Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ~ Çayhane ~
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
DELİKIZ
Ben anlamam..Balküpüsü hanım kız yapsın biz yiyek... laugh.gif tongue.gif
balküpüsü
gelin arkadaşlar siz yeterki isteyin mekan izmit çardakımız da var ne de olsa semaver de ama eliniz boş gelmeyin haa hihihi laugh.gif laugh.gif smile.gif
balküpüsü
size türküde çıgırırım... pashada gitar çalar oldu size parti zamanii hihihi laugh.gif laugh.gif laugh.gif cool.gif
DELİKIZ
Ben geliyom... blink.gif
Sen hazırlığa başla
..
laugh.gif tongue.gif wink.gif blink.gif
pasha29
QUOTE(balküpüsü @ Aug 12 2008, 12:46 PM) *
size türküde çıgırırım... pashada gitar çalar oldu size parti zamanii hihihi laugh.gif laugh.gif laugh.gif cool.gif

ay nde güsel olar valla

ben çoktan geldim valla çardakın oraya smile.gif

DELİKIZ
OYY ANAMMM... sad.gif
Şunlara bak yaaa. laugh.gif ..Aynı telden çaliiler.. tongue.gif .Mekan aynı diye heral
..
tongue.gif laugh.gif
pasha29
QUOTE(DELİKIZ @ Aug 12 2008, 01:02 PM) *
OYY ANAMMM... sad.gif
Şunlara bak yaaa. laugh.gif ..Aynı telden çaliiler.. tongue.gif .Mekan aynı diye heral
..
tongue.gif laugh.gif

hee balkardeşle mekan aynı rolleyes.gif sora seka parkının oraya gidekmi yaa cok hoşş smile.gif tongue.gif huh.gif
balküpüsü
seka park süpeeeeeeer arkadaşlar gelip görmeniz lazım fuar şenlikleride var wink.gif ama 17ogustosta yaklaşıyoo RABBİM birdaha göstermesin yaşatmasın o günleri sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
pasha29
Amin.çok kötü günlerde ama yaşanacakmış ne yazıkki.evet fuar kaçmaz orda olcağım smile.gif arı gbin bal ariyacağım happy.gif wink.gif biggrin.gif tongue.gif
balküpüsü
pasha kardeşim depremde izmittemiydin valla ben tamam dedim 13 yaşında hayata veda ediyom neyse dogru diyon yaşanacagı varmış RABBİM bidaha göstermesin sad.gif sad.gif

izmit fuaraaa zara geliymiş.... smile.gif
balküpüsü
PİŞMANİYELERDE BEDAVAAAAAAAA laugh.gif
pasha29
oleeyyy zara gelimiş pişmaniye bedava kardeşimde orda daha ne istiyim yaa ben smile.gif
DELİKIZ
Neeeeeeeeeeee... ohmy.gif
Pişmaniye miii_?? blink.gif

Eyiii siz beni çağırmayın. sad.gif .Ben de gendimi yere çalam
...
sad.gif
balküpüsü
olurmu bacım sensiz deyrim işte duyuriyrim seka parkımızıda görün fuarımızda zara yıda pişmaniyemizide yiyin saraybahçemizide vs. cool.gif rolleyes.gif wink.gif
pasha29
balküpüsü saz çalarsa gelirim yoksa kayda dğer bi olay yok gbi smile.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif cool.gif laugh.gif
pasha29
kimse yok mi? ph34r.gif blink.gif
balküpüsü
PASHA BENSİZ FUAR OLURMU laugh.gif BOŞUNAMI ÖGRENİRİK SAZI 3 SENEDİR KEŞFEDİLİRİM BELKİ . cool.gif YERE MENDİL AÇIP ALLAH NE VERDİYSE GAYRIII laugh.gif NİDEK EKMEK ASLANIN AGZINDA BİDE TALEBE İSEN..... sad.gif laugh.gif
pasha29
manajerin olabilirim eğer ünlü olma şansın varsa bilader smile.gif
balküpüsü
üffffffff kesin olurum ben laugh.gif manajeri bulduk cool.gif eeee modacım kim olcak kuaförüm hihihi laugh.gif laugh.gif neyse yavvv benim ünlü olmam gerek yoh benim kitlem var kitlem hihihi laugh.gif laugh.gif laugh.gif
pasha29
NE modacısı ne kuforu halk musici sölicen grek yok bunlara tongue.gif
balküpüsü
yavv manajer ne ettin laugh.gif eyy o zaman pasaklı elbiselerle gırca saçlarla çıkim hihihi tongue.gif laugh.gif laugh.gif
balküpüsü
rotasız hoşgelmişsen nasılsın gardaş ??
balküpüsü
neyse site sakinleri ben kaçar kendinize ey bakın görüşmek üzre hoşça dostça bide mutlu kalın emiiiii wink.gif eyvallahhhh rolleyes.gif
DELİKIZ
Selamunaleyküm...
Ayşe cim nasılsın_?
yaren_
merabalar herkese nasılsın
yaren_
QUOTE(DELİKIZ @ Aug 12 2008, 06:15 PM) *
Selamunaleyküm...
Ayşe cim nasılsın_?

aleykumselam bacım iyi sen nasılsın wink.gif
benbilgin_
selamun aleyküm
hayırlı nöbetler
DELİKIZ
Aleykümselam..
yaren_
QUOTE(benbilgin_ @ Aug 12 2008, 10:36 PM) *
selamun aleyküm
hayırlı nöbetler

vealeykumselam. saol kardeşim nasılsınız ben aceyip sinirliyim sad.gif mad.gif
yaren_
delikiz naber sen nasılsın bacım
DELİKIZ
Niye kız..Niye sinirlendin..._? blink.gif
Ben iyim. blink.gif ..iyi sayılırım. sad.gif .aslında iyim ya. unsure.gif .iyim
...
blink.gif
yaren_
QUOTE(DELİKIZ @ Aug 12 2008, 10:56 PM) *
Niye kız..Niye sinirlendin..._? blink.gif
Ben iyim. blink.gif ..iyi sayılırım. sad.gif .aslında iyim ya. unsure.gif .iyim
...
blink.gif

ya bi tane cocuk hasta geldi bi saatır damaryolu açmaya calışıyom ben acıyorum daha sonra hemen patlıyo biraz fazla sıvı kaybetmiş sanırsam bide cok kusuyo bide doktorla tartıştım işte ondan sinirliyim sen ne ediyon iştemisin
DELİKIZ
Yok evdeyim...
Sakin ol ablam yaa..Öfkeyle kalkan zararla oturur
...
yaren_
birazda olsa sakınleştim
rotasiz_29
yaren harın derin derin nefes al bırak al bırak cok iyi gelir sinire birebir nenemin kara sakızından bile faydalıdır
yaren_
slm kardeşim sınırım gecti artık
rotasiz_29
biliyordum koca karı yöntemleri hala günümüzde popilerligini ve etkisini göstermekte olduĞunu
ya degmez kızmaya bu dünyada heç bişe için gel huzura huzur islamda
yaren_
rotazız hayatın tadı varmı oralarda
rotasiz_29
var be yaren şimdişye kadar yok dedik ama meğer hayatın tadı varmıs aradıgımız her şey nerse bulunduğumuz yerdemiş rotasiz ata sözü
yaren_
rotasız bu sözün tarıhe gececek söz sankı bu gün sen bi garıpsın ya bilmedigimiş bişelermi var kadeşim
yaren_
balkız abla hoşgeldin
rotasiz_29
yok bişe ya gayat iyim sözü latın harflerle tarihe gececek demi öldügümde miilet adımı unutmayacak demi

sizlere danısmadan ben bişeler yapmak istmemem bişelerde olmaz
yaren_
bilmiyorum artık sankı burnuma kotu kokular geliyo yada senin moralın cok iyide ondan
yaren_
HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLAR NASILSINIZ
yaren_
YEMEGE CIKIYORUM DONUŞTE GÖRÜŞÜRÜZ
balküpüsü
selam olsun güzel memleketimin güzel insanlarına wink.gif rolleyes.gif
DELİKIZ
Eyvallah... rolleyes.gif
Sana da selam olsun... tongue.gif
Nasılsın_?
wink.gif
balküpüsü
iyyim şekerim sen nasılsın evdeymişsin iznemi ayrıldın cool.gif
DELİKIZ
Yohhh kız bu zamanda ne izni_? unsure.gif
O ileti dün akşam yazılmıştı
..
blink.gif
balküpüsü
eee yaşlandım artık görmey gözler bacım smile.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.