Kategoriler

Gümüşhane Haberleri

Torul Gençlik direndi ama olmadı: 1-3

Türkiye Erkekler Voleybol Efeler Liginde mücadele eden temsilcimiz TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik, sahasında konuk ettiği İnegöl Belediyespor’a 3-1 mağlup oldu.

Türkiye Erkekler Voleybol Efeler Liginde mücadele eden temsilcimiz TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik, sahasında konuk ettiği İnegöl Belediyespor’a 3-1 mağlup oldu.

Torul Kapalı Spor Salonunda oynanan Karşılaşmayı Torul Kaymakamı Mustafa Karali, Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, Kulüp Başkanı Özden Bostan ve çok sayıda taraftar izledi.

Gençlerden oluşan kadrosu İnegöl Belediyesine karşı baskılı bir oyun ortaya koyan temsilcimiz, 17-25 ve 22-25’lik setlerden sonra kıran kırana geçen üçüncü seti 29-27 alarak rakibine gözdağı verdi. Son sette 2 sayı farkla 25-23 rakibine yenilen temsilcimiz müsabakadan 3-1 mağlup ayrıldı. 

Müsabakanın ardından yaptığı açıklamada Balkan kupasını kazanan İnegöl’e karşı geçen yıl Torul Lisesi voleybol takımında oynayan 3 oyuncularının bulunduğu kadroyla mücadele ettiklerini ifade eden Antrenör Ümit Terzi, zeminin sertliğinden dolayı yaşadıkları sakatlıklara rağmen oyuncuların çok güzel bir mücadele çıkarttıklarını söyledi.

Gerekli maddi destek sağlanması durumunda alacakları 4 oyuncu ile Gümüşhane isminin layık olduğu en üst ligde yaşamaya devam edeceğini ifade eden Terzi, “Belgesellere konu olmuş bir başarıyı sahipsiz bırakmak bize ve Gümüşhane’ye yakışmaz” diyerek destek talebini yineledi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Duyuru
112 Kez Görüntülendi.
Gençlik Merkezi akademi ve kulüp faaliyetleri başlıyor
Gümüşhane
344 Kez Görüntülendi.
Sürdürülebilir Turizm Kongresi kapanış oturumu ile sona erdi
Duyuru
67 Kez Görüntülendi.
Şehirler Ve Kültürler Yörelerimiz Projesi başvuruları başladı
Spor
634 Kez Görüntülendi.
Torul’dan Türkiye 3’üncülüğüne
Gümüşhanespor
204 Kez Görüntülendi.
Gümüş, son dakikada yıkıldı: 3-3
Vefat İlanları
102 Kez Görüntülendi.
Mustafa ÖZTEKİN Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur
Vefat İlanları
101 Kez Görüntülendi.
Zinnet YILMAZER Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur
Gümüşhane
2261 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane’de trafik kazası: 3 yaralı
Gümüşhane
402 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane'de Sürdürülebilir Turizm Çalıştayı yapıldı
Gümüşhane
431 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane’de 2 bin kişilik aşure dağıtıldı