Kategoriler

Gümüşhane Haberleri

Bostan’dan teşekkür

Türkiye Erkekler Voleybol Efeler Liginde mücadele eden temsilcimiz TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik kulübü Başkanı Av. Özden Bostan, dün akşam Ramada Otel’de yapılan toplantının ardından teşekkür mesajı yayımladı.

Türkiye Erkekler Voleybol Efeler Liginde mücadele eden temsilcimiz TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik kulübü Başkanı Av. Özden Bostan, dün akşam Ramada Otel’de yapılan toplantının ardından teşekkür mesajı yayımladı.

Gümüşhane’de Voleybol’un geleceği konulu toplantının verimli geçtiğini ve sonucunda yalnız olmadıklarını gördüklerini kaydeden Bostan, “Gördük ki başta Sayın Valimiz Okay Memiş olmak üzere kamu ve yerel yöneticilerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, yerel basınımız, üniversitemiz, spora duyarlı hemşerilerimiz ve taraftarlarımız yanımızda. Ortak karar durmak yok yola devam” dedi.

Bu çerçevede beklentilerinin geç kalmaksızın gerekli adımların atılarak öncelikle voleybol sporunun amiral gemisi olan Gümüşhane Torul Voleybol takımımızın Efeler Liginde kalıcı olabilmesi için yapılacak transferler ile geçen sezondan kalan borçlarının ödenebilmesi için gereken kaynağın temin edilmesi ve Bayan Voleybol takımımızın ekonomik sorunlarının giderilmesi için adım atılması gerektiğini dile getiren Bostan, “Yapılan değerlendirme ve bilgilendirmeler sonucunda görülmüştür ki; Voleybol Sporunda bu yıl ve önümüzde ki 1-2 yıl içerisinde gereken desteğin verilmesi durumunda, bu güne kadar yapılan alt yapı çalışmalarının meyveleri alınarak yetiştirilen sporcularla, Voleybol Sporu kendi yağı ile kavrularak, büyük mali yükler oluşturmadan Taşıma Suya gerek kalmadan değirmenini döndürerek,  ayakta durup sürekliliğini devam ettirebilecek durumdadır.  İlimizde gerçekleştirmiş olduğumuz ve hayırlara vesile olacağına inandığımız bu istişare toplantısında bizlerle olan herkese sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı sunuyorum. Sayın vekillerimizi de aramızda görmek bizi fazlasıyla memnun edecek ve güç verecekti ancak Meclis çalışmaları nedeniyle mazeretleri olduğundan katılamamışlardır. Ancak biliyoruz ki gönülleri bizimle ve bizlere vermiş oldukları destek sözlerini yerine getireceklerdir. Bizim başka vekilimiz yok. Kendilerine inanıyoruz, güveniyoruz ve bekliyoruz” diye konuştu.
 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Gümüşhane
431 Kez Görüntülendi.
Ramazan ayında üretimi yüzde 400 arttı
Gümüşhane
568 Kez Görüntülendi.
'Tarifsiz Duygular Yaşadım'
Gümüşhane
491 Kez Görüntülendi.
Yeni Zigana tünelinin yüzde 50’si tamam
Gümüşhane
264 Kez Görüntülendi.
'Sahip Çıkarsanız Değer Görür'
Gümüşhane
170 Kez Görüntülendi.
Vali Memiş’ten şehit ailelerine iftar
Vefat İlanları
216 Kez Görüntülendi.
Mavuş SAĞIR Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur
Gümüşhane
946 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane’de şiddetli yağmur ve dolu köy yollarına zarar verdi
Gümüşhane
1615 Kez Görüntülendi.
Boz ayılar Gümüşhane'de kameralara takıldı
Gurbetten
424 Kez Görüntülendi.
GÜMÜŞDER’den Ramazan ruhunu yaşatan iftar programı
Gümüşhane
1197 Kez Görüntülendi.
Çalık dua bekliyor