Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ~ Çayhane ~
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
gümüşhaneli
bak kardesşi yarıladı iznede gider altdevresi geldi cünkü neyse hayırlısı icimi karartmayım fazla:)
DELİKIZ
Burdayım..Son sevkiyatı çıkardım.. blink.gif
balküpüsü
ALLAH HAYIRLISIYLA KAVUŞTURSUN BACIM smile.gif

GÜMÜŞHANELİ SENİDE smile.gif

DELİKIZ
QUOTE(gümüşhaneli @ Jul 25 2008, 01:57 PM) *
bak kardesşi yarıladı iznede gider altdevresi geldi cünkü neyse hayırlısı icimi karartmayım fazla:)

Gerçekten buaralar izne gelirmi_? unsure.gif
Demek ki süpriz yapıcak. wink.gif .Daha izne çok var deyidi
..
sad.gif
gümüşhaneli
ay annemi ağlattım sormayın:(
gümüşhaneli
msnye cagırmıs akrababm gorustukte:(
DELİKIZ
QUOTE(gümüşhaneli @ Jul 25 2008, 02:11 PM) *
ay annemi ağlattım sormayın:(

Oy kurban olammm..Üzülme ablam yaa..Analar herşeye ağlar..
Sevinse de ağlar
..
sad.gif
gümüşhaneli
vallan asgı yukarı genelde yarıolunca ızne gıdılır bılıyom ama.
balküpüsü
ÜZÜLME KARDEŞİM BACIMIN DEDİĞİ GİBİ ANALAR HERŞEYE AGLARR mellow.gif
gümüşhaneli
hayırlısı bakalım üzlsek elden ne gelir bu vatan görevi bi şekilde sona erecek tammlanacak yani hayırlısı. sağolun.
balküpüsü
BİRAZDA GÜLEK YAVVVV....... ....... laugh.gif

Genç adam, yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur. 75 yaşındaki amca karısından bir bardak daha çay isterken: "Çiçeğim, bir bardak daha verir misin..?" der. Sonra da "Peteğim, şekersiz lütfen" diye ekler. Kendisine 65 yaşındaki tatlı karısının getirdiği tavşan kanı çayı alırken de "Bebeğim, sana çok zahmet oldu" der.

Genç adam, yaşlı amcanın karısına kullandığı sevgi sözcüklerinden çok etkilenir. "Amcacığım, kaç yıllık evlisiniz..?" diye sorar. Yaşlı ama dinç adam, "40 seneyi geçti evladım" der.

Genç adam: "Vallahi maşallah, Allah muhabbetinizi artırsın. Sürekli çiçeğim, peteğim, bebeğim gibi güzel sözlerle hitap ediyorsunuz galiba..."

Yanakları pembeleşmiş teyze "Doğru, bir kaç yıldır hep bana böyle hitap ediyor" deyip mutfağa doğru yöneldiğinde yaşlı amca genç adamın kulağına doğru eğilerek:

"Şiişşt, çaktırma, 2 sene önce adını unuttum, hala hatırlayamıyorum..." laugh.gif biggrin.gif wink.gif
gümüşhaneli
hadi grsrz cıkmam gerek ALLAHA emanet olun selam ve saygılarımla.görüsmek üzre.
Cici_Kiz
hmmmm askerler gün sayiyo bende askere gitmek istiyom tongue.gif tongue.gif ya harbiden ama bir iki haftaligina nasil bisiymis cok merak ediyom ha ama benim gibi catlagi almazlarki askere laugh.gif laugh.gif bu arada selammmmmm ben deldimmmmmmmmmm wink.gif tongue.gif
rotasiz_29
almazlar mı alırlar tabi silah tutmasını istikamet yemesini bile ögrenirsiniz istikamet sagınız dagılın marş marş sonra ardı sıra yat kalk surun neyini merak ediyon askerligin ben gittim geldim iyi bişe degil valalhi adamı aç karına bile süründürüyorlar
balküpüsü
slm pasha29 nasılsın wink.gif sitede bizden başka kimse yohh maşallah laugh.gif
balküpüsü
oooooooo bacımda geldi nasılsın şeker rolleyes.gif
DELİKIZ
Hayatımın en şiddetli başağrısı ile can çekişmekteyim.. sad.gif
Başımı duvarlara vurasım var. mad.gif .Acayip bir ağrı yaaa.... sad.gif
Sen nasılsın_?
rolleyes.gif
balküpüsü
hadi yaa tatlım kıss o kadar ne taktın kafana ne kadar yorulmuşsun bende iyi sayılmam ama idare eder durumdayımm bende çok yoruldum bugün sad.gif wacko.gif
DELİKIZ
Akşamdan beri var....Ölümüm bu ağrıdan olacak heral.. unsure.gif sad.gif blink.gif wink.gif
balküpüsü
ALLAH KORUSUN ALLAH GECİNDEN VERSİN NİYE ÖYLE DİYONN DUR MASAYA VURİM GEÇMİŞ OLA TATLIM rolleyes.gif
DELİKIZ
unsure.gif
balküpüsü
DÜN FESTİVALİ İZLEDİM TV DEN DUYGULANMADIM DA DEGİL YANİ sad.gif HER SENE GİDEN KİŞİ İKİ SENEDİR GÖRMEY MEMLEKETİNİ ÜZÜLDÜM NERDEYSE TV YAPIŞTIK GÖZLERİMİZİ AYIRMIYOZ AHBABLARI GÖRÜRÜZ DİYE smile.gif
balküpüsü
NEYSE BEN ÇIKIYOM ALLAHA EMANET OL TATLIM GÖRÜŞMEK ÜZRE HOŞÇAKALLL.....
benbilgin_
cool.gif
benbilgin_
G----------------------Ü------------------------M----------------------Ü------------------------------Ş------------------H--------------A------------------------N-------------------------E-----------------------L------------------------------İ-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
balküpüsü
bilgin... kardeşim bunu yapmak için baya ugraşmışsın galiba unsure.gif

<G>Ü<M>Ü<Ş>H<A>N<E>

bende anca bunu becerebildim smile.gif
balküpüsü
yavv niye kimsecikler yohhtirrr blink.gif sad.gif
yaren_
SLM ARKADAŞLAR NASILSINBIZ DELİKIZ NERDESİN YAVVVVVFFFFFFFFFF COK ÖZLEDİM SİZLERİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
yaren_
ya nerdeşiniz arkadaşlar neyse olsun ben sabaha kadar burdayııııııııııııım sizleri bekleyecegim
DELİKIZ
Hoşgeldin fıstığımmm...Nasılsın_? rolleyes.gif
yaren_
iyim bacım sen nasılsın? nerdesin ya 6dan beri seni bekliyorum yavvfffffffff
DELİKIZ
Yaff işlerim yoğun...Gündüz girmedim hiç...
Şimdi de seni gördüm geldim
...
rotasiz_29
yarencigim pardon yaren hanım haoş geldiniz baya yoktunuz ne ler yaptınız yediginiz içtiginiz sizin olsun gördüklerinizi anlatın
yaren_
ne anlatayım kardeşim tatıl göz açıp kapayıncaya kadar gectı cok güzeldi herşeysuperdı yanı geri gelmek cok zor oldu ama geldim işte ve burdayım smile.gif
DELİKIZ
Hayırlı geceler..
yaren_
QUOTE(DELİKIZ @ Jul 31 2008, 11:56 PM) *
Yaff işlerim yoğun...Gündüz girmedim hiç...
Şimdi de seni gördüm geldim
...

hoşgeldin bacım merak etim ne oldu bizim delikız za siteye girmiyo diye düşünmeye başlamıştım laugh.gif
yaren_
sanada bacım benim yerimede uyu ya cok uykum var ilk günden nöbet yazılırmı
rotasiz_29
yaren delikız diyor kı bana yeran ninni söylesinde ben uyuyayım diyor
yaren_
ya soylerimde dr hasta gönderdi mad.gif onla biraz işim var ama delikız dorcum olsun bi ara söylerim laugh.gif
Cici_Kiz
hayirli geceler nöbetciler bende deldim wink.gif
rotasiz_29
cici kız naber nasılsın aramız nasıl iyidegil demi buna cok sevinndim
yaren_
hoşgeldin bacım nasılsın?
Cici_Kiz
allaha sükür iyiyim bacim seni sormali sen nöbetcisin herhal gene anladigim okudugum kadariyla hastanenin cocuk bölümünde hemisrelik yapiyosun unsure.gif
yaren_
evet canım nöbetciyim kadındogum ve cocuk serviside calışıyorum ve bugunde cok yogun
rotasiz_29
sabah saat 5 45 varmı buralarda sesimi duyan
yaren_
tabıkı rotasız sesini benden başkası duyamaz cunku sadece ben varııııııııııııım laugh.gif
günaydın herkese bilgin nerelerdesin kardeşim gözüm seni aradı ama yoksun sad.gif
pasha29
herkese günaydın çok güsel gün maaş da yatar bu gün yarında biss yatarızz oleee cool.gif
balküpüsü
tık tık tık kimsecikler yohhhmiiii laugh.gif
pasha29
olmamıı kimi istersiniz tongue.gif
balküpüsü
valla pasha hoşgeldin yaaa haburda can sıkıntısından öliydim gardaşşş laugh.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.