Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ~ Çayhane ~
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
tizna
delıkız hangı arada gırıp cıkıyosun blink.gif anlamıyom huh.gif
yorgun yolcu sen cidden yorulmus gorunyon sad.gif
sende bılıyon vardır herseyde bır hayır,bunda hayrı goreceksındır ancak suan sabır zamanı wink.gif
a.kerim _29
slm delikızın ne zaman girip çıktığı belli değil ne yapıyorsunuz değerli site üyeleri ben yokken yeni üyelerimiz yerimizi

doldurmuş hepsine candan teşekkür ediyorum sağolsunlar ama durmak yok devam devam
pasha29
s.a. kanal sakinleri nassiz eymisiz huh.gif
tizna
hayırdır insaAllah 1-2 gündür bakıyorum anlaşmış gibi eski üyelerin giriş cıkışlarında bir artış var rolleyes.gif
hooooşgeldin akerim bey kardesim..
a.kerim _29
sağol kardeşim sağol ne edeysun haburaya neler yapaysun
tizna
haçan habu günlerda biraz tatildeyim gibu bişey gardaşum...
sende goyerdın gaçtun
balküpüsü
benn deldimmmm kimsecikler yohhhmiiiii blink.gif
DELİKIZ
Hoşgeldin.. laugh.gif
Ben burdayım
..
wink.gif
balküpüsü
aman da aman amanda aman kimler gelmiş efem nasılsın şekerr rolleyes.gif
DELİKIZ
wub.gif biggrin.gif rolleyes.gif

Hamdolsun iyim..sen nasılsın_?
balküpüsü
bende iyiyim tatlım çok şükürrr... patronumda yok bugün gelmiycek anlayacagın arkadaşlarla keyfimiz gıcırrrrrrrr cool.gif laugh.gif
DELİKIZ
İşler kesat mı kızzz..._? tongue.gif
Bizim muhasebe de ki çocuklar evrakları almaya bile gelemiyolar yoğunluktan... sad.gif
Siz de patron yok..Keyifler gıcırrr... blink.gif
Allah kolaylık versin yaaa..
Sizin işte zor
..
unsure.gif
balküpüsü
YA YOK TATLIM KESATLIGINDAN DEGİL BİZİM PATRON HAYAT GÜZELDİR LAFINI ÇALIŞMAK GÜZELDİRE DEGİŞİNCE BİZDE BIKTIK blink.gif EN AZINDAN BUGÜN O LAFI DUYMIYCAZZ laugh.gif EVET YAA BİZİM İŞ VALLAH BAZEN DEDİRTİYO NERDEN KARIŞTIMM BU İŞE DİYE AMA GENEDE SEVERİM BEEE MESLEKİMİ smile.gif İDEALİMİZ BAŞKAYDI AMAA sad.gif
DELİKIZ
laugh.gif laugh.gif
Sağlık mağlık olsun o halde... tongue.gif
balküpüsü
ÖYLEMİ OLSUN ACEPPP blink.gif......... DOGRU SAGLIK OLSUN laugh.gif
YORGUN YOLCU
Arkadaşlar ya bana yemek tarifi verin bayan arkadaşlar valla yeni ev kiraladık kardeşimle ee böyle olunca en büyük sorun yemek oluyo

tariflerinizi bekliyorumm
DELİKIZ
Yaff tarif verem de bayan tariflerinden anlamazsınız şimdik... laugh.gif
Erkek tarifi bunlar..Daha çok işine yarar emin ol... laugh.gif tongue.gif
Makarna blink.gif

Bir tencere dolusu sicak suya makarna posetini bosaltip mac izlemeye basliyoruz. Ilk yarinin ortalarina dogru kalkip altini kapatiyoruz. Tencerenin icinden sectigimiz makarnayi fayansa firlatiyoruz. Yapisirsa pismis demektir. Devre arasinda hala icinde su kaldiysa tencerenin kapagini kapatip lavabodaki en kirli tabagin uzerine dogru dokuyoruz. (o zaman hem tabak temizleniyor hem de makarnalar catalla yenebiliyor) Uzerine ketcap sıkip yiyiyoruz.

Tuzlu Makarna sad.gif

Yapilisi ayni makarnaya benziyor. Tek farki bu kez makarnalari suya atmadan once tuz koymayi akil ediyoruz ..Oyle daha guzel oluyor.

Pilav laugh.gif tongue.gif

Pilav aslinda basit bir yemek degil. Aranan kriterler var. Tuzlu yumusak ve tane tane olmasi gerekiyor. Sonuncusu kolay. Pirincleri tek tek pisirdiginizde tane tane oluyorlar ama uzun suruyor. Maharet hepsini bir arada pisirebilmekte; ama cok da sorun etmeyin. Nasil olsa icine yogurt koyup bulamac haline getirdigimizde hepsi birbirine yapisiyor. Kisaca yag koyup uzerine pirinc ekliyorsunuz. Sonra da su ve tuz koyup pisiriyorsunuz. Hem bunu suzmeye de gerek yok.

Domatesli Biberli Yumurta

Buyukce bir tavaya yag domates ve biber koyup bir sigara yakiyoruz. Sigaranin kulu yere dusmek uzereyse yumurtalari eklemenin zamani gelmis demektir. Yumurtalari kirip sigaramizi bitiriyoruz. Pismistir herhalde ocagin altini kapatiyoruz
.
rolleyes.gif
benbilgin_
QUOTE(DELİKIZ @ Jul 18 2008, 11:50 PM) *
Yaff tarif verem de bayan tariflerinden anlamazsınız şimdik... laugh.gif
Erkek tarifi bunlar..Daha çok işine yarar emin ol... laugh.gif tongue.gif
Makarna blink.gif

Bir tencere dolusu sicak suya makarna posetini bosaltip mac izlemeye basliyoruz. Ilk yarinin ortalarina dogru kalkip altini kapatiyoruz. Tencerenin icinden sectigimiz makarnayi fayansa firlatiyoruz. Yapisirsa pismis demektir. Devre arasinda hala icinde su kaldiysa tencerenin kapagini kapatip lavabodaki en kirli tabagin uzerine dogru dokuyoruz. (o zaman hem tabak temizleniyor hem de makarnalar catalla yenebiliyor) Uzerine ketcap sıkip yiyiyoruz.

Tuzlu Makarna sad.gif

Yapilisi ayni makarnaya benziyor. Tek farki bu kez makarnalari suya atmadan once tuz koymayi akil ediyoruz ..Oyle daha guzel oluyor.

Pilav laugh.gif tongue.gif

Pilav aslinda basit bir yemek degil. Aranan kriterler var. Tuzlu yumusak ve tane tane olmasi gerekiyor. Sonuncusu kolay. Pirincleri tek tek pisirdiginizde tane tane oluyorlar ama uzun suruyor. Maharet hepsini bir arada pisirebilmekte; ama cok da sorun etmeyin. Nasil olsa icine yogurt koyup bulamac haline getirdigimizde hepsi birbirine yapisiyor. Kisaca yag koyup uzerine pirinc ekliyorsunuz. Sonra da su ve tuz koyup pisiriyorsunuz. Hem bunu suzmeye de gerek yok.

Domatesli Biberli Yumurta

Buyukce bir tavaya yag domates ve biber koyup bir sigara yakiyoruz. Sigaranin kulu yere dusmek uzereyse yumurtalari eklemenin zamani gelmis demektir. Yumurtalari kirip sigaramizi bitiriyoruz. Pismistir herhalde ocagin altini kapatiyoruz
.
rolleyes.gif

yaw ben öleydim melemen desen şuana yaaaaaaaaa
Cici_Kiz
ya abicim siz yeni tasindiysaniz zaten karsinizdakiler hos geldine elinde bi tas yemekle gelir herhal o zamana kadarda siz yemek deneyimlerinizi yapin sakin olaki ac karnina kendi yaptiginiz yemekleri yiyesiniz valla zehirlenirsiniz felan bide site halki cümbül cemaat sizi hastaneye tasimiyak laugh.gif

ama bence en basiti peynir ekmek bide biraz domates salatalik ohhhhhhhhh deymen keyfime biggrin.gif
tizna
hayırlı geceler cemaaaaaat
Cici_Kiz
hayirli geceler hos geldin wink.gif naber nasilsin bakalim hangi rüzgar atdi seni bu saatde siteye unsure.gif unsure.gif du ben cevapliyam senle ne kadarda az sohbetimiz olduysa hasretime dayanamadin geldin demmi tongue.gif tongue.gif
tizna
he aynen tongue.gif
unutmustum acmayı aslında sora senın geldıgın haberını alınca bakem dedım
ee nassın bakem
Cici_Kiz
allaha sükür iyiyim ama yorgunum isten saat 11 de geldim baya cok is vardi bugün ya

seni sormali havalar sular ne alemde tatile gitmicekmiydin sen ?
nilhan
QUOTE(Cici_Kiz @ Jul 20 2008, 01:10 AM) *
allaha sükür iyiyim ama yorgunum isten saat 11 de geldim baya cok is vardi bugün ya

seni sormali havalar sular ne alemde tatile gitmicekmiydin sen ?

Eee cicikız ısrarlarınla geldim çayımı da aldım,
şimdi seni bekliyorum umarım gecikmezsin
tizna
ben deldim kabul müdür tongue.gif laugh.gif laugh.gif
DELİKIZ
sad.gif
Cici_Kiz
QUOTE(nilhan @ Jul 21 2008, 04:10 PM) *
Eee cicikız ısrarlarınla geldim çayımı da aldım,
şimdi seni bekliyorum umarım gecikmezsin

OOOOLLLLLLLEEEEEEEEYYYYYYYY hos deldin tongue.gif tongue.gif ay inan seni gördügüme ne kadar sevindim anlatamam ya cok özledim ben seniiiiiiiiiiiiii iyisin aldigim duyumlara göre ya yeni bi ise girdim sabah aksam non stop calisiyorum onun icinde fazla siteye takilamiyorum sad.gif ama sirf senin icin artik daha fazla takilicam ins. karsilasiriz. Cayini icmissin bidahakine ins. beraber yudumlariz caylarimizi wink.gif seni yaradana emanet ediyorum kendine cok iyi bak
DELİKIZ
Kııızzz Nilhan a sordun mu niye gelmiimiş.._?Seni bu kadar mutlu etmesi çok hoş..Hoşgelmişsin diyek..Nilhan hanım.. wink.gif blink.gif laugh.gif tongue.gif sad.gif
pasha29
merhaba dostlar dergahı,
DELİKIZ
Merhaba yigenim... laugh.gif
Hoşgelmişsin. blink.gif .Nasılsın,nerelerdesin.._?
rolleyes.gif
pasha29
eydir Allaha şükür giremde yüzüm biras tebessüm görsün didim eyi yabmışım,

sen nasılsın baci tongue.gif eyi gördün seni Allah bozmasın
DELİKIZ
Hamdolsun eyi diyek..İş güç..uğraşıyoruz... rolleyes.gif
pasha29
dinlenme zamanım gelmiş,off nere gitsem kafam çok karışık be deli,arkadaşda kıbrısta yanlızda bişiler yapılmazki off
pasha29
herkesin bir derdi var durur içerisinde,
DELİKIZ
sad.gif
benbilgin_
neler kaçırmışızz yaa smile.gif
pasha29
kim kaçtı,nere gitmiş wink.gif
benbilgin_
QUOTE(pasha29 @ Jul 22 2008, 12:20 PM) *
kim kaçtı,nere gitmiş wink.gif

kimse kaçmamış kardeşimm muahbbeti kaçırmışız diyomm smile.gif
pasha29
ben şevket bu arada memnun oldum
benbilgin_
birol bende memnun oldum kardeşim
balküpüsü
can sıkıntısı insana neler yaptırır laugh.gif neyse kimseciklerde yohhhh sad.gif

ßiri buraya gelsin oda sizsin (topragımın insanları)
beni sitede yalnız TEK bıraksanızdaa..
hepimizde 29sevdaSI
bir tek fark var benim 29sevdam biraz SİZDEN daha fazla...KİH KİH KİH laugh.gif

KAFAYIMI YEDİM BEN ACEPP blink.gif ŞARKIYI NE HALE GETİRİDİM laugh.gif tongue.gif

ağlayan serseri
selamın aleyküm ne o kimseler kalmamış sad.gif sizdemi yoğunlukla boğşuyosunuz
gümüşhaneli
selamlar nasılsınız bir cıkıp 1 saat sonra gelecem sağlıcakla kalın grsmek üzre
balküpüsü
selam arkadaşlar nasılsınız bakimmmm??? wink.gif
DELİKIZ
Aleykümselam..Hamdolsun..Sizler nasılsınız_?
Engin bey kardeşim..Ben buralardayım..
Geldiğinde görüşürüz..Umarım sende iyisindir
..
balküpüsü
ALLAHA BİN ŞÜKÜR İYYİMM rolleyes.gif
gümüşhaneli
selamlar işte geldim smile.gif
DELİKIZ
Hoşgeldin. rolleyes.gif .Dişin nasıl oldu..Doktoro götürdün mü_? tongue.gif wink.gif
gümüşhaneli
sağolasın cuma gunu inş. agrısını gıderecez sevk almaya geldım inş. bursaya gıtcem benim canım kimin canı lele
Yakar gelir erzincanı
Gurbet Bana dar geliyor
Sensiz neyleyim bu canı
bu türkü geldi aklıma smile.gif hemserim sana gelsin:)
DELİKIZ
Eyvallah..Sağolasın... rolleyes.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.