Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: BEN BİR KÜÇÜK CEZVEYİM KÖŞE BUCAK GEZMEKTEYİM :))
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Resimli Paylaşımlar
DELİKIZ

URFA

URFA

URFA

ORDU

URFA

BU DA BENİM HAYALİMDE Kİ ARABA..PARA BİRİKTİRİYOM ALICAM İNŞALLAH..
tongue.gif biggrin.gif cool.gif wink.gif

http://img152.imageshack.us/img152/5228/im041pb6.jpg
rotasiz_29
cok güzel resimler paylasımın için tesekkürler özellıkle birimci resim süper
a.kerim _29
resimler muhteşem ellerine sağlık bu resimler beni çok eskilere götürdü rabbim razı olsun
LevhiMahfuz
Çok güzel manzaralar. Umarım birgün Urfaya bende giderim.. Ama İstanbul gibisi yokk..
Ben ikinci resmi çok beğendim...
istanbul
Resimler çok güzel. Birinci resimdeki ayla bayrağı çok iyi yakalamışsın. Harika bir resim olmuş.
Urfa... Görmek istediğim yerlerden biri. Tekrar teşekkürler. Bu arada sende resim çekiyormuşsunda haberimiz yok. biggrin.gif Ne güzel, artık yanlız değilim... smile.gif Resimlerin devamını bekleriz.
DELİKIZ
Kesinlikle görülmesi gereken bi yer..Hz İbrahim (a.s)ın makamı..Doğduğu ve çile çektiği mağara....
Çok isteyince oluyo. smile.gif .Ben görmeyi çok istiyodum ve gittim gördüm.. cool.gif Darısı başınıza deyim..
wink.gif

Bunlarda İstanbul a 2 saatlik mesafe de yer alan Karadeniz sahilin de Kastro diye biyer. sad.gif blink.gif .Çok ilginç biyer..Dağ,deniz,dere,orman hepsi biarada...

FaTo_
Bacim harika resimler bunlar tesekkur ederiz,
gozumuz gonlumuz acildi
Bende cok resim ceken biriyim, ama malesef boyle guzel manzarali bir yerde yasamiyorumki paylasayim sizinle, Turkiye gibisi yok
tizna
cok hos resimler,bi dogu gezisi benimde hayalim..
dua edin gidebileyim,bir sürü foto cekerim sizin icin..
hersey sizin icin:)
gümüşhaneli
rabbim yolunu acık etsın bende gezmeyi resim cekmeyi seven biriyim ama şu an fotograf makinesi kullanamıyorum :(yasak oldugu icin görev icabı ile paylasım icin teşekkürler.
YORGUN YOLCU
ellerine sağlık bacımm

DELİKIZ
DELİKIZ
DELİKIZ
DELİKIZ

Bizim oralar smile.gif) Güzel memleketim.
benbilgin_
QUOTE(DELİKIZ @ Jun 1 2008, 03:09 PM) *

burası sizin köymüü:smile.gif))
benbilgin_
QUOTE(YASEMİN @ May 5 2008, 11:55 PM) *
Kesinlikle görülmesi gereken bi yer..Hz İbrahim (a.s)ın makamı..Doğduğu ve çile çektiği mağara....
Çok isteyince oluyo. smile.gif .Ben görmeyi çok istiyodum ve gittim gördüm.. cool.gif Darısı başınıza deyim..
wink.gif

Bunlarda İstanbul a 2 saatlik mesafe de yer alan Karadeniz sahilin de Kastro diye biyer. sad.gif blink.gif .Çok ilginç biyer..Dağ,deniz,dere,orman hepsi biarada...

peh yaaaaaa ne güzelmişşş
DELİKIZ
YOK ABLAM ORASI ELAZIĞ DA BİR KÖY. rolleyes.gif ..Bizim köyde erkişiler şalvar giymezler... wink.gif
balküpüsü
Ellerin dert görmesin DELİKIZ biggrin.gif Resimleri çok güzel çekmişsin arkadaşım paylaşım için soğollasın wink.gif
DELİKIZ

Bizim oralar
gümüşhaneli
resim ceken ellerine gözlerine sağlık selamlar .
DELİKIZ
Çok ilginç bir resim..Ağacın kökü yılan şeklini almış sanki.. sad.gif
DELİKIZ
İstanbul//Kemerburgaz
Mehmet DOĞAN

rolleyes.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.