diyarı gurbet ellerinde gelmişim dünyaya bilmem buraları
Evliya çelebi değilim bilemem ben şiran neresi

Dedem buyurdu ey torun geldik bizler Gümüşhane şiran,dan
Baktım çelebinin seyahatnamesine okudum şeyhı şeyraniyi
Deli deyip kovmuşlar şirandan Allah dostu şeyhı şeyraniyi
Dost şeyrani eylemiş beddua yerinde sayar şiranım benim.
gümüşhaneli
selamlar selam lar olsun şiranlılar . bende oralı sayılırım. smile.gif
SALIH KUTUN
SEYH-I SEYRANi demisken mekani cennet olsun bu yüce zatin.Büyük dedem vaktiyle yaninda bulunma ve duasini alma serefiene nail olmus diye duymustum kücükken(Tas ve iyi marangoz ustalariymislar).Sanirim o yüzden ettigi beddua Siran tutsanada sanirim bizim aileye bundan milim tesir etmemis!!!Babamin dedesinin dedigi gibi"Allah gökten yagdirsin sen yerden topla"diye.Büyüklerimize,Allah dostlarina,ilimde irfanda ileri derecede bulunanlara deger verip saygi duyalim.Sadece SIRAN degil degisik yertlerde göz boyayip sirin görünmeye calisan,devlet kurumlarina yardim yaparak dikkatleri dagitmak isteyen icten pazarlikli,dost görünüp aslinda düsman olan,köyünden kentinden Türkiye Cumhuriyeti aleyhine gerek eylem bazinda büyük sehirlerde gerek daglarda hainlik yapan insanlarada dikkat edelim!!!!Damarlarinda Müslüman Türk kani dolasan sevgili Gümüshane,li kardeslerim TÜRKIYE CUMHURIYETI güclüdür icteki ve distaki dostu düsmani taniyacak kadar elinde gerekli bilgileri mevcuttur!!!Bu güclü devlet yapisini dünya kuruldu kurulali muhafaza etmistir ve edecektir taaaaaaaaa Altaylar Urallardan baslayan zaman dilimindee berli!!!ne demisler "Durgun sular DERIN akardarmis" Kalin saglicakla.Bu arada bu adreslerin haricinde köyümüzünde web adresi hizmete gecmistir karinca kararinca herkesi bekleriz.Herkesi derken istisnalar haric!!
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.