Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ~ Çayhane ~
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
DELİKIZ
Gelicem inşallah bacı... rolleyes.gif
Yaff..Sitresli bir gün sad.gif ..Sevkiyat elemanlarının biri tatilde..Biri Düzce ye gitti..Biri serviste...Müşteri malzemelerini bekliyo götürücek kimse yok. unsure.gif ..Müdüre diyom ver ben götürem. tongue.gif ..Dalga geçiyo benle.. mad.gif
Sol şeritte 60 la mı gidicen diye.. laugh.gif .Yaff tamam 60 la gidiyo olabilirim ama valla sol şeriti işgal etmiyceem tongue.gif tongue.gif
....
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Jul 4 2008, 03:18 PM) *
bacım yarın ne ediyoz gelcenmi

nerde buluşuyoruzzz yaa:)))
benbilgin_
QUOTE(DELİKIZ @ Jul 4 2008, 03:27 PM) *
Geldicem inşallah bacı... rolleyes.gif
Yaff..Sitresli bir gün sad.gif ..Sevkiyat elemanlarının biri tatilde..Biri Düzce ye gitti..Biri serviste...Müşteri malzemelerini bekliyo götürücek kimse yok. unsure.gif ..Müdüre diyom ver ben götürem. tongue.gif ..Dalga geçiyo benle.. mad.gif
Sol şeritte 60 la mı gidicen diye.. laugh.gif .Yaff tamam 60 la gidiyo olabilirim ama valla sol şeriti işgal etmiyceem tongue.gif tongue.gif
....

haksızmıı o adammm yaaa smile.gif)) delüüü laugh.gif
DELİKIZ
Eyvahhhhhlaaarrrrr...Yazıkkkklllaaaarrrrr....OLLLLLLsuuuuunnnnn.... dry.gif mad.gif unsure.gif ohmy.gif ohmy.gif
benbilgin_
QUOTE(benbilgin_ @ Jul 4 2008, 03:29 PM) *
haksızmıı o adammm yaaa smile.gif)) delüüü laugh.gif

ben gelem götüremm patronuna dee benii düşünmüyonn hiççç bitekk habıı karnımı doyurunn ben götüremm smile.gif)) tongue.gif
benbilgin_
QUOTE(DELİKIZ @ Jul 4 2008, 03:31 PM) *
Eyvahhhhhlaaarrrrr...Yazıkkkklllaaaarrrrr....OLLLLLLsuuuuunnnnn.... dry.gif mad.gif unsure.gif ohmy.gif ohmy.gif

sana yazıklar olsun ki bizi arkdaş olarak görmüyonn arkadaşlar ne içinn yardımm ederidmmm smile.gif)))
benbilgin_
yaaa fıstık nere gittii yaww ben geldimm kaçtımıı kız ne iş acabaaa senn biliyonmuuu smile.gif)
benbilgin_
allah aşkına sesimi duyann varmıııı sad.gif
DELİKIZ
Yaff hastası gelmiştir..Sana yetişecem diye kızcağız bilgisayarın başında mı beklesin_? laugh.gif

yaren_
günaydın millet nasılsınız alooooooooooooo kimse yokmu
DELİKIZ
tongue.gif rolleyes.gif blink.gif
yaren_
BACIM GELCEKMİSİN
yaren_
HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLAR NASILSINIZ?
DELİKIZ
ALEYKÜMSELAM..hoşbulduk Ayşecim... rolleyes.gif
Naber nasılsın..._?Yaff ben haala işyerindeyim...3 e kadar burdaymışız
...
sad.gif
benbilgin_
tongue.gifhaçen nerdesiniizz daa ben fıstıgı anladımdaaa hadii işi var sen dün okadar yazdımmm hiç bakmadınn yaww alacagımm olsunn barii smile.gif))
benbilgin_
dünkü kalabalıktannn eser yok burda bitekk siz konuşuyosunuz galibaaa smile.gif)
yaren_
YASEMİNCİM EYER GELEMESEN PAZARTESİ BEN İZİNLİYİM BU SEFER BEN SENİN İŞ YERİNE GELCEM TAMAM Bİ TANEM BAKALIM BEN GELEBİLCEKMİYİM YARIN ARKADAŞİN İŞİ CIKTI ONUN YERİNE NÖBETE GLCEM YA OF BİZ BULUŞAMIYCAZİ OFFFFF YA TAMAM CANIM
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Jul 5 2008, 01:29 PM) *
YASEMİNCİM EYER GELEMESEN PAZARTESİ BEN İZİNLİYİM BU SEFER BEN SENİN İŞ YERİNE GELCEM TAMAM Bİ TANEM BAKALIM BEN GELEBİLCEKMİYİM YARIN ARKADAŞİN İŞİ CIKTI ONUN YERİNE NÖBETE GLCEM YA OF BİZ BULUŞAMIYCAZİ OFFFFF YA TAMAM CANIM

ya ayşe kızgınmısınn slm bile vermedinn
yaren_
HAYIR NİYE KIZGIN OLAYIM RAKADAŞİM SLM OLDUMU SADECE VAKTIM YOK BEN SANİN KAFANIN ETİNİ YEYECEGİM EMİN OL MUSAİT OLUNCA EMİN OL TAMAM BENİLGİN
Cici_Kiz
Ben burdayim ama kanimca sen yoksun bu arada selam millet ben deldimmmmmmm tongue.gif
Cici_Kiz
Heyyyyyyy inanmiyorum site sahibi gelmis Recep abim hosgelmissin de sende sohbetlerimize katilsana sitede bence su smileylere konulan engel kalkmali artik istedigim kadar smiley göndermek istiyorum ben yaaaaa mad.gif
yaren_
NASILSIN KÜÇÜK AGA NASILSIN KARDEŞİM
Cici_Kiz
Ben kücük aga degilim ama allaha sükür iyiyim sagol wink.gif seni sormali gördügüm kadariyla yaseminle bulusmaya calisiyonuz ama benim mahsun kirmizigülle bulusmam nekadar kolaysa galiba sizin iste okadar kolay tongue.gif tongue.gif birbirinize yakinmisinizki okadar
Cici_Kiz
üleeeeeeeeeennnnnnn blink.gif blink.gif blink.gif bide baktim ne görem ben yazana kadar bacim cikmis gitmis ati alan üsküdari gecti misali laugh.gif laugh.gif
Cici_Kiz
Arkadaslar ne gelen var ne giden ben beklerken mis gibi cay demledim mmmmhhhh kokusuda sardi siteyi birinizde kurabiye getirse gelirken fena olmaz kanimca

DELİKIZ
Buluştuk bile canım benim. rolleyes.gif .Hatta akraba çıktık... laugh.gif tongue.gif
yaren_
delikiz nerdesin özletin kendini ben bugün nöbetciyim yanı sabaha kadar burdayım laugh.gif laugh.gif
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Jul 6 2008, 05:03 PM) *
delikiz nerdesin özletin kendini ben bugün nöbetciyim yanı sabaha kadar burdayım laugh.gif laugh.gif

slmm fıstık nasılsınn neydionn senin hastalarınnn hiç bitmezmiii yaaa:)))sen nerde çalışıyosunnn hangiii şehirdee
benbilgin_
QUOTE(DELİKIZ @ Jul 5 2008, 10:35 PM) *
Buluştuk bile canım benim. rolleyes.gif .Hatta akraba çıktık... laugh.gif tongue.gif

kimle buluştunn hele sennnnn yaww:)))
yaren_
aleykumselam birol istanbulda özel bi hastanede calışıyorum kardeşim bu arada delikız benle buluştu
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Jul 6 2008, 07:21 PM) *
aleykumselam birol istanbulda özel bi hastanede calışıyorum kardeşim bu arada delikız benle buluştu

yazıklar olsunn size yaniii ben çalışmıyomm ikinizz bana birr simit bir çay ısmarlayacaktınız fazzla gördünüz demii korkmayınn ben fazla yemem sizin gibbiii smile.gif) okadar dedimm ama hiç oralı olamn olmadıı bu ara bednde ist bagcılarda oturuyomm sen neresindenn?? sad.gif
yaren_
laugh.gif laugh.gif olurmu öyle şey kardeşim yiyecegin yemek olsun delikız iş yerime geldi yanı dişarlarda gezmedik bende sad.gif ama cok güzel bir gündü smile.gif ben gazı osmanpaşada oturuyom
yaren_
kardeşim benim biraz işim var birazdan donerim hoşcakal
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Jul 6 2008, 07:34 PM) *
laugh.gif laugh.gif olurmu öyle şey kardeşim yiyecegin yemek olsun delikız iş yerime geldi yanı dişarlarda gezmedik bende sad.gif ama cok güzel bir gündü smile.gif ben gazı osmanpaşada oturuyom

yaw o delüü nerde bana arbasınıı verecektiii yaa bi türlüü kandıramadımm:))) nasrettin hoca gibi hep ipe un serdiii yaa neyse ya fıstıkk bii ara yanına gelelimdeee bariii sizi tanımış olruzz hangii hsatanedesinn yaaa nbelkii ameliyat oluruzz yardımın dokunur olmazmıı hee bu ara gelince tür tongue.gif k kahvesinden aşagısını içmemm smile.gif))
benbilgin_
QUOTE(benbilgin_ @ Jul 6 2008, 07:39 PM) *
yaw o delüü nerde bana arbasınıı verecektiii yaa bi türlüü kandıramadımm:))) nasrettin hoca gibi hep ipe un serdiii yaa neyse ya fıstıkk bii ara yanına gelelimdeee bariii sizi tanımış olruzz hangii hsatanedesinn yaaa nbelkii ameliyat oluruzz yardımın dokunur olmazmıı hee bu ara gelince tür tongue.gif k kahvesinden aşagısını içmemm smile.gif))

olduuu sen <kendinee iyi bakta smile.gif
benbilgin_
neyse allah emanett ol bende gidiyomm yengemgilll gümüşhaneye gideceklerr yarınnn neysee delidenn alacagımm olsunnn fıstıkk kendinee ibaakkk
yaren_
ben geldim ama sen gitmisin buarada hoşgeldiniz arkadaşlar
DELİKIZ
Aleykümselam..Hoşgördüm...Nasılsın canım._?
Bilgiiiiiiiiiin..Ona fıstık tek ben derim tamam mı..Çekil aradan..Arabamla alay et..Sonra da ödünç iste..Yok yaaa..HIIIHHH
...
huh.gif
yaren_
İYİM CANIM SEN NASILSIN SENDE OLMASAN ALLAHIN SELAMINI BİLE ALAN YOK BACIM NAPIYOSUN EVDEMİSİN
DELİKIZ
Evdeyim nihayet. rolleyes.gif .Bibimin gızının cehizi geldi..(bizim buraya gelin gelii laugh.gif )Onu yerleştirdik..Çok bunaldım yaa.. sad.gif
Benim cehizimi sermeye de sen gel gııı.. tongue.gif ..Eyim hamdolsun..Yorgunum sadece sad.gif
...
yaren_
SEN DERSİNDE GELMEM Mİ BİTANEM wub.gif BEN YİNE NÖBETEYİM Bİ KACTANE BEBEK DOGDU BOŞ KALDINMI ONLARI SEVİYORUM laugh.gif
DELİKIZ
Oyyy oyyy. laugh.gif ..Keyif senin valla..Ben bikere birinin yanın da refakatçi gittim unsure.gif ..Çok heyecan verici yaa.. rolleyes.gif .Anneyi aldılar içeriye..Baba dışarıya çıkmıştı. sad.gif .Bebeği getirdiler..
Annesinin adını söyledi koştum hemen. sad.gif .Ne yapıcam şaşırdım..Babasını ariycaam diye elim ayağım karıştı. blink.gif .Acayip bişey yaa
..
tongue.gif
yaren_
ABLASI OYLE ANLADILACAK TURDEN DEGİLLER Bİ TATLILAR YA Bİ GÖRSEN GÜNDE EN AZ 6 10 TANE DOGUYO COK ŞEKERLERT HA BİDE ONLARIN KIYAFETLERİ VAR SORMA GİTSİZ
DELİKIZ
Bilgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn..
Ablam kızma yaaa. sad.gif ..Birgün hep beraber buluşuruz...Sana simit ısmarlarım.. tongue.gif Tek istediğin o olsun
...
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Jul 6 2008, 08:41 PM) *
İYİM CANIM SEN NASILSIN SENDE OLMASAN ALLAHIN SELAMINI BİLE ALAN YOK BACIM NAPIYOSUN EVDEMİSİN

aşk olsunn ayşee yaa bu kızı ne kadar çok seviyonn ama dediğin olmadıı biz slm almıyormuyuzz yaa sad.gif
yaren_
YOK KARDEŞİM YANLIŞ ANLADIN SEN SITEDE YOKEN 3 4 TANE ARKADAŞ VARDI BEN ONLARDAN BAHSEDİYORUM SONRA YASEMİN CVP YAZDI O YÜZDEN OYLE YAZDI SANA LAFIMIZ YOK HA UNUTMADAN DELİKIZIDA COK SEVİYORUM HEM O BENİM AKRABAM YA SENDE MIZIKCILIK YAPMA OLDUMU ARKADAŞİM
rotasiz_29
durunnn bende gelecem yaa ya bulusma anını görüntülemek isterdim valalhgi cok duygusal bir an olmustur eminim
nasılsınız mi,letttt
DELİKIZ
Hahahahaaa...Kıskananlar çatlasınnn.... laugh.gif
yaren_
HOŞGELDİN İYİZ SEN NASILSIN ROTASIZ
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Jul 6 2008, 10:03 PM) *
YOK KARDEŞİM YANLIŞ ANLADIN SEN SITEDE YOKEN 3 4 TANE ARKADAŞ VARDI BEN ONLARDAN BAHSEDİYORUM SONRA YASEMİN CVP YAZDI O YÜZDEN OYLE YAZDI SANA LAFIMIZ YOK HA UNUTMADAN DELİKIZIDA COK SEVİYORUM HEM O BENİM AKRABAM YA SENDE MIZIKCILIK YAPMA OLDUMU ARKADAŞİM
ikinizde akraba oldugunuzz belli haçenn daa çalışınıyonuzmuu yoksaaa çenemii çalıyonuzz smile.gif)))
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.