Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ADINI KOYACAĞIM
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Resimli Paylaşımlar
a.kerim _29
ABİ RESİMLİ GÜZEL BİR ŞİİR SİZİN EV Mİ ABİ SÜLEDEKİ
YORGUN YOLCU
güzel abim herzamanki gibi süper bir şiir elinize emeğinize sağlık
Celalcee
QUOTE(a.kerim _29 @ Apr 4 2008, 10:21 AM) *
ABİ RESİMLİ GÜZEL BİR ŞİİR SİZİN EV Mİ ABİ SÜLEDEKİ

EVET. KÜÇÜK BİR EVİM VE GÜZEL BİR BAHÇEM VAR. YAZIN KISMET OLURSA YORGUN YOLCU İLE SENİ MUTLAKA BEKLİYORUM...
YORGUN YOLCU
güzel abim inşallah
a.kerim _29
inşallah nasipse geliriz
istanbul
Ev çok güzelmiş. Yanındaki bayrakta güzelliğe güzellik katmış. Ayrıca şiirde bir o kadar güzel. Bu paylaşım için çok teşekkür ederiz. Ne mutlu ki memleketinizde bir eviniz var. Allah huzur içinde oturmayı nasip etsin.
Celalcee
QUOTE(istanbul @ Apr 5 2008, 09:16 PM) *
Ev çok güzelmiş. Yanındaki bayrakta güzelliğe güzellik katmış. Ayrıca şiirde bir o kadar güzel. Bu paylaşım için çok teşekkür ederiz. Ne mutlu ki memleketinizde bir eviniz var. Allah huzur içinde oturmayı nasip etsin.

İSTANBUL KARDEŞİM SENİ VE BÜTÜN ARKADAŞLARI KÖYÜME BEKLİYORUM. NASİP OLURSA HAZİRANIN YİRMİSİNDEN SONRA GÜMÜŞHANEDEYİM. GİDECEĞİM ZAMAN BÜTÜN ARKADAŞLARI DAVET EDECEĞİM...
istanbul
Davetiniz için çok teşekkür ederim. Aslında Gümüşhane turu düzenlense de memleketimizin her yerini görsek.Ne güzel olur.
Sizin köy bizim köy görsek. smile.gif
DELİKIZ
Abiii çok güzel eviniz..Allah huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamanızı nasip eder inşallah....
Paylaşım için teşekkürler...Selam ve dua ile
..
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.