Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Delikanlinin Internet lugati
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Komik Yazılar
Cici_Kiz
Internet:
Abi resimler var, yazilar var, aradigin her seyi buluyormussun. Yani ben daha bulamiyorum ama söylüyorum buluyorlar. Manita resimleri desem offffffff, offfffff. Tofas´in bile sayfasi var. Bi de bunun denize yapilani varmis sörf, mörf gibi bisi, onu da arastiriyorum.

www:
Bunlar her gördükleri yere www yaziyorlar. Bir bilgisayar görür görmez hemen bu ecnebi harfe üc kere basin. Beni utandirmayin.

Nikneym:
Alemde bi yamukluk olmasin diye kendilerine takma isim aliyorlar. Gazor Ömer´in Gazoz´u, Patinaj Ali´nin Patinaj´i gibi. Bize yakismazzz, ben "Davut".

Cet:
Simdi burada bir sürü akli evvel birbiriyle tanisip saatlerce geyik yapiyorlar, yengelerle tanisiyorlar, bi nevi muhallebici yani.

Site:
Bildiginiz Site iste uzatmayin.

Tiklamak:
Abi laf bana cok ters geliyo. Ne o öyle oraya tikla, buraya tikla. Erkek adam tiklamaz, BASAR. Ne o öyle tik tik.

Emesen:
Cet´te tanistigimiz yengelerimizle özel durumlarda konusmak icin icad edilmis. Iyi alet de, ne o öyle papatya ayagi?

Davlod (Indirmek):
Bakmayin kiziyorum ama habire "sunu indirdim, bunu indirdim" diyip duruyolar. Henüz bi vukuatlarina sahit olmadim ama....

Imeyl:
Posta kutusu gibi bir yer. Ama pek ise yaramiyo. 10 gün önce b izim meklekete bi mektup attim bununla hala alamamislar.

Hit:
Bu kesin Ingilizce´dir dedim. Actim sözlügü baktim. Bu herifler dövüldükce seviniyolar.
a.kerim _29
kardeşim ellerine sağlık
FaTo_
ahha cok guzel yazilmis
tsk cicim
DELİKIZ
çok hoşmuş yaa...emeğine sağlık...
manita durumları haa
...
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.