Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->DOĞAN ÇAĞRI MERKEZİ 1. YIL DÖNÜMÜNÜ PASTA KESEREK KUTLADI   

DOĞAN ÇAĞRI MERKEZİ 1. YIL DÖNÜMÜNÜ PASTA KESEREK KUTLADI


-GÜMÜŞHANE'NİN EN BÜYÜK İSTİHDAM KAPISI DOĞAN ÇAĞRI MERKEZİ BİR YAŞINDA
-YENİ BİNA İLE BİRLİKTE 350 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLANACAK
-YENİ BİNA YIL SONUNDA HİZMETE GİRECEK


         Gümüşhane’de bir yıl önce iş adamı Aydın Doğan tarafından yaptırılan Doğan Çağrı Merkezi çalışanları 1. yıldönümünü pasta keserek kutladı.

        Hizmete girdiği ilk gün 70 kişiye istihdam yaratan çağrı merkezinde bugün 190 kişi çalışmaktadır. Bitmek üzere olan ikinci binayla bu sayının 350 kişiyi bulması hedeflenmekte.

        Doğan Çağrı Merkezi’nin 1. yıldönümü kutlamasına, İstanbul’dan Doğan Telekom Genel Müdürü Fazlı Esen, Doğan Telekom Direktörü Perihan Tuliçe, BİRPA Genel Direktörü Ahmet Demir
telefonla katılırken, çağrı merkezinin bina müdürü Halit Doğan ve çalışanlar katıldı.

        Kutlamaya telefonla katılan Doğan Telekom Genel Müdürü Fazlı Esen, “Sizlerin bu azim ve başarınızdan güç alarak geleceğe daha iyi, pozitif bakıyoruz. Buraya başlarken bunun böyle olacağını kendi içimizde hissettik. Şimdi bu tesisi daha geliştirmek için ek inşaat yapıyoruz. Yeni binamızın hizmete girmesiyle beraber çalışan sayısı artacaktır ” dedi.

        Doğan Telekom Direktörü Perihan Tuliçe, şuan çağrı merkezinde 190 kişinin çalıştığını bunun da kendilerine büyük bir mutluluk verdiğini belirtti. BİRPA Genel Direktörü Ahmet Demir ise çağrı merkezinin başarılı olmasının en büyük sebebinin çalışanların özveri içinde olmasına bağladı.

        Doğan Çağrı Merkezi Bina Müdürü Halit Doğan personele karşı yaptığı konuşmasında, çalışanların başarısını yüklü kervandaki ipeklerin işlenerek şala veya halıya çevrilmesine benzetti. Doğan “Bugün duyguluyum ama çok mutluyum. Sizler, bir yıl önce yüklü kervandaki ipekleri alarak bugün şala ve halıya döndürdünüz. Büyüttünüz. Yetmiş kişiden 170 kişiye, bir binadan iki binaya getirdiniz. Bunun için sizi yürekten kutluyorum. Bunu daha da ileri götüreceğinize inanıyorum. Bu başarıdan en az sizin kadar gurur duyuyorum. Saygı değer büyüğümüz Aydın Doğan beyefendinin böyle bir tesisi buraya kurmasının en büyük etmeni bu ilde yaşayan sizleri iyi tanıması ve güvenmesidir. Bu farklı teknolojiyi hiç kimsenin aklına gelmeyeceği Gümüşhane’ye getirdi. Sizlerde bunu boşa çıkarmadınız. Daha ileriki yıllara genç arkadaşlarımıza iş, aş olacak şekilde götüreceğinizden hiç kuşkum yok. Daha güzel günlere birlikte ulaşırız. Umarım, nice yıl dönümlerini birlikte kutlarız” dedi.

        Merkez çalışanları adına söz alan Alperen Şahin “Buradaki birlik ve beraberlik böyle devam ettiği sürece tüm güçlükleri yenebileceğimize inanıyorum” dedi.

        Konuşmaların ardından 1. yıldönümü için yapılan pasta kesildi. Çalışanlara yıl dönümü nedeniyle ikramda bulunuldu.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Pazar, 07 Aralık 2008 18:41, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.03599 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu