Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: CiCi KıZ nerde oyunu
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Forum Oyunları
Sayfalar: 1, 2
rotasiz_29
uzun zamandır görünmeyen cici kızı arıyoruz buyyrun beraber arayalım

CiCi KıZ bence sınavları başladıgından ders calışacagı için kütüphanede
rotasiz_29
bence sokakta tcekirtek cıtlatarak geziyor
FaTo_
smile.gif

bence tatile gitti tongue.gif
rotasiz_29
bence uyuyor
DELİKIZ
SİZE GERÇEKLERİ AÇIKLAMANIN ZAMANI GELDİ... cool.gif
BENDEN DAHA GEVEZE OLMASINA DAYANAMADIM sad.gif .. BİR ODAYA HAPSETTİM... rolleyes.gif
MEYDAN BANA KALDI...NİİHHHUUUUAAAAA.....YAŞASIN KÖTÜLÜK
...
blink.gif tongue.gif cool.gif rolleyes.gif ohmy.gif biggrin.gif
rotasiz_29
bizde cici kzıı arıyordum demekki kotu kurt gibi prensesimizi yedinn sad.gif
a.kerim _29
bence kendini eve hapsetti dışarı çıkmıyor hayata küstü
rotasiz_29
yok yok bence 23 nisan da görev aldı sanmırım onun çalısmalarındaydı hani folklor oynayan cocuklar vardıya sanırım o da içlerinde
DELİKIZ
tongue.gif biggrin.gif cool.gif rolleyes.gif
rotasiz_29
en son aldıgımız haberlere göre hastalanmıs kus gribine yakalanmıs haber ajansı RR
rotasiz_29
ya arkadaslar ya bu bizim cıcıkkızımızın basına bir hal geldi galiba baya zamandır burda yok fato sen bilirsin unu yerini bir ara sorda bize haber ver valalhi merak etmeye basladık kendisini sevmesekte merak ediyoz işte
FaTo_
QUOTE(rotasiz_29 @ Apr 26 2008, 05:19 PM) *
ya arkadaslar ya bu bizim cıcıkkızımızın basına bir hal geldi galiba baya zamandır burda yok fato sen bilirsin unu yerini bir ara sorda bize haber ver valalhi merak etmeye basladık kendisini sevmesekte merak ediyoz işte

Bende sizin gibiyim malesef, forum uzerinde tanistik gorusurduk unsure.gif
a.kerim _29
yaa çok söylenti çıktı bu cici de baya ciciymiş heralde heralde biraz daha çıkmazsa acaba ne hallere düşecek neyse ben de

tahminimi yapayım

bence gülyabani kovaladı korkusundan bayılıp kaldı biyerlerde
rotasiz_29
bence ormanda piknik yaparken ormanda kayboldu oda oralı olmus en son öle duydum kurt kadın olmus diye
rotasiz_29
ah kulaklarım bunu duymasaydı ahhh ahhhh neyi cici kız neden getti bu sehirden cici kız gümüşhaneyi terkettmiş cok uzaklara getmiş ondan görunmeymiş
Cici_Kiz
AYYYYYYY inanamiyorum yaaaaaaa süpersiniz yaf beni nekadar merak etmissiniz sagolun smile.gif

valla gözlerim yasardi simdi ha ya arkadaslar cok yogundum is güc hic girme firsati bulamadim hepinizede cok tesekkür ederim yürüttügünüz tahminler icin smile.gif Herbiri digerinden güzel tongue.gif tongue.gif Iste geldim burdayim artik size gene illallah dedirtirim tongue.gif tongue.gif tongue.gif
rotasiz_29
Aman allahım bir ruya olsa gerek kayıplara karısan cic kız gözunde morluk kasında 3 dikişle tekrar aramızda hosgeldin cıckız
DELİKIZ
Onu ben buldum.. tongue.gif
şimdi bu cici annesiyle pazara gitmiş..annesinin elini bırakınca pazarda kaybolmuş... biggrin.gif
neyse bende ordan geçiyodum bide bakam ki bizim cici simitçinin yanına sığınmış ağlıyo... tongue.gif cool.gif laugh.gif
aldım getirdim...
wink.gif
Cici_Kiz
YAF SIZ ACCAYIP SÜPER SENARYO YAZIYONUZ HA FILIM CEKSENIZE CICININ KAYOBULP TEKRARDAN BULUSNUSU DIYE IYI SALLIYONUZ laugh.gif laugh.gif laugh.gif Hosbuldum rotasiz
rotasiz_29
biz yaseminle seneryoyu hazırladık ta başroloyuncusu bulamıyoz şimdi senin yerine birini begenipte koyamıyoz cunku yok senin gibi bizde bu yuzden ceviremeyrik yoksa yasemin davet etmişti bir siste kuzu cevirelim diye
Cici_Kiz
eeeeeeeeeeeee varmi benim bir esim tekim ben tekim benim gibi catlak cici cadi deli birini bulamak eccük zor kanimca cool.gif cool.gif cool.gif Baskayim ben baska laugh.gif laugh.gif laugh.gif
rotasiz_29
deli gıcık uyus catlak oldugunu sonunda kabul etti biliyordum yolda yururken kafasını direge vurdu diye
Cici_Kiz
yooooooooooo sonunda niye olsunki ben herzaman diyodum catlaklik var diye ama direge vurdugumdan degil o allahin bana bir lütfu laugh.gif laugh.gif laugh.gif yani gene bilemedin cool.gif
rotasiz_29
bir turlu bilemedik bu cic kızın nerelerde oldugu bari kendisi söylese
a.kerim _29
bacım hoşgeldin tabi biraz merak ettik yani
Cici_Kiz
hosbuldum sagol kardesim ne mutlu bana ki site halki merak etmis
sagolun varolun imzami sonra dagiticam tongue.gif tongue.gif
ya girmeye calisiyorum iste ama herzamanda firsatim olmuyo bu siralar yogunum baya is dolayisiyla
rotasiz_29
cici kızı kayıp arkadaslar biri rumuzunu calmıs bu cici kız o cickız degil haberiniz olsun yöncetici arkadasım bayramdan girilen ıp numaralarına baktırdım farklı aypilerden giriliypor normalde cici kız onceden hep aynı ıp numarasından girerdi ıp degiştir bu cici kız eski cici kız degil haberiz olsun
Cici_Kiz
YALANNNNNNNNNNNN ben benim arkadaslar ya suna bak kuru iftira bu olsa gerek allahim sen beni bunlardan koru laugh.gif laugh.gif yaf nerdende buluyolar bunlari anlamiyomki ama iyi sallamisin abicim
rotasiz_29
bana bulasma dedim sana demi bugun :DDD
Cici_Kiz
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
rotasiz_29
cici kız bu satte sahilde tek basına geziymiş
Cici_Kiz
yok valla bu saatde geldim yorgun argin pc basinda oturuyom pilim bitmis
rotasiz_29
cic kız suan şarj oluyordur duracell de kullanıyorda
rotasiz_29
buz!!!
Cici_Kiz
BUZ MU YA BU NE ANLAMA GELIYO HER YERDE BUNU YAZMISSIN KONU BASLIGINI AYIRD ETMEDEN ASAGI YUKARI HER YERDE GÖRÜYORUM BU YAZIYI HAYIRDIR ABIM ÜSÜYONMU YOKSAM NE blink.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
rotasiz_29
cici kız ben üşüyom diye gitmiş battaniye aramaya gidiş o gidiş yine kayboldu ya ya cici gel üşümüyom artık yeterki sen kaybolma bir yerlere
Cici_Kiz
burdayimmmmmmmm kayiplarda degilim wink.gif
rotasiz_29
hani nerdesin ses var göruntü yok
en son duyyduguma göre televizyonda ses var goruntu yok diye catıya canagı düzeltmeye getmiş daha da gelmememiş acaba catıya cıkıp canagı düzeltegim derken kırmıs olmasın smile.gif))))
rotasiz_29
ya bu kız yine kayıp görunüyor ortalıkta bu sefer kesin öldü
yaren_
CİCİ KIZ BENİMLE NÖBETTE BOŞUNA ARAMAYIN laugh.gif laugh.gif rolleyes.gif
Cici_Kiz
burdayim burdaaa gece bekcileri nerde yaaaaa unsure.gif unsure.gif
rotasiz_29
biz cici kız gibi arada gözükmüyoruz biz her zaman burdayız naber cic kızzzz smile.gif))
Cici_Kiz
iyidir sagol benimle ugrasanlara laf yetistirmeye geldim laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

BENI SEVMEYEN CEKEMEYEN ÖLSÜNNNNN laugh.gif laugh.gif
rotasiz_29
NE YANİ BEN SENİ HEM SEVMİYOM HEM CEKEMİYOM YOKSA BEN ÖLECEKMİYİM

ARKADASLAR DUYDUNUZ MU CİCİ NEDEN KAYBOLMUS BENİM MEZARI KAZMAYA GETMİŞ HEMDE TIRNAKLARIYLA KAZIYORMUS BAK SEN
Cici_Kiz
laugh.gif laugh.gif laugh.gif AHAN ILK DEFA DOGRU BI SÖZ CIKTI AGZINDAN laugh.gif laugh.gif bos mezar ariyom ugrasamam mezar kazmakla felan laugh.gif laugh.gif
rotasiz_29
BENDE ONU ARIYOM BELEŞ MEZAR ARIYOM GİREYİM İÇİNE DİYE YA HESAP ETSENE MEZARINI 4 KİŞİ KAZISA ADAM BASI 30 DAN 120 EDİY COK PARA YA HADİ CİCİ TIRNAKLARINA KUVVET
Cici_Kiz
isim gücüm kalmadi sana mezar kazacam hem merak etme icabinda dozer getirir aninda kazirim ben mezarini sen meftayi gönder laugh.gif laugh.gif
rotasiz_29
DOZARENE NE HAÇET TIRNAKLARI VAR
MEFTAYA NE HACET BEN VARIM
KEFENE NE HACET SÜMÜKLÜ MENDİLİN VAR
TABUTA NE GEREK VAR AYAKKABILARIN VAR smile.gif)
Cici_Kiz
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif yaf kisi kendinden bilirmis sen öylemisin valla bana hic uymuyo bu anlatim laugh.gif laugh.gif biliyodum sende bi tuhaflik oldugunu laugh.gif
rotasiz_29
YA TAMAM BEN TUHAFINDA SANKİ SEN TUHAF DEGİLSİN BEN TUHAFIM SEN BENDEN TUHAFSIN BİR GÖRÜNÜYON BİR KAYBOLUYON NERE GİDİYON YAVUKLUN MU VAR YOKSA CAYIRDA:))))
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.