Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->GÜMÜŞHANE KELKİT ÖBEKTAŞ BELDESİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ AÇILDI   

GÜMÜŞHANE KELKİT ÖBEKTAŞ BELDESİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ AÇILDI


        Gümüşhane'nin Öbektaş Beldesi'nde yaşayıpta İzmir'de yaşayanlar Eskiizmir semtinde kurdukları dernekle bir çatı altında buluştu.

        Eskiizmir semtinde 300 üyenin katılımıyla açılan Gümüşhane Kelkit Öbektaşlılar Beldesi Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Erdoğan Kalkan amacının Öbektaşlılar beldesinin örf ve adetlerini tanıtmak olduğunu söyledi. Kalkan," Beldemizin insanlarını bir çatı altında toplayarak beraberlik sağlamak. İzmir'de 300 üyemiz var. Üyelerimizin kötü ve iyi günlerinde yanlarında olmak için bu derneği kurduk.Ayrıca üyelerimizin acı günlerinde derneğimizin altında bulunan Gasılhane'yi açtık. Cenaze işlemleri burada yapılırken, 3 gün boyunca yemek verilecek.Hiçbir dernek tarafından verilmeyen Gasilhane hizmetini biz getirdik." diyerek ilerideki yıllarda çeşitli etkinlikler yapacaklarını söyledi.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen AdamGibi, Salı, 20 May 2008 18:03, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.05083 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu