Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ~ Çayhane ~
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
pasha29
bilgin kardeş gitar işi eyi oluyor fender al alırsan 130-200 arası bişi chinliler bu işe de el atmış dandik dandik gitr ypar dururlar ben fender alcaktım ama param yetmedi yaa sad.gif rodriguez diem bir gitar aldım öle kursa kaydolmaya bi türlü zaman bulamadım yaa evde öle çalıyom eyi de oluyor çalmak insanı rahatlatıyor hangi ruh halinde olursan ol düzeliyorsun bida nota işini öğrenirsem süpeer yane ben öle hisler içindeyim bilmiom diğer yarışmacılar napar needer tongue.gif smile.gif

nyse baş baş smile.gif
pasha29
hoşgelmişsin bilader eyki geldin huh.gif wink.gif
balküpüsü
hoşgördük pasha sendemi ara verdin bilader işe wink.gif bugün havada öyle sıkıcı ki mad.gif anlamadım getti sad.gif
pasha29
valla sabah çok souktu yaw servis beklerken felam ,yoo işteyim öle çalışıyom işler yoğun ama takan kimki smile.gif
balküpüsü
patronnn pasha işten kaytarıy sen kimsin kızım ben bi dosttt hehehehehe laugh.gif laugh.gif
pasha29
insan olmanın pek bi avantajı kalmadı mı ne bilmemki hava bahane winston şahane smile.gif
pasha29
bir dostmu sen numaranı ver biz seni ararık smile.gif
balküpüsü
patron şu pashayı işten kovun vallah kaytarıy wink.gif sen kimsin gine ben kızılMaske hehehe laugh.gif laugh.gif

pasha29
yaa çalışmam lazım amaa sad.gif bi biskerem versem smile.gif huh.gif cool.gif biggrin.gif wink.gif tongue.gif
balküpüsü
HEHEHEHE biggrin.gif patron gine ben demin söylediklerimi unutun şakaa yaptıımmm vallah wink.gif laugh.gif

pasha hani nerde bilader mad.gif

laugh.gif kardeşim biskerem iftara kadar yetişti yetişti vallah smile.gif
balküpüsü
yaaa benim delikızım cicim tiznam yarenim nerelerde yavv gelin gayrıı niye girmeysiniz siteye ühü ühü sad.gif
pasha29
kırmızı elmam var bilder yermisin nihahaha

ya kövde kardulları böle atıyoduk sobanın içine öle yiyoduk nefis bişi yaa aklımda geldi şimdikk smile.gif en kral keyf ya bence smile.gif
pasha29
valla yokluklarını belli etmemeye çalıştım ama anladın görevimi tamamlayamadım üzgünüm yoklar smile.gif
balküpüsü
pasha sobanın içine ne atıyon patateslerimi yani külde kartolmu deysin hele bi aydınlatsan gardaş unsure.gif
pasha29
sobanın gözü oluyo ya oraya atıyoss yane şişiyo felam oy oy oy smile.gif
balküpüsü
bahh hele bide şoşarta şoşarta anlatiy yav mad.gif haburda niyetliyik be bilader sad.gif ahşama yohsa soba kursammı acep smile.gif smile.gif
pasha29
Allah kabul etsin bilader.zobayı kur derim smile.gif nyse ben gettim.

hyde baş baş
balküpüsü
hadi baş başş smile.gif
benbilgin_
[quote name='pasha29' date='Sep 15 2008, 12:32 PM' post='18491']
arkadaşlar kusura bakmayın bir iş çıkmış smile.gif neyse sağlıcakla kalın görüşmek üzere huh.gif happy.gif tongue.gif bu arada bilgin sen olduğun için neden konuşmayayım bilader ayıp edion valla huh.gif ohmy.gif sleep.gif şurda kaç kişiciğiz demi ama smile.gif
[/quote
kardeşim bişe demedim ben çokta merak etmiyom edenleri vardı onun eiçinn yazdım
balküpüsü
Ben giderim izim kalır dostlar beni hatırlasın eyvallah wink.gif
pasha29
beya büyükmüş ya izin kaç numara giyiyon kız 43 felam mı tongue.gif biggrin.gif

dostlara selam olsun smile.gif
balküpüsü
yok 45 giyniyom o kaa ki ayagıma göre papuç bulamayrım gardaş laugh.gif

selam olsun eyvallah wink.gif
pasha29
sahurda palyaçomu yedin ne yıkıyorsun ortalığı smile.gif
benbilgin_
deli kız yaren nerdesiniz yaa siz sizz olmuyooooo de gelin daaa:(((((
balküpüsü
selam bilgin nasılsın kardeşim iyisin inşallah wink.gif
pasha29
hg bilgin bizi begenmiyör müsün yoksam
balküpüsü
sad.gif üzülme bilgin kardeşim biz buradayız ya smile.gif
balküpüsü
yok sahurda benim yiğenin yogurtlu büyümixslerini yedim ondan böyle yıkıyom ortalıgı biggrin.gif
pasha29
büyümiks huh.gif wink.gif biggrin.gif laugh.gif daha ne büyücen yeter smile.gif
balküpüsü
günaydın arakadaşlar..!

nasılsınız iyimisiniz iyi olmanızı cenabı Allahtan niyaz ederim. siz bu yazıyı okurken ben çoook uzakta olacagım çünki yine sitede kimse yoh nise mad.gif beni merak etmeyin in cinle top oynadık birazdan ip atlıycaz o yüzden geç kalabülürüm kih kih kih laugh.gif laugh.gif
DELİKIZ
Selamunaleyküm....
Ne güzel sohbetler edilmiş.. rolleyes.gif .Allah muhabbetinizi arttırsın. rolleyes.gif .Şu dünya da muhasebeci olmak vardı
...
wacko.gif wacko.gif laugh.gif tongue.gif
Cici_Kiz
QUOTE(balküpüsü @ Sep 17 2008, 10:20 AM) *
günaydın arakadaşlar..!

nasılsınız iyimisiniz iyi olmanızı cenabı Allahtan niyaz ederim. siz bu yazıyı okurken ben çoook uzakta olacagım çünki yine sitede kimse yoh nise mad.gif beni merak etmeyin in cinle top oynadık birazdan ip atlıycaz o yüzden geç kalabülürüm kih kih kih laugh.gif laugh.gif

hayretlerdeyim benim haricimde baskalarida in cinle top oynuyo ama siz beya bi ilerletmisiniz ip de otluyonuz iyi valla neyse sirami kaptim gene in cin özlemis geldim oynayam iki tene gidecem tongue.gif tongue.gif

Bu arada selam ben deldimmmmmmmmm wink.gif
balküpüsü
kızçeler neydiysiniz ben yokken girmissiniz siteye rolleyes.gif
Cici_Kiz
geldik kimse yoktu gittik allaha sükür iyiyiz is güc ugrasiyoz seni sormali bu arada dip not düsem istanbul haricinde gene kimse yok a ma oda herhal foruma takilmiyo unsure.gif
DELİKIZ
Vahh garibiiimmm yine tek mi galdın forum köşelerinde.._? sad.gif
azel
günaydınn arkadaşlarım...
balküpüsü
GÜNAYDIN AZEL smile.gif
balküpüsü
rotasız hoşgeldin kardeşim nasılsın ?? wink.gif
rotasiz_29
iyim valalhi balküpüsü sen naslsın neler yapıyorsun dayanamıyorsan eğer tutma oruç biggrin.gif
balküpüsü
Allah iyilk versin kardeşim wink.gif bende şükür iyyim smile.gif işteyim çalışıyorum sen neler yapıyosun ? olurmu hiç tutmamak o zaman biz bunları yapmıycaksak ne için geldik dünyaya smile.gif wink.gif
balküpüsü
HERKES KENDİSİNE İYİ BAKSIN BEN Bİ ZAMAN GİREMEM SİTEYE ARKADAŞLAR MALUM OKUL İŞLERİ HALLETCEM ALLAHA EMANET OLUN wink.gif sad.gif
DELİKIZ
Hayırlı sabahlar herkese.... rolleyes.gif
balküpüsü
geldim gidecem umut tepeden herkese slm olsun smile.gif
balküpüsü
millet kendinize iyi bakın vesselam wink.gif
pasha29
sende kendine iyi bak,ne haber ne okulu hele bi konuş bakam smile.gif
balküpüsü
ŞİMCİK AÖ OKUYANLAR UMUT TEPEDE DERSLERE GİRME ŞANSLARI VAR TOPRK ONA GÖRE SAATLERİ ÖGRENCEM Kİ DERSLERE GİRİM HOCADA YOK DANIŞCAK KİŞİ ONU BEKLİYOM KONU BUNDAN İBARET blink.gif
pasha29
eyi seneye beraber girerik derslere artıkım smile.gif ohmy.gif happy.gif huh.gif cool.gif biggrin.gif
balküpüsü
GÜZELİM NAPIYON YAVV BİRAZDAN DA GİDECEM OFF YAAAA BIRAKILIRMI SENİ BENİM GÜZEL BACIM sad.gif HELE ANLAT İYİSİN İNŞALLAH smile.gif
balküpüsü
SELAMIN ALEYKÜM GENÇLERRRRR KENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER biggrin.gif laugh.gif
balküpüsü
RABBİM DEN DİN İSTEDİM EN GÜZELİ İSLAMI VERDİ, RESULÜ(S.A.V) VERDİ, CAN İSTEDİM KURAN-I KERİMİ VERDİ... rolleyes.gif

HAYIRLI KANDİLLER ARKADAŞLAR KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN rolleyes.gif İNŞALLAH RABBİM CÜMLEMİZİN DUALARINI KABUL EDER AMİN.. rolleyes.gif BU GÜN BOŞ DURMAK YOKK smile.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.