Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Torul Gençlerbirliği->TORUL GENÇLERBİRLİĞİ GALİBİYET İÇİN GİTTİ   

TORUL GENÇLERBİRLİĞİ GALİBİYET İÇİN GİTTİ


      Türkiye Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi temsilcimiz Torul Gençlerbirliği, Halk Bankası ile deplasmanda oynayacağı maç için Ankara'ya gitti.

    Teknik direktör Ünsal Kırıcı, 22 Ekim 2011 Cumartesi günü saat 16.00’da Başkent salonunda yapılacak müsabaka öncesinde yaptığı açıklamada, maça iyi hazırlandıklarını belirterek, 3 puan için gittiklerini söyledi.

      Kırıcı, Brezilyalı Victore’nin lisansının çıkarıldığını ve Halk Bankası müsabakasında takımdaki yerini alacağını belirterek, “Bu sporcumuzun takıma katılması ile daha da güçlendik. Tek hedefimiz Ankara'dan 3 puanla dönmektir. Ligde ilk altıya girmeyi hedefliyoruz. İlk iki karşılaşmamızda 2 puan alabildik. Halk Bankası karşılaşması ile puanımızı mutlaka 5'e çıkarmalıyız. Bunu da başaracak güçteyiz.”. dedi.

      Sabah saatlerinde kara yolu ile Trabzon’a hareket eden Torul Gençlerbirliği kafilesi, buradan da hava yolu ile Ankara’ya gidecek.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Cuma, 21 Ekim 2011 14:52, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.0435 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu