Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Torul Gençlerbirliği->TORUL GENÇLERBİRLİĞİ EŞYA PİYANGOSU ÇEKİLİŞİ DÜZENLEDİ   

TORUL GENÇLERBİRLİĞİ EŞYA PİYANGOSU ÇEKİLİŞİ DÜZENLEDİ


-BÜYÜK ÖDÜL SATILMAYAN BİLETE ÇIKTI

     Türkiye Aroma Erkekler Voleybol 1. Lig takımlarından Torul Gençlerbirliği, kulübe maddi destek sağlamak amacıyla eşya piyangosu çekilişi düzenledi.

     Kulüp binasında, Torul Noteri imza yetkili katip Önder Demirci huzurunda yapılan çekilişte Kulüp Başkanı Evren Evrim Özdemir ve kulüp yöneticileri de hazır bulundu.

     Özdemir, çekiliş sonrası yaptığı açıklamada, Gümüşhane Valiliği ve Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün izinleri ile düzenlenen eşya piyangosunda ikramiye olarak 1 adet otomobil konulduğunu belirterek, “'Çekiliş için her bilet 20 lira olmak üzere 10 bin adet eşya piyangosu bileti bastırdık. Satılan bilet sayımız 2 bin 700 adettir. Noter huzurunda yapılan çekilişte otomobilin isabet ettiği bilet numarası 6326'dır. Otomobilin isabet ettiği numara ise satılmayan biletlerimiz arasında bulunmaktadır.” dedi.

       Öte yandan bastırılan 10 bin adet biletin yalnızca yüzde 27’sinin satılması kulüpte şaşkınlığa neden olurken, başta Ankara ve İstanbul olmak üzere satılmak için buraya gönderilen çok sayıda bilet geri geldi.

      Bu durum sporseverler tarafından her fırsatta “Gümüşhane” adını kullanan, il içinde ve il dışındaki başta dernekler olmak üzere Gümüşhane’nin rantını yiyenlerin utancı olarak nitelendirildi.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Cuma, 04 Kasım 2011 21:48, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.04428 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu