Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Duyuru   

BAĞLARBAŞINDA SU KESİNTİSİ YAPILACAK


       Gümüşhane’nin Bağlarbaşı Mahallesinde yarın sabah (25 Ekim 2011 Salı) 10.00 ile akşam 22.00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacak.

       Belediye Başkanlığından yapılan duyuruda ana şebekede ki hat değişikliği nedeniyle mahalleye 12 saat boyunca verilemeyeceği bildirildi.

Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 24 Ekim 2011 15:30, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜSADER'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI


      Gümüşhane Sağlık Mensupları Derneği (GÜSADER) yönetim kurulu, geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren Aile Hekimi Dr. Ali Ölmez için bir başsağlığı mesajı yayımladı.

     Yönetim kurulu mesajında şu ifadelere yer verdi: "İlimizde uzun yıllar görev yapmış değerli meslektaşımız Aile Hekimi Dr. Ali Ölmez hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine Allahtan rahmet ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz."
Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Cumartesi, 15 Ekim 2011 16:25, Yorumlar(0), Hepsini Oku

TARIMSAL YAYIM VE DANIŞMANLIK SINAVI YAPILACAK


     Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı 04 Aralık 2011 tarihinde saat 10.00’da Ankara’da yapılacaktır.

     Başvurular 21 Eylül 2011 Çarşamba günü başlayacak olup, 20 Ekim 2011 mesai bitiminde sona erecektir. Sınava katılmak isteyen adaylar başvuru belgeleri ile beraber Gümüşhane İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuru sırasında istenen belgeler;

  a) EK-1a ve EK-2a formları (kamuda çalışanlar için),  EK 1-b ve EK-2b formları (kamu dışında çalışanlar için),&nbs Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 27 Eylül 2011 09:48, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜMÜŞHANE'DE BUGÜN VEFAT EDENLER


     Kani TERZİ hakkın rahmetine kavuşmuştur. İlimiz Musalla köyü sakinlerinden İrfan ve Mevlüt Terzi'nin kardeşleri Kani TERZİ hakkın rahmetine kavuşmuştur.Merhuma cenab-ı Allahtan rahmet dileriz.14.09.2011 Taziye telefonu İrfan TERZİ:0536 74 94

*****************

      Veysel OKUMUŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur. İlimiz Yeniyol köyü sakinlerinden Mürsel,Beşir,Zikri ve Cuma COŞKUN'un kardeşleri Rıdvan, Zeki ve Mehmet COŞKUN'un babaları Veysel COŞKUN hakkın rahmetine kavuşmuştur.Merhuma cenab-ı Allahtan rahmet dileriz.14.09.2011 Taziye telefonu Zakir COŞKUN:0532 483 Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 14 Eylül 2011 15:55, Yorumlar(0), Hepsini Oku

ÜCRETLİ SINIF VE BRANŞ ÖĞRETMENİ ALINACAK


        Gümüşhane de bulunan okulların öğretmen ihtiyacı ile ilgili her türlü atama işlemleri tamamlandıktan sonra branşlar bazında öğretmen ihtiyacı bulunan okullarımıza şartları taşıyan adaylardan askerde bulunan sınıf öğretmenlerinin yerine vekil öğretmen,diğer branşlardan ise Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve öğretmenlerinin Ders ve Ek ders saatlerine ilişkin kararın 9. Maddesi gergince dışarıdan ücretli sınıf ve branş öğretmeni alınacak.

       Başvurular 22 Ağustos 2011 tarihinde başlayacak, başvuru İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yapılacak.
Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Cuma, 12 Ağustos 2011 14:41, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KOZA'DAN KANDİL KUTMALASI


Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmisine vesile olan Miraç Kandilimiz mübarek olsun.

Koza Altın İşletmeleri
Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 29 Haziran 2011 00:52, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KOZA ALTIN'DAN "TAZİYE" İLANI


     Şirketimiz personelinden Abdülkerim Ateş’i elim bir kaza sonucunda kaybettik. Merhuma Yüce Allah’tan Rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Mekanın Cennet olsun.

Koza Altın İşletmeleri A.Ş.
Mastra İşletme Müdürlüğü

Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 13 Haziran 2011 07:50, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KOZA'DAN ÇEVRE GÜNÜ TEŞEKKÜRÜ


      “5 Haziran Dünya Çevre Günü münasebetiyle Torul İlçemize bağlı Köstere Köyü mevkinde 1 hektarlık alanda gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyon ve hatıra ormanı çalışmalarımıza teşrifleriyle bizleri onurlandıran Sayın Valimiz Enver Salihoğlu, Sayın Torul Kaymakamımız Şafak Gürçam, Sayın İl Emniyet Müdürümüz Hüseyin Ümit Yüksel, Sayın Çevre ve Orman Müdürümüz Ramazan Sadettin Yinanç, Sayın İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Temel Yalçın ile Saygı Değer Basın Mensupları ve kıymetli misafirlerimize teşekk&uum Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 07 Haziran 2011 21:37, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KOZA ALTIN'DAN "REGAİB KANDİLİ" KUTLAMASI


     Tüm Müslüman Aleminin Regaip kandilini ve Üç Aylarını kutlar, affın ve merhametin bol olduğu bu gecede duaların kabul olmasını dileriz.
Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 02 Haziran 2011 08:16, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KOZA ALTIN'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI


“Yüreğinde sonsuz sevgi ve sabır taşıyan fedakar annelerimizin, 8 Mayıs Anneler Günü’nü kutlarız.”
Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Cuma, 06 May 2011 21:43, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KUTLAMA


      Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı'nın 166. kuruluş yıldönümünü gururla kutluyoruz.

Koza Altın İşletmeleri A.Ş.
Mastra Altın Madeni
Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 11 Nisan 2011 07:28, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KOZA ALTIN'DAN 18 MART MESAJI


      Çanakkale Deniz Zaferi Birinci Dünya Savaşı içinde ayrı bir özelliği olan, tarihin akışını değiştiren, bağımsızlığı uğruna canını vermekten çekinmeyen Türk milletinin kahramanlık destanıdır.

      Her yıl 18 Mart’ta kutladığımız Çanakkale Zaferi, tarihin o güne kadar tanık olmadığı muhteşem bir zaferdir. Bu zafer, kahraman askerlerimizin, dünya tarihine geçen bir kahramanlık mücadelesidir.

     Çanakkale Savaşları, milletimizin zamanın en güçlü ve donanımlı ordularına karşı inanç, vatan sevgisi, dayanışma, birlik ve Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Cuma, 18 Mart 2011 16:07, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜMÜŞHANE DEFTERDARLIĞINDAN DUYURU


      Bilindiği üzere. 6111 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile ilgili Kanun, 25 Şubat 2011 tarihinde yürürlüğe girmiştir.

      Bu Kanun ile mükelleflerimize kaçırılmaması gereken pek çok imkan sağlanmıştır. Bunlardan en önemlisi borçlu mükelleflere getirilen ve borçların yeniden yapılandırılmasına imkan veren düzenlemedir.

     Buna göre, başvurulması halinde 31 Aralık 2010 tarihi öncesi borçlar yeniden yapılandırılacaktır. İstenilmesi halinde yapılandırılmış borçlar 36 ayda 18 taksitte ödenebilecektir. Yapılandırmaya müracaat edilmesi ve ta Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 16 Mart 2011 09:49, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜMÜŞHANE'DE "ÖZLENEN ÇANAKKALE RUHU" ADLI TİYARTO SAHNELENECEK


      Gümüşhane Kültür Gönüllüleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (GÜYDER) tarafından  “Özlenen Çanakkale Ruhu” isimli tiyatro oyununu Gümüşhane'de sahnelenecek.

        Çanakkale haftasında tüm öğrenci ve halkın beğenisine sunulacak  “Özlenen Çanakkale Ruhu” tiyatro oyununu 12 Mart Cumartesi günü Atatürk Kültür Merkezinde 3 seans halinde gösterilecek.
Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 07 Mart 2011 15:23, Yorumlar(0), Hepsini Oku

POLİS KOLEJİ BAŞVURULARI 7 MART'TA BAŞLIYOR


     Polis Kolejlerine girecek öğrenciler için İl Emniyet müdürlüğü açıklama yayınladı. Açıklamada Polis koleji için başvuruda bulunacak öğrencilerin 2011 yılı 8. Sınıf Seviye Belirleme Sınavına girmek zorunda oldukları belirtildi.

      Polis kolejine girmek isteyen örgenciler SBS için bankaya para yatırdıktan sonra 7-25 Mart tarihleri arasında öğrenim gördükleri okullarına başvuruda bulunacaklar. Adaylar polis koleji başvurusu yaparken bankaya ayrı bir sınav ücreti yatırmayacak. Öğrencinin Polis Koleji başvurusu öğrenim gördüğü okul müdürlüğü tarafından elektro Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 03 Mart 2011 09:03, Yorumlar(0), Hepsini Oku
 8 Sayfalar 1 2 3 4 5 ... Son »


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.0598 saniyede 24 sorguyla oluşturuldu