banner459

GDH 1. Basamak Genel Yoğun Bakım Ünitesi Hizmete Açıldı

Gümüşhane Devlet Hastanesinde Birinci Basamak Genel Yoğun Bakım Ünitesi törenle hizmete açıldı.

GDH 1. Basamak Genel Yoğun Bakım Ünitesi Hizmete Açıldı
Gümüşhane Devlet Hastanesinde, Aynur Göksel'in katkılarıyla yapılan Birinci Basamak Genel Yoğun Bakım Ünitesi törenle hizmete açıldı.

Yoğun bakım ünitesinin açılışı nedeniyle düzenlenen törene AK Parti Gümüşhane Milletvekili Doç.Dr. Kemalettin Aydın, Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Orhan Koç, AK Parti İl Başkanı Ercan Çimen, İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Öztürk, Hastane Başhekimi Gürol Şen, Hastane Müdürü Hami Özçubukçu ve hastane personeli katıldı. 

Burada konuşan Milletvekili Aydın, yoğun bakım hastaları için daha modern bir mekan oluşturulduğunu belirterek, “Hastanemizin tomografisinin yenilenmesi, taş kırma ünitesinin alınması ve MR cihazının yenilenmesinin ardından en fazla hasta sevk nedeni olan yoğun bakım hastalarımızdı. Hastanemizde yoğun bakım hastalarımızın modern tıp hizmetlerini alacakları bir mekan yapıldı. Bunun yanında diyaliz hastalarımız için de modern bir yer yapıldı. Gümüşhane’de ve çevre illerde yaşayan herkes daha iyisine layıktırlar. Daha iyi hizmetler yapacağız” dedi. Aydın, hayırsever Aynur Göksel'e de katkıları için teşekkür etti.

Törende daha sonra ünitenin açılışı gerçekleştirildi.

Haber Kaynağı: Osman Yetim

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2012, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner408

banner406

Gümüşhane Pestil Köme