Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Bizim orda
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Komik Yazılar
tizna
ingiliz,alman gümüshaneli ve bayburtlu ucakta beraber gidiyorlarmis..

ingiliz laptop ile biraz ilgilendikten sonra laptop u asagi atmis,digerleri sasirmis "ne yapiyorsun, niye attin cok pahali biseydi?"

ingiliz gayet sakin "önemli degil bizim orda bunlardan cok var" demis..

alman altta kalmamak icinden iphonunu cikarip asagi atar, yine ayni soru..alman"önemli degil bizim orda bunlardan cok var"

Gümüshaneli tutar bayburtluyu asagi atar, sorarlar" adami neden attin?"

Bizimki gayet sakin BIZIM ORDA COK VAR BUNLARDAN

YORGUN YOLCU
mad.gif mad.gif mad.gif ben de gümüşhaneliyim ancak pek hoş değil
elinize sağlık
tizna
QUOTE(YORGUN YOLCU @ Apr 8 2008, 12:29 AM) *
mad.gif mad.gif mad.gif ben de gümüşhaneliyim ancak pek hoş değil
elinize sağlık

niyemis? sadece bir fikra,baska bir bölümde daha yazmistim,ben bir bayburtlu ile kaliyorum ve o dahi buna alinmiyor,cünkü onlarda bayburt ile gümüshane nin yerini degisip anlatiyolar..belki burdan okuyacak hassas bir bayburt lu ancak pay cikarabilir.
öyle birisi icinde sunu söyleyeyim ki bu sadece bir fikra...
YORGUN YOLCU
hımm ama insanın kaynanası bayburtlu olursa ne yapar
tizna
QUOTE(YORGUN YOLCU @ Apr 8 2008, 04:36 PM) *
hımm ama insanın kaynanası bayburtlu olursa ne yapar

kaynana sizinse diyecek bisey yok ammaaa kaynana isin icine girince bu fikrayada gerek yok wink.gif
sözüm kaynanalara, eslerin annelerine degil,buda yanlis anlasilmasin
YORGUN YOLCU
aman güzel kardeşim aman diyeyim aramız bozulacak mazallah yaani kaynanama anlatsam ne olur bilemiyorum valla
a.kerim _29
neyse ben anlatırım ama bu fıkralara gerek yok ama fıkra çok güzel
tizna
oh be fikrayi anlayan birisi ne mutlu..
a.kerim _29
aslında anlamaya gerek bi durum yok fıkra zaten çok açık ama biraz ileri gitmiş yani bayburtlu gümüşhaneli

didişmesi aslında yok ama böyle nüksettiriliyo
rotasiz_29
oo tizna ile yorgun yolcu yine atışmaya başlamıssınız ya ya sizin yıldızlarınız ne zaman barışacak korkoyurom biriniz birinizin elinde kalacak biggrin.gifD
tizna
bu atisma daha eski...
aslinda ben kendisine saygi duyuyorum
neyse cok bise yazmayayim simdi kesin yine birbirimizi "yanlis anlariz" neme lazim
böyle sessiz sakin iyi
hayrifatih
bu fıkranın birtanede kelkit li versiyonu çıkacak yakında sanırım?? il falan olma muhabbetine kurban kelkittt???
YORGUN YOLCU
QUOTE(tizna @ Apr 17 2008, 10:40 AM) *
bu atisma daha eski...
aslinda ben kendisine saygi duyuyorum
neyse cok bise yazmayayim simdi kesin yine birbirimizi "yanlis anlariz" neme lazim
böyle sessiz sakin iyi

yok bacım yavfff sen de hemen söz vuruyosun
rotasiz_29
bak yine atışma sinyalleri veriyorsunuz aslında ikinizin eline saz versek ne atısırsınız ha smile.gif))
tizna
1-yorgun yolcu efendi bey hemserim, gercekten bu bir atif degildi,nacizane samimi olmak icin gercekten cabaliyorum unsure.gif .

2-rotasiz efndi bey hemserim, sende isin yok millet ile ugras, assagi kalirsin ya.. cok laugh.gif
zühre
smile.gif doğru yapmış çok var smile.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.