Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ~ Çayhane ~
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
pasha29
hb aqa ne haber nasılsın
pasha29
çalışıyormusun bu arada yada okuyon mu ne iş görirsin sen tongue.gif
balküpüsü
her bir iş geliy elimden maşallah kih kih laugh.gif talebeyizde çalışıyozda tü tü maşallah çok övdüm kendimi yavvv laugh.gif

sen pasha ne alemdesin biggrin.gif

29 vatan 41 mekan
pasha29
ne olsun çalışıyok talebeyik emme övvünmek gbi olmasın 2yıllık 5 yıl oldu daha bitmedi smile.gif)

41 vatan 06 yatan 29 gümüşhane
pasha29
pınara gelki görem,el uzatta gül verem.dur dur dursene dur haber versene hobaaa tıs tıs tıs alılılılılılı kopuyorus burda tongue.gif delikızda olsaydi bi halay cekeydik bea
balküpüsü
gardaş hangi bölüm okuysan sen ? mellow.gif

halayda başını kim çekermiş vıy vıy vıyy laugh.gif
pasha29
he gardaş bildiğin bölüm işte açıklamak istemiyen seyirciyik tongue.gif biggrin.gif
balküpüsü
neyse toprak geçersin elbet birrr günn blink.gif o gün de çabuk gele inşallah laugh.gif ey o zaman bu seneki maça bakahhh desene hadi bakalım laugh.gif laugh.gif
pasha29
evet şampiyonuss ne diyelim smile.gif
balküpüsü
sana diyrim ama ben kendimi hiç hesaba koymayıımm bakah ben neydecem bu yıll blink.gif sad.gif wacko.gif
pasha29
çalışan kazanır gardaş bunu bilir bunu söliyim ben cool.gif
pasha29
gardaş felam diince erkek snmışım seni deilmişsin bende aqa felam diyom Allam yaa smile.gif hem ben senden büyüküm happy.gif tongue.gif
balküpüsü
EYYY DİPLOMAAA!! laugh.gif

BİRİNCİ VAZİFEM HOCALARIMA ŞİRİN GÖRÜNÜP NOTLARI YÜKSELTİP SENİ ALMAKTIR. laugh.gif
BU HIRS BENDE İLELEBET DEVAM ETMEKTEDİR. cool.gif
SENİ BENDEN ALMAK İSTEYEN ŞAYET BİR HOCA ELİ OLURSA mad.gif
ZIR ZIR AGLAYIP KURTARMAKTIR... smile.gif

SON VAZİFEM OLARAK OKULUN KAPISINDAN SENLE BERABER ÇIKIP SON KEZ OKULA BAKARAK
BİR DAHA GELMEKMİ TÖVBEEEEEEEEE DİYİP ÇEKİP GİTMEKTİR... wink.gif

BİZDEDE BU MANTIK VAR GARDAŞ.. laugh.gif
pasha29
he gardaş sen devam et o mantıkla happy.gif bi gün işe yarar felam huh.gif
balküpüsü
HEÇ BALKÜPÜSÜ DİYE ERKEK NİCK YAZARMI YAWW TOPRAK SENDE HAAA NEYSE OLUR BÖYLECİK ŞEYLER laugh.gif NEYSE YAV SANA ABİ DİYİM 1 YAŞTA 1 YAŞTIR laugh.gif
pasha29
sitemisin kıss üyeleri birdeneciklerimiss değerlerini bilelim demi baylar wink.gif tongue.gif biggrin.gif
yaren_
günaydın herkese
yaren_
ya nerelerdesiniz kimsecikler yok kaldık burda tek başimiza sad.gif
yaren_
ya arkadaşlar bi kişidemi slm yazmaz offfff canım cok sıkılıyoooooooo kimsecikler yok muhabet edecek alacagınız olsun ya yasemin sen nerelerdesin bacım barı sen yaz bişeler
rotasiz_29
yaren dun aksam yoktun sanırım gündüz nöbet tutmaya basladın ne yapyorsun ne var neyok

ey site ahali nasılsınız senin gümüşhane gen tr yi nası bilirsiniz
DELİKIZ
blink.gif wacko.gif
yaren_
QUOTE(rotasiz_29 @ Aug 2 2008, 07:23 PM) *
yaren dun aksam yoktun sanırım gündüz nöbet tutmaya basladın ne yapyorsun ne var neyok

ey site ahali nasılsınız senin gümüşhane gen tr yi nası bilirsiniz

evet rotasız bu günlerde gündüzde calışıyom ama yarın nobetim ne yapıyom kendi kendime ugraşip duruyom laugh.gif laugh.gif sen neler yapıyon arkadaşım
yaren_
hoşgeldin bilgin kardeşim ben iyim sen nasılsın kardeşim ben hep buralardayım ama sız yoksunuz
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Aug 3 2008, 08:26 AM) *
evet rotasız bu günlerde gündüzde calışıyom ama yarın nobetim ne yapıyom kendi kendime ugraşip duruyom laugh.gif laugh.gif sen neler yapıyon arkadaşım

yaw sen hoş gelmişsenn yediğin içtiğin senin olsunn yaa banaaa memleketi anlatt ???
yaren_
arkadaşım cok güzel gectim memleket cok güzeldi kötü olma imkanı varmı hemde bol bol gezdim hem gümüşhanede hem kelkite doyuncaya kadar ama doyamadım orası başka
yaren_
havalar cok sıcaktı konser felan vardı baya hareketlıydi ve cok kalabalıktı tabi gürbetciler herkes gelmiş
yaren_
siz neler yaptınız ben yoken hııı birazda sen anlat bakalım
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Aug 3 2008, 12:18 PM) *
arkadaşım cok güzel gectim memleket cok güzeldi kötü olma imkanı varmı hemde bol bol gezdim hem gümüşhanede hem kelkite doyuncaya kadar ama doyamadım orası başka

haklıısn orayaa doymakk ancak kara toprakla olacak benim için gittinmii festivalleree neler yaptınn memlekettee anlatsaannnaa
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Aug 3 2008, 12:20 PM) *
siz neler yaptınız ben yoken hııı birazda sen anlat bakalım

hiççsad.gif(((((((
yaren_
festivale gitmedim konsere gittim koyde pıknıge felan gittik koydeyken genelde bhcede hamakta uyudum bide ablamlara felan gittik ya ne anlatayım dolu dolu gecti dugun felan nişanlar vardı oralara gittim yanı baya eylendim
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Aug 3 2008, 12:29 PM) *
festivale gitmedim konsere gittim koyde pıknıge felan gittik koydeyken genelde bhcede hamakta uyudum bide ablamlara felan gittik ya ne anlatayım dolu dolu gecti dugun felan nişanlar vardı oralara gittim yanı baya eylendim

senin adına çok sevindim
yaren_
teşekurlera kardeşim
rotasiz_29
merhaba arkadaslar
yaren_
mrblar arkadaşım nerelerdesin nasılsın?
rotasiz_29
iyi degilim yaren hanım bir arkadasımla tartistim moralım cok bozuk kalbimi kırdı
her zaman ki gibi tadi yok iyi olmak içinde bir neden yok
yaren_
arkadaşım boyle durumlarda boş ver diyceksin sıkıntı etmeyeceksın boşver kardeşim bence hayatın tadı varya olmazmı
yaren_
delikız gözümden kactı sanma wink.gif bu gün buralarda yoktun yıne gözümüz seni aradı bacım olmuyo özletme kendini böyle smile.gif laugh.gif
benbilgin_
selamun aleyküm
millet nasılsınızz
DELİKIZ
Aleykümselam..
Hamdolsun..Sen nasılsın_?
balküpüsü
ben geliverdim kimse yok ama blink.gif bu arada bacım (delikız) gözün aydın olsun kardeşin gelmiş izne smile.gif demek selahattin kardeşimizin dedigi çıktı süpriz yapmış size rolleyes.gif
yaren_
meraba arkadaşlar diycem ama kimsecikler yok yıne ortalıkta of ya offfffffff
rotasiz_29
mrb yaren ne yapıyosun ne var ne yok
yaren_
iyilik kardeşim calışıyorum cok yogun şimdiden yoruldum sabah nası olcak bilmiyorum bitermi bu nöbet sen nasılsın kardeşim
rotasiz_29
bende senin gibi sahaba kadar buralardayım herrhalde bügün de sabah olur
istanbul
Hayırdır arkadaşlar ne işle meşkulsünüz böylee?
Allah kolaylıklar versin...
Bu arada herkese selamlar. Hayırlı akşamlar...
rotasiz_29
nöbetciyiz ya
istanbul
Hımmm allah yardımcınız olsun.
Pek memnun değil gibisin? Yoksa yanlış mı anladım? mellow.gif
yaren_
QUOTE(istanbul @ Aug 4 2008, 10:01 PM) *
Hayırdır arkadaşlar ne işle meşkulsünüz böylee?
Allah kolaylıklar versin...
Bu arada herkese selamlar. Hayırlı akşamlar...

sanada iyi akşamlar arkadaşim nasılsın? rolleyes.gif

istanbul
Elhamdülillah iyiym. Sizleri gördüm daha iyi oldum.
Bizler işten geldik. Sizler işe devam ediyorsunuz. Nöbetleriniz varmış. Allah yardımcınız olsun.
benbilgin_
selamun aleyküm akşamcılarr nasılsınızz
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.