Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: GÜMÜŞHANE.GEN.TR İLE NASIL TANIŞTINIZ....
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Forum Oyunları
DELİKIZ
Şimdi bu portala;bu siteyi nerden buldunuz,hangi vesile ile girdiniz,nasıl haberiniz oldu v.s yazınız...

selamlar..
DELİKIZ
Ben GİYAD(gümüşhane ikdisadi yardımlaşma derneği) Ajandası almıştım..
Buarada GİYAD üyelerine teşekkürler...Vesile oldular.. biggrin.gif
Ajandayı incelerken reklamını gördüm... wink.gif
Dünyanın enbüyük gümüşhane sitesi diye.... smile.gif
Hemen siteye girdim ve üye oldumm
..
biggrin.gif biggrin.gif
rotasiz_29
soguk bir kış gecesiydi camur dizde kar beldeydi sonra yemek aramaya giderken omuzuma biri carttı çarpıstık işte o gunden bugune ona aşıgım orda tnısmıstım ilk orda birbrimize asık olmustuk ve halaa beraberiz paylastıkca cdeğerlerimiz artarak yaşamaya deva ediyoruz
a.kerim _29
sevgili abim yorgun yolcu bana tavsiye etti iykide tavsiye etmiş böyle bir site var bizim haberimiz yok neyse

yapanlardan bu duruma getirenlerden ALLAH razı olsun inşallah daha iyi durumada gelir
Cici_Kiz
Netde fink atarken rastladim tongue.gif tongue.gif laugh.gif laugh.gif Tamamen tesadüf bizimkisi bir ASK HIKAYESI laugh.gif laugh.gif SIYAH BEYAZ FILIM GIBI BIRAZ
tizna
cok basit google'den tongue.gif

nette nevar neyok köyümle alakali bakarken DÜNYA NIN EN BÜYÜK GÜMÜSHANE SITESI ni gördüm,

ee köyde gümüshane sinirlarinda olunca,girdik görük begendik biggrin.gif

2 yildir bakiyordum sürekli ziyaretci olarak

YORGUN YOLCU
köyümle ilgili araştırma yapıyordum google2de baktım dünyanın en büyük gümüşhane sitesi yazmışlar valla dedimki sıkmışlar ama üye oldum gördümki gerçektende en büyük ve en güzel gümüşhane sitesi

yapanların emeğine sağlık
benbilgin_
allah sizi inandırsın ilk görüşte aşk böyle bişe heralda görür görmez aşık oldum kapandım dizlerine yalvardım ama hiç tınlamadı ordan tanışıyoruz ....
DELİKIZ
Gönderildi Bugün, 01:28 PM
allah sizi inandırsın ilk görüşte aşk böyle bişe heralda görür görmez aşık oldum kapandım dizlerine yalvardım ama hiç tınlamadı ordan tanışıyoruz ....

Bİ YANLIŞ ANLAŞILMA VAR HERAL..BEN SEVGİLİNİZLE NASIL TANIŞTINIZ DİYE SORMADIM???
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nilhan
BİZ ARKADAŞ ARACILIĞI İLE TANIŞTIK GÜMÜŞHANELİ BİR ARKADAŞIM DEDİ
BİR TANIŞ
TANIŞTIK BİR ARA SIKSIK GÖRÜŞTÜK SONRA İŞ GÜÇ ÇOLUK ÇOCUK DERDİ GİRİNCE
BİR ARA UZAK KALDIK ŞİMDİ YİNE GÖRÜŞÜYORUZ İŞTE DÜNYANIN EN BÜYÜK GÜMÜŞHANE SİTESİYLE
rotasiz_29
bizleri yanlız bırakmayın
istanbul
Çok uzun zaman oldu. Bende acaba köyümün resmi varmı diyenlerdenim. Google'dan ararkan gördüm. . Ama iyikide görmüşüm. Gidipte göremediğim memleketimden haberler alıyorum. Benim üye olduğum zamanlar bu kadar hareketlilik yoktu. Forumlara bile mesaj yazamıyordum. Yazılsa bile mesajlara cevaplar çok geç geliyordu. Sahi geldiğim zamanlarda bir yarışma vardı. Bilgi yarışması. Oraya bakardım. Ama şimdi yok.

Siteyi hazırlayıpta bize sunanlardan allah razı olsun. Tüm emeğe geçenlere teşekkür ederim.
cengaver
GÜMÜŞHANELİ OLDUGUM İÇİN GOOGLE YE YAZDIM VE KARŞIMA ÇIKTI O GÜN BU GÜNDÜR SİTEDE YERİMİ ALDIM VE DİĞER GÜMÜŞHANELİ ARKADAŞLARLA SOHBET ETME ORTAMI BULUYORUM BİR BAKIMA KENDİMİ GÜMÜŞHANEDE GİBİ HİSSEDİYORUM
DELİKIZ
Yaff benim sayem de üye olanlar nerdesiniz_?. mad.gif .Hadi yazın da rütbem artsın... tongue.gif laugh.gif rolleyes.gif
SaGoPa_29
googleye gümüşhane yazarak biggrin.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.