Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->ÜNLÜ ŞARKICI BURAK KUT, GÜMÜŞHANE'Yİ SALLADI   

ÜNLÜ ŞARKICI BURAK KUT, GÜMÜŞHANE'Yİ SALLADI


- 14. ULUSLARARASI KUŞBURNU-PESTİL, KÜLTÜR VE TURİZM ŞENLİKLERİ SONA ERDİ

        Gümüşhane 14. Uluslararası Kuşburnu-Pestil, Kültür ve Turizm şenlikleri, ünlü şarkıcı Burka Kut'un konseriyle sona erdi.

        Şenliklerin üçüncü gününde dünyaca ünlü illüzyonist Sermet Erkin yaptığı gösterilerle izleyenleri büyülerken, sahneye çıkan ünlü şarkıcı Burak Kut geceye katılanları coşturdu. Zafer Meydanı alanında düzenlenen konserde sahne alan Burak Kut'u yaklaşık 8 bin kişi izledi. Sahneye 'Komple' adlı şarkısıyla çıkan Kut, söylediği şarkılarla katılanları eğlencenin doruğuna çıkardı. Genç hayranlarının çığlıklarıyla karşılaşan Kut, alandaki atmosferi görünce hem coştu, hem de coşturdu. Konserinde eski ve yeni şarkılarını seslendiren Burak Kut'un konseri 1 saat sürdü.

        Gecenin sonunda bir konuşma yapan Vali Enver Salihoğlu, Burak Kut'a teşekkür ederek, festival boyunca Gümüşhane halkını eğlendirebilmeye çalıştıkların kaydetti. Ünlü şarkıcının konserinin ardından havai fişek gösterileriyle 14. Uluslararası Kuşburnu-Pestil, Kültür ve Turizm şenlikleri son buldu. Festivalin son gün etkinliğine Vali Enver Salihoğlu, Vali Yardımcısı Soner Şenel, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, eşi Müzeyyen Canlı ve Gümüşhaneliler katıldı.Yukarıdaki videoyu izleyemezseniz BURAYI tıklayınız.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen AdamGibi, Pazartesi, 30 Temmuz 2007 12:11, Yorumlar(1)
Yorumlar
hasret
30 Tem 2007
TEESSÜFLER
Ne müziği ne yaşam tarzı bizden olmayan elin Burak Kut'unu elleri patlayıncaya kadar alkışlayan Gümüşhane'min güzel halkı bizim öz çocuğumuz olan Akın Akıntürk'e ne kadar ilgi gösterdi. Festivalin son gününde açtığımız standda Akın Akıntürk CDlerinden 1 (Bir) adet bile satılmadı. Ayrıca son yıllarda gördüğüm en rezalet organizasyon bu festivalde yaşandı. Kim ne dersin desin sadece Mustafa Canlı'nın gayretleri yeterli olmuyor.


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.03714 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu