Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane   

Harşit Can Aldı


Gümüşhane şehir merkezinde 29 D 0022 plakalı dolmuş saat 23:00 sularında Transit yol üzerinden dereye uçan araç hala kurtarılmayı bekliyor. Olayla ilgili geniş bilgiyi birazdan sunacağız...

Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Pazar, 24 Nisan 2005 00:03, Yorumlar(0), Hepsini Oku

Genç Hemşehrilerimizden Gezi


     Gürcistan Üniversitesi Türkoloji bölümü öğrencileri hemşehrilerimiz Uğur Meydan ve Adem Solak öncülüğünde 18-25 Nisan 2005 tarihleri arasında Doğu Karadeniz Bölgesine Gezi düzenlenmekte. Gezinin 2. etabı 23-24 Nisan 2005 tarihleri arasında ilimizi kapsamakta. Konu ile ilgili görüştüğümüz Uğur MEYDAN “Gümüşhane'nin turizme uygun alanları, tarihi eserleri ve doğan zenginlikleri İlk defa özel bir organizasyon tarafından yabancı ülkelerden gelen misafirlere sunulacaktır. Gümüşhane'nin pestil, köme ve doğal güzellikleri misafirlere takdim edilecek ve alış veriş için teşvik edilerek k&u Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Perşembe, 21 Nisan 2005 13:20, Yorumlar(0), Hepsini Oku

MOBİL SAĞLIK HİZMETLERİNE START VERİLDİ


     Gümüşhane Sağlık İl Müdürlüğü, Kürtün Kaymakamlığı ve BAYTUR-ÖZDEMİR Şirketler Grubunun ortaklaşa yürüteceği mobil sağlık hizmetlerine Kürtün İlçesine bağlı Demirciler Köyünde düzenlenen törenle start verildi. Törene Gümüşhane Valisi Veysel Dalmaz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Yusuf Marangoz, İl Emniyet Müdürü Ali Tom, Kürtün Kaymakamı Hüseyin Çakırtaş, BAYTUR-ÖZDEMİR Şirketler Grubu Yetkilisi Mehmey Yazıcı, vatandaşlar ve öğrenciler katıldılar.
     Törenin açış konuşmasını yapan Kürtün Kaymakamı Hüseyin Çakırtaş, ilçe Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 20 Nisan 2005 08:00, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KELKİT BELEDİYE BAŞKANI DURAN ; “Yapacak Çok İşimiz Var, Kaybedecek zamanımız yok”dedi


     Kelkit Belediye Başkanı Muammer DURAN geçtiğimiz günlerde DSİ Lokalinde basın mensuplarıyla yemekli toplantıda bir araya geldi.
     Beraberinde AK Parti İl Başkan Vekili Muammer TAŞ, AK Parti Kelkit İlçe Başkanı Ahmet GÜLER,Belediye Yazı İşleri Müdürü Ali Coşkun HİRİK olduğu halde Kelkit ilçesinin dünü ve bugünü hakkında samimi açıklamalarda bulunan Başkan Muammer DURAN; “Kelkit, bizden önceki dönemlerde ihmal edilmiştir. Keyfi uygulamalar, sağlıksız su ve görüntü kirliliği Kelkit'e hakimdi. Ancak bizim göreve geldiğimiz günden bugüne çok şey değişti. Adil ve dürüst yönetim a Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 20 Nisan 2005 07:59, Yorumlar(0), Hepsini Oku

EREĞLİ’DE GÜMÜŞHANELİLER GECESİ


     Gümüşhane'lilerin yoğun olarak yaşadığı bölgelerden olan Zonguldak Ereğli'de düzenlenen Gümüşhaneliler Dostluk ve Dayanışma Gecesi büyük ilgi gördü.
     Milletvekilleri  Temel Yılmaz, Fazlı Erdoğan, Nadir Saraç, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Kelkit Belediye Başkanı Muammer Duran, Ereğli Kaymakamı Aziz İnci, Ereğli Belediye Başkanı Halil Postbıyık, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Atilla Çınar ve çok sayıda Gümüşhane'linin ilgiyle izlediği gecede konuşan Zonguldak Ereğli Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Hüseyin Koç, amaçlarının hemşehriler arasında dayanışmayı arttırmak olduğun Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 20 Nisan 2005 07:57, Yorumlar(0), Hepsini Oku

MOBİL VETERİNERLİK GELİYOR


     Hayvancılığın belli bir seviyede olduğu ilimizde veteriner hizmetlerinin eksikliği hissesidilir durumda.
    Bununla ilgili olarak bir çalışma başlatan Meclis Başkanı Yaşar YILMAZER “Mobil Veterinerlik Hizmeti” sunmak adına bir proje hazırladı.
    İl merkezi ve ilçelerde nöbetçi veterinerlerin, tam donanımlı hayvan ambülansıyla acil müdahaleye hazır tutulacağı ve geçimini hayvancılıktan sağlayan çok  sayıda  çiftçilerin bu sorunlarının giderilmesi planlanıyor.
    İl Özel İdaresi bütçesinden 80 milyar pay ayrılan bu proje için araç sıkıntısının bulunduğu belirtilen Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 20 Nisan 2005 07:56, Yorumlar(0), Hepsini Oku

TURİZM HAFTASI KUTLANDI


    29. Turizm  Haftası İlimizde de düzenlenen törenlerle kutlandı.
   İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü organiza-törlüğündekii törenler 15 Nisan Cuma günü Gümüş Otel'de yapıldı.
    Törenlere, Vali Veysel DALMAZ, Garnizon Komutanı Yusuf MARANGOZ ve kurum  amirleri katıldı.
    Saygı duruşu ve  İstiklal Marşının ardından törenin  açış konuşmasını İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin ATEŞ yaptı.     Törende konuşan Vali Veysel Dalmaz “Gümüşhane'nin kurtuluşu tarım, eğitim ve turizmden geçer.Özellikle Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 20 Nisan 2005 07:55, Yorumlar(0), Hepsini Oku

TRABZONDAKİ DERNEK YÖNETİCİLERİ VALİ DALMAZ'I ZİYARET ETTİ


         Trabzondaki Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Muhammet SÖZEN, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte dün Vali Veysel DALMAZ’ı makamında ziyaret etti.


        Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığınıda ziyaret eden dernek yöneticileri ardından Gümüşhane Fen Lisesinde düzenlenen plaket törenine katıldılar. Vali Veysel DALMAZ Fen Lisesine yaptıkları yardım ve katkılarından dolayı bazı dernek yöneticilerine ve iş adamlarına teşe Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 20 Nisan 2005 07:53, Yorumlar(0), Hepsini Oku
 746 Sayfalar« İlk ... 742 743 744 745 746 


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.04837 saniyede 17 sorguyla oluşturuldu