Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->GÜMÜŞHANE'DE ÖZEL REHABİLİTASYON MERKEZİ AÇILDI   

GÜMÜŞHANE'DE ÖZEL REHABİLİTASYON MERKEZİ AÇILDI


        Özel Uzmanlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Gümüşhane Şubesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

        Açılış törenine Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu, eşi Sabiha Salihoğlu, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, İl Emniyet Müdürü Ali Tom, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı İsmail Akçay, İl Milli Eğitim Müdürü Halit Yüce, kurum amirleri ve davetliler katıldı.

        Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başlayan açılış töreninde, Uzmanlar Rehabilitasyon Merkezi Erzincan Şubesi'nin engelli çocuklardan oluşan halk oyunlar ekibinin gösterileri ve engelli olan Ali Aslan'ın okuduğu şiir törene katılanları duygulandırdı.

        Törende konuşan Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Rehabilitasyon Merkezi'nin Gümüşhane'ye açılmasında katkı koyan herkese teşekkür ederek, vatandaşların özürlü kişilere karşı duyarlı davrandığını fakat, kısa bir zaman öncesine kadar uygulama noktasında somut adım atılmadığını söyledi.

        Özel Uzmanlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Gümüşhane Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Kılıç, Gümüşhane'de hizmete açılan rehabilitasyon merkezinin 300 kişilik kapasiteye sahip olduğunu ve 20 uzman personel ile hizmet vereceğini belirtti.

        Yapılan konuşmaların ardından Özel Uzmanlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin açılışı Vali Salihoğlu ve eşi Sabiha Salihoğlu ile Belediye Başkanı Canlı'nın kurdele kesimi ile gerçekleştirildi. Açılışın ardından Vali Salihoğlu ve beraberindekiler Rehabilitasyon Merkezini gezerek, yetkililerden bilgi aldılar.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen AdamGibi, Perşembe, 19 Temmuz 2007 18:31, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.03957 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu