Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Torul Gençlerbirliği->TORUL GENÇLERBİRLİĞİ FENERBAHÇE'YE BİLENİYOR   

TORUL GENÇLERBİRLİĞİ FENERBAHÇE'YE BİLENİYOR-ANTRENÖR ÜNSAL KIRICI: -“FENERBAHÇE BİZDEN KORKSUN, BU SALONDAN ÇIKMAK ONLAR İÇİN ZOR OLACAK”
-KULÜP BAŞKANI EVREN EVRİM ÖZDEMİR: -“GEÇTİĞİMİZ YILDAN DAHA ORGANİZE BİR TAKIMIZ, HEDEFİMİZ PUAN ALMAK”

     Türkiye Aroma Voleybol Erkekler 1.liginde mücadele eden Torul Gençlerbirliği, bu hafta sonu karşılaşacağı Fenerbahçe müsabakasına hırslı hazırlanıyor.

     Torul Kapalı Spor Salonunda çalışmalarını sürdüren takımın moral seviyesinin ilk müsabakada aldıkları 2 puanla üst düzeyde olduğunu belirten Antrenör Ünsal Kırıcı, geçen yılın şampiyonu Fenerbahçe’den çekinmediklerini ve amaçlarının müsabakadan puan yada puanlarla ayrılmak olduğunu söyledi.

     Antrenmanın ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Kırıcı, Tokat’ta geçtiğimiz Çarşamba günü sezonun ilk müsabakasında karşılaştıkları Belediye Plevnespor müsabakasını değerlendirerek, “Daha iyi olacağımızı bekliyordum ben. İlk müsabakanın verdiği heyecanla istediğimiz oyunu ortaya koyamadık. 2 puanla dönmekte güzel birşey ama gönlümüz 3 puanı Torul halkına hediye etmekten yanaydı.” dedi.

     “Biz küme düşmemeye oynayan bir takım değiliz, hedefimiz yükseklerde” değerlendirmesinde bulunan Kırıcı, “Biz iyi bir takımız ve iyi olmak zorundayız. Çünkü Torul halkı ve kulüp yönetimi bu önemi veriyorsa bize, 5 bin nüfuslu bir yerde bu kadar heves, heyecan varsa biz en iyisini başarmak zorundayız.” şeklinde konuştu.

     Torul Gençlerbirliği takımında geçen sezondan sadece 2 sporcunun kaldığını, geri kalanın tamamının yeni transfer olduğunu kaydeden Kırıcı, “Yönetim ve teknik kadromuzla yeni bir takım oluşturduk. Ağustos ayında başladığımız antrenmanlarımızda çok iyi bir çalışma dönemi geçirdik. Yabancı sporcularımız biraz geç katıldılar takıma. Birisi hazır değil, yedekte bekletiyoruz.” dedi.

-ANTRENÖR ÜNSAL KIRICI: -“FENERBAHÇE BİZDEN KORKSUN, BU SALONDAN ÇIKMAK ONLAR İÇİN ZOR OLACAK”

     Torul halkının voleybol ve takımla çok ilgilendiğini, hatta takımın antrenmanlarının maç gibi seyirciyle dolduğunu dile getiren Kırıcı, önümüzdeki Cumartesi günü karşılaşacakları Fenerbahçe maçını da değerlendirdi. Fenerbahçe’nin iyi bir takım olduğunun altını çizen Kırıcı, geçen yılın şampiyonu ve süper kupa sahibi Fenerbahçe’yi yenmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

     Fenerbahçe maçının konsantransyonunun Belediye Plevnespor müsabakasından daha farklı olacağını ifade eden Kırıcı, “Daha iyi top oynayacağımızı düşünüyorum. Kendi oyumuzu sahaya yansıtırsak çok iyi şeyler yapabileceğimize inanıyorum. Fenerbahçe bizden korksun. Akrepler seyirci grubumuzla birlikte bu salondan çıkmak Fenerbahçe için zor olacak.” dedi.

     Açıklamasında “Torul’da voleyboldan başka yapacak birşeyimiz yok. Voleybol çalışıyoruz sadece. Düşüncemiz voleybol. Onun için her türlü şeyi bekleyin bizden.” ifadelerini kullanan Kırıcı, “Torul’da yaşamaktan çok memnunum. Bize karşı halkı çok ilgili.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

-KULÜP BAŞKANI EVREN EVRİM ÖZDEMİR: -“GEÇTİĞİMİZ YILDAN DAHA ORGANİZE BİR TAKIMIZ, HEDEFİMİZ PUAN ALMAK”

     Kulüp başkanı Evren Evrim Özdemir ise ligin ilk müsabakasında zorlu bir deplasmana gittiklerini söyledi. Özdemir, takımın kondisyonunun iyi olduğunu belirterek, maçın uzamasıyla birlikte bunun ortaya çıktığını söyledi. “Tecrübemiz sayesinde maçı aldığımıza inanıyorum” değerlendirmesinde bulunan Özdemir, lige 2 puanla başlamanın güzel olduğunu ifade etti.

     Fenerbahçe maçı hakkında da değerlendirmelerde bulunan Özdemir, “Fenerbahçe maçına dur durak olmadan hazırlanıyoruz. Bir hafta içinde iki maç yapacağız. Zor bir maç olacak. Fenberbahçe’de lige iyi başladı. Kaliteli oyuncuları var fakat sahada inşallah Fenerbahçe’den puan yada puanlar alacağımızı düşünüyorum. Takımımızın motivasyonu oldukça iyi. İnşallah ilimizin yüzünü karartmayacağımıza inanıyorum. Bu yıl daha organizeyiz. Puan alacağımıza inanıyoruz.” dedi.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 13 Ekim 2011 19:53, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.04909 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu