Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ~ Çayhane ~
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
YORGUN YOLCU
oo millet sohbet koyu merhabalar ben de geldimm
Cici_Kiz
a.selam hos geldin naber nasilsin bakalim ya bi ara görmüstüm dügün felan sözü gecmis hayirdir ne zaman dügünün ? yoksa yanlismi hatirliyorum abicim
tizna
benim uykum var nester vurarmam yanlis ameliyat yaparsam da bi faydasi olmaz biliyisiyz laugh.gif

DELİKIZ
Hoşgeldin Nurullah Bey kardeşim...Nasılsın_?
YORGUN YOLCU
sağolun hoşbulduk ya aslına bakarsan daha bir yıl okulun bitmesine askerlikte cabası amma hayırlı

anlayacağınız şafak karanlık
DELİKIZ

Buyrun çaylarınız tongue.gif ..Anaam bu kızlarda hiç demiyo. mad.gif .Ablamız yorgundur bugün çayı biz verek... sad.gif
tizna
oo-o hosgeldiniz yorgun yolcu hemsehrim

uzun zaman dir karsilasamiyorduk

ya geceleri hep böylede ben mi fark etmemisim!!!
YORGUN YOLCU
ahh süper olur ya valla yanında kekte olursa
süper süper olur
DELİKIZ
Yaff kete varda..Nasıl çekem resmini... tongue.gif
Cici_Kiz
Nurullahmi ??? ya bu isim bana tanidik geldi sen mahsuncu sitesinede takildinmi bi ara ??? hem ne safak karanligi iyidir iyidir oku inan bana gün gelecek okul günlerini mumla aricaksin wink.gif bu arada canim ablam sagol senin elinden cay icmekte ayri bir zevk olucak
DELİKIZ

Al ablam sen istersin de ben yapmam mı??
tongue.gif
YORGUN YOLCU
evet nurulllah bacım benim mahsuncu sitesiyle işim olmaz ama başika bir yerde karşılaşmış olabiliriz

ya neresi iyi üç yıldır nişanlıyım

yasemin bacım sen resmi boşver de aslını gönderiver
YORGUN YOLCU
QUOTE(YASEMİN @ May 11 2008, 02:14 AM) *

Al ablam sen istersin de ben yapmam mı??
tongue.gif

allah razı olsun ama canım fena çekti yaa
DELİKIZ
Hemen..karşı ödemeli yollarım ama.. laugh.gif tongue.gif
YORGUN YOLCU
valla ben de hemen tamam derim
Cici_Kiz
offffffffff gece gece aciktim simdi ama kilo yapar yaf bu pasta isi nerden cikti mad.gif mad.gif ama azcik yesem bisiy olmaz demmi rolleyes.gif rolleyes.gif öffffff kokusuda burnuma gelir gibi oldu
YORGUN YOLCU
yavf sizler bayan olarak böle yaparsanız biz napallım yani
DELİKIZ
ŞİŞKO olabilirim. tongue.gif .Ama gece acıkırsam yerim..hiç bişii buna engel olamaz.. biggrin.gif .Sende ye cici boşver kızım.. wink.gif
YORGUN YOLCU
oo maşallah

herkes kendini düşünür olmuş arkadaşımız açtır diyen yok yavf
Cici_Kiz
acep seytana uysammi yesemmi bilmemki rolleyes.gif rolleyes.gif
eeeeeeeee anlatin ne var ne yok gece gece aklimiza kurban olam takildik buraya millet 7.uykusunda biz burda laugh.gif
tizna
kesinlikle ben de kendim bisiler hazirlayip yedim
ikram eden olmayinca sad.gif tongue.gif tongue.gif
YORGUN YOLCU
valla sen de pasta yaparsın kanımca ben de kuşburnu alırım valla semaverde çayı demledik mi allaaaaaaaaaaaaaaaaah süper olur amma yaparsanız
DELİKIZ
acep seytana uysammi yesemmi bilmemki
eeeeeeeee anlatin ne var ne yok gece gece aklimiza kurban olam takildik buraya millet 7.uykusunda biz burda
Yaff..Ne olsun işte...Çalış çalış nereye kadar.. sad.gif
tizna
ye tabi bukadar yemek muhabbeti ben de dayanamadim yedim mesela sad.gif
YORGUN YOLCU
ohh maşallah arkadaşını düşünme ya ben yurttayım bişi yiyemedim ve acıktım

tizna
QUOTE(YORGUN YOLCU @ May 11 2008, 02:43 AM) *
ohh maşallah arkadaşını düşünme ya ben yurttayım bişi yiyemedim ve acıktım

yazik sanaaaa

kac yurttan laugh.gif laugh.gif laugh.gif
YORGUN YOLCU
hıı tamam kat başkanı kaçınca diğer öğrenciler ne yapar peki
Cici_Kiz
valla sana ne ikram etsek burdan bos kardesim sana gene ulasamicak en iyisimi biz bu yemek muhabbetini gecek yoksa sen aclik krizine gireceksin hem niye yemedin bakim sen yemegini ya niye üzgünsün bu kadar ??????? anliyorum özledin anneni babani nisanlanini felan da üzme ya kavusursunuz yakindaaaaaaaaaa

bu arada yengemin adi ne rolleyes.gif
yaf sivri sinek var onla cebellesiyom allahim gece gece elimi kana bulasammi bulamasammi yaaaaaaaaffffffff mad.gif mad.gif
rotasiz_29
durun kımaldamayın kimı kacıracagızzz eger illa bişe kacıracaksak yasemını kacıralım biggrin.gif
YORGUN YOLCU
QUOTE(Cici_Kiz @ May 11 2008, 02:49 AM) *
valla sana ne ikram etsek burdan bos kardesim sana gene ulasamicak en iyisimi biz bu yemek muhabbetini gecek yoksa sen aclik krizine gireceksin hem niye yemedin bakim sen yemegini ya niye üzgünsün bu kadar ??????? anliyorum özledin anneni babani nisanlanini felan da üzme ya kavusursunuz yakindaaaaaaaaaa

bu arada yengemin adi ne rolleyes.gif
yaf sivri sinek var onla cebellesiyom allahim gece gece elimi kana bulasammi bulamasammi yaaaaaaaaffffffff mad.gif mad.gif

adı sevgili,yar,yoldaşım,hayat arkadaşım,kalbimin sahibi
Cici_Kiz
ah yazikkkkk gönül sizisi seninkisi kim ne derse desin fayda etmez ama askin sevginin sevgilinin güzelligide bu degilmidir onu ne kadar sevdigini belli etmezmi insanin yaslandiginda hatirliyacagi tatli hüzünler degilmidir bunlar ???
DELİKIZ
Yaff beni niye kaçırıyonuz. sad.gif .Ben bişii yapmadım... tongue.gif
FaTo_
QUOTE(YORGUN YOLCU @ May 10 2008, 06:38 PM) *
nice mutlu,umutlu,huzurlu ve sağlıklı yıllar geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun bacım

Tesekkur ederim yorgun yolcu kardesim,
Berabere insAllah saglikli huzurlu mutlu yillara, Yasemin bacim, istanbul kardesim.

Bakiyorum bu gece kimsenin uykusu yok smile.gif
yoksa benimi bekliyordunuz tongue.gif
DELİKIZ
Evet.hoşgeldin..
tizna
QUOTE(YORGUN YOLCU @ May 11 2008, 02:49 AM) *
hıı tamam kat başkanı kaçınca diğer öğrenciler ne yapar peki

heeeec önemli deel..bosunami baskan oldun ayricaliklisin sen laugh.gif laugh.gif
YORGUN YOLCU
evet ama ben var ya acıktım he evet acıktım ya acıktım
FaTo_
QUOTE(YASEMİN @ May 11 2008, 12:55 AM) *
Evet.hoşgeldin..

Hosbulduk, sagol
Cici_Kiz
laugh.gif laugh.gif kat baskani he laugh.gif laugh.gif kogus agasi gibi bisiymi bu blink.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif hos geldin fato
rotasiz_29
fatto hosgeldin anneler gunun kutlu olsun fato
tizna
QUOTE(FaTo_ @ May 11 2008, 02:57 AM) *
Hosbulduk, sagol

sorma 3 saat uyku ile nasil hala duruyom anlamiyom,muhabbet budur

hosgeldin bu arada fato
YORGUN YOLCU
he yaaaaaaa beğenemedin mi yavfff
DELİKIZ
Yaa arkadaşlar..Ben gidem de yatam..Yohhsam hane halkı ayaklanacak. sad.gif .Gül gül öldüm yaa.. laugh.gif laugh.gif
Allah rahatlık versin..Hayırlı gecelr..
rotasiz_29
oh oh ne kadar güzel forumun gülleri kartlamısları güzelleri cirkinleri uykucuları gansızları mutsuzları cicileri hepsi burda ya bura bırakılıpta gidip yatılır mı ya
tizna
yatilir yatilir...
parmaklarim oynamiyo artik harflerim yerlerini sasiriyom blink.gif
FaTo_
Hosbulduk sagolun arkadaslar
ama cikiyorum misafir vardi simdi gittiler, cok yorgunum
size hos sohbetler iyi geceler
Cici_Kiz
[i][b]haden arkadaslar benden bu kadar ben kacar iyi geceler sizlere tatli rüyalar yaradana emanetsiniz kendinize cok iyi bakin bu arada sohbet harbiden accayip süper insanin cikasi gelmiyo ama yarin sabah annemin bana seslenisi kulaklarimda cin cin ediyo haden tekrardan iyi geceler ya bu arada sol kulagim cin cin ötüyo neden acep rolleyes.gif rolleyes.gif [/b][/i]
rotasiz_29
merhba arkadaslar merhaba cici nediysin ne var ne yok biliyorum beni tınlamıyorsun ama belki selamımı alırsın diye sealm vermeye cesaret etttim sana
DELİKIZ
aleykümselam...merhaba..ben alam gaari selamını.. tongue.gif
rotasiz_29
yasemin sende olmasaydın selamım askıda kalacaktı iyiki varsın
DELİKIZ
Yaff bende simdi havaya girecem ha..İyiki varım demi_? tongue.gif wink.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.