Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ~ Çayhane ~
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
balküpüsü
"Şüphesiz, o Kur'ân'ı Kadir Gecesinde indirdik. Bilir misin, Kadir Gecesi nedir? Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır."
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
pasha29
saol bilader güzel dileklerin için günaydın happy.gif biggrin.gif
balküpüsü
GÜNAYDIN PASHA NASILSIN ERKENCİSİN BUGÜN HAYROLSUN HEHEHE laugh.gif ?

GÜNAYDIN BENİM GÜZEL BACIM ŞÜKÜR KAVUŞTURANA GİNE HOŞGELDİN NASILSIN ?
pasha29
cuma günleri meel yasağı felam var yarı çalışma gbi bişi erkenciyiss efet smile.gif

senide bu gün çok mutlusun hayrolsun nihahaa

hepinise günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar
balküpüsü
BACIM SEN MEMLEKETE GİTCEM DEYDİN GİDİYOMUSUN ŞEKERCİM smile.gif

EVET MUTLUYUM BUGÜN ALLAH BOZMASIN 9 GÜNLÜK TATİL BAŞLIYOO PASHA NASIL MUTLU OLMAM GEZMELERE GİTCEM ÇÜNKİN HİHİHİ laugh.gif

pasha29
banada 9kuss gün olee unutmuştum ben ebet çok mutluyuss cici giysiler alacam yapışkanlı bez aykkabı alcam olee listeyi oluşturmaya başladımm huh.gif wink.gif tongue.gif
DELİKIZ
QUOTE(balküpüsü @ Sep 26 2008, 10:49 AM) *
BACIM SEN MEMLEKETE GİTCEM DEYDİN GİDİYOMUSUN ŞEKERCİM smile.gif

EVET MUTLUYUM BUGÜN ALLAH BOZMASIN 9 GÜNLÜK TATİL BAŞLIYOO PASHA NASIL MUTLU OLMAM GEZMELERE GİTCEM ÇÜNKİN HİHİHİ laugh.gif

Evet şekerim..Yarın yola çıkıyorum nasipse... rolleyes.gif
balküpüsü
ben geldim gine iş olunca malum yazamayrım rolleyes.gif

hayırlısyla gidersin cnm inşallah git gez memleketimizi iyi bi tatil yap tatlım rolleyes.gif

yav bide bayram alışverişi var demi cool.gif pasha yav kış gelmiş kapıda kar yagcak nerdeyse bez aykkabı deysin bilader huh.gif valla ben aldım konvers tipli papuçlarımı smile.gif wink.gif
balküpüsü
pasha sen alışveriş listesini oluşturmussun ya wink.gif

bende harçlık işi cool.gif şimdiden başladım liste oluşturmaya 1. dedem 2.ninem 3...... laugh.gif laugh.gif
pasha29
QUOTE(balküpüsü @ Sep 26 2008, 12:36 PM) *
pasha sen alışveriş listesini oluşturmussun ya wink.gif

bende harçlık işi cool.gif şimdiden başladım liste oluşturmaya 1. dedem 2.ninem 3...... laugh.gif laugh.gif

huh.gif tongue.gif laugh.gif

hee convers işte binimkide nihahaha smile.gif
balküpüsü
BACIM HOŞGELDİN rolleyes.gif
DELİKIZ
Sağolasın canım.. rolleyes.gif
balküpüsü
HERKESİN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN laugh.gif İYİ BAYRAMLAR rolleyes.gif
Cici_Kiz
HAYIRLI GECELER HERKESLERE BENDE DELDIM AMA BU SAATDE KIMSELERIN OLMAMASI COK NORMAL
Cici_Kiz
Iyi geceler hepinize yaradana emanetsiniz ben kacar
balküpüsü
selamın aleyküm millet ?? wink.gif
gümüşhaneli
a.selam. hoşgeldin
gümüşhaneli
a.selam. hoşgeldin
Celalcee
Yorğun yolcu oralardamısın
YORGUN YOLCU
evet abim burdayım
hamdolsunn
yaren_
bengeldimmmmmmmmmm arkadallar nasılsınız
site kaynıyo
bakıyorumda cıvıl cıvıl
YORGUN YOLCU
hamdolsun sizler
yaren_
bizde iyizde sitede kimse kalmamiş yine oooooooof
yaren_
SLM BEN GELDİM GENE NASILSINIZ HİÇ KİMSE YOK YAAAAAAAAAAA
YİNE NERELERDESİNİZ
balküpüsü
selam millettttt nasılsınızzzzz bebüşlerrrrrr laugh.gif tongue.gif
balküpüsü
yorgun kardeşim hoşgeldin nasılsın nevar ne yok
wink.gif
balküpüsü
HERKES KENDİSİNE İYİ BAKSIN HOŞÇAKALINN smile.gif
YORGUN YOLCU
sağol bacım allah razı olsun iyiyim hamdolsun uğraşlıyorum işte dünya meşgaleleri ya sen nasılsıın?
Cici_Kiz
soru buldum bos birakmiyam tongue.gif tongue.gif allah razi olsun abicim valla kör topal yasiyoruz anne baba abla tr de abilerim düstü benim esir kampima garipler laugh.gif is güc ugrasip duruyoruz iste. bu arada slm millet ben deldiiiiiiiiiimmmmmmm tongue.gif
YORGUN YOLCU
selamün aleyküm arkadaşlar

HAYIRLI CUMALAR
benbilgin_
selamun aleyküm
arkadaşlar nasılsınızz okudugum kadarıylaa allah muhabbetinizi daimm etsinn yaa biz memleketteyiz artık giremiyoruzz netee gümüşhaneden hepinize kucak dolusuu sevgilerrr smile.gif)))
benbilgin_
unutulanlar unutanları asla unutmazmazzzlarr:))))
DELİKIZ
Selamunaleyküm arkadaşlar...Foruma katılan arkadaşlardan bir ricam olacak..Farkındaysanız foruma katılım yoğunluk olarak forum oyunları,çayha de falan.Tabii ki bunlar da olucak..Ama tanıtıma da önem vermeliyiz..Çünki binlerce kişi bu siteyi ziyaret ediyor.Şimdi çok güzel bir çalışma yapalım..Herkes kendi köyünü ilçesini tanıtan,ve oralarla ilgili kayda değer düşündüğü yazıları eklesin..Yanlız konu eklerken başlık açılıp açlımadığını kontrol edelim..Eğer açılmışsa devamına yazalım..Herhangi bir sorun olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım..Madem EN BÜYÜK GÜMÜŞHANE SİTESİ nin en katılımcı üyeleriyiz bize yakışanı yapalım..Kolay gelsin SELAMLAR... rolleyes.gif
benbilgin_
QUOTE(DELİKIZ @ Oct 12 2008, 01:05 AM) *
Selamunaleyküm arkadaşlar...Foruma katılan arkadaşlardan bir ricam olacak..Farkındaysanız foruma katılım yoğunluk olarak forum oyunları,çayha de falan.Tabii ki bunlar da olucak..Ama tanıtıma da önem vermeliyiz..Çünki binlerce kişi bu siteyi ziyaret ediyor.Şimdi çok güzel bir çalışma yapalım..Herkes kendi köyünü ilçesini tanıtan,ve oralarla ilgili kayda değer düşündüğü yazıları eklesin..Yanlız konu eklerken başlık açılıp açlımadığını kontrol edelim..Eğer açılmışsa devamına yazalım..Herhangi bir sorun olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım..Madem EN BÜYÜK GÜMÜŞHANE SİTESİ nin en katılımcı üyeleriyiz bize yakışanı yapalım..Kolay gelsin SELAMLAR... rolleyes.gif

biz hakla ilişkiler müdürümüyüzzz tanıtalımm yaa smile.gif)
Cici_Kiz
selam millet bende deldiiiiiiimmmmmmmmm tongue.gif tongue.gif uzun bi aradan sonra eeeeeeeeee naber napaniz bakam aybalalarim tongue.gif wink.gif
Cici_Kiz
yaf ben yazdiktan sonra ne cok kisi yazmis yetisemiyom yavas olun biraz laugh.gif laugh.gif laugh.gif
FaTo_
SelamunAleykum arkadaslar, nasilsiniz ?
Uzun zaman oldu gorusmeyeli. Insallah iyisinizdir hersey yolundadir..
DELİKIZ
VEALEYKÜMSELAM...
BACI SEN NERELERDESİN.._?
HAMDOLSUN KENDİ ADIMA BEN İYİM..SENİ TEKRAR GÖRDÜĞÜME MEMNUN OLDUM...İNŞALLAH Bİ YARAMAZLIK YOKTUR
..
rotasiz_29
yitik o yitir arada gelir nabız yoklar gider o
tizna
sen asagı kalıyosun yıtıklıktaya wink.gif
Aleykumselam fato bacım cıdden cok oldu yoksun yaff..
pasha29
pişşşt sayın moderatör wink.gif happy.gif tongue.gif

oo kimler geliyy delikız kardeş nasılsın görüşemez olduk benim yüzümden tabikide neyse kısmet bu sabahaymışş huh.gif wink.gif biggrin.gif tongue.gif
DELİKIZ
OOO paşabey bilader.. tongue.gif .Hoşgelmişsin...Hamdolsun eyim..Sen nasılsın_?
pasha29
valla nasıl olsun iyim Allaha şükür çalışıyrık aynı sahne felam smile.gif
YORGUN YOLCU
selamün aleyküm
tizna
ve aleykümselam...hıc selamını havada bekletırmıyım yorgun yolcu gardaşım wink.gif
yaren_
iyiakşamlar bacım nasılsın bakam
smile.gif
tizna
ıyım sukur sagolasın sen nasılsın wink.gif
yaren_
bende iyim canım
Cici_Kiz
kardesim öglen saatinde geliyom gene kimseler yok bi türlü cözemedim gitti yaf ben bu olayi unsure.gif unsure.gif unsure.gif
rotasiz_29
ısanlara karsı itiçi bir ozelıgın var sen geldıgınde onlar gtmiş oluyor
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.