Kategoriler

Gümüşhane Haberleri

Taraftarlardan hakem tepkisi

TFF 2.lig, Beyaz Grupta şampiyonluk mücadelesi veren lider Gümüşhanesporlu taraftarlar, pazar günü Bayburt Genç Osman Stadında oynanan Gümüşhanespor-Hacettepe maçının hakemi Atilla Karaoğlan'a ve bu hakem atamasını yapan Futbol Federasyonuna büyük tepki gösterdi.

TFF 2.lig, Beyaz Grupta şampiyonluk mücadelesi veren lider Gümüşhanesporun taraftarları, pazar günü Bayburt Genç Osman Stadında oynanan Gümüşhanespor-Hacettepe maçının hakemi Atilla Karaoğlan'a ve bu hakem atamasını yapan Futbol Federasyonuna büyük tepki gösterdi.

Gümüşhanespor Taraftar Platformu yaptığı açıklamada maçı yöneten Sakarya bölgesi hakemi Atilla Karaoğlan’ın maç boyunca verdiği ve vermediği kararlar ile maçın sonucunu tayin ettiğini savundu.

Gümüşhanesporlu futbolcuları maç başında verdiği basit sarı kartlar ile oyundan düşüren Karaoğlan’ın daha sert faullerde bulunan Hacettepesporlu oyuncuları sadece uyardığını ve kart göstermediğini, Hacettepesporun ilk golündeki net elle oynamayı görmeyen Karaoğlan’ın futbolcu psikolojisini hiçe sayıp çok basit kartlar ile Gümüşhanespor’u 9 kişi bıraktığı kaydedilen açıklamada, “Geçtiğimiz 3 deplasman maçının hepsinde de aleyhine penaltı çalınan Gümüşhanespor’un, şampiyonluk parolası ile yola çıkarken yaptığı transferler, harcanan paralar böyle hakemler ile hiç edilecekse ve  saha dışında belirlenen senaryolar ile lig devam edecek ise bu oyunu oynamanın hiç bir anlamı yok. Hele hele liderlik mücadelesi verdiğimiz Sakaryaspor’un memleketlisi Sakaryalı bir hakemin bu maçı yönetmek için atanması ise skandal ötesi bir olaydır. Bizlerin ne TFF’ye , ne MHK’ya, ne de onların hakemlerine en ufak bir inancı kalmamıştır. Türk Futbolunun bulunduğu durum ortadadır. Tek çözüm Yıldırım Demirören Federasyonunun istifa etmesidir” ifadelerine yer verildi.
 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Seçim 2018
139 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane’de seyyar sandıkta 38 kişi oy kullandı
Vefat İlanları
217 Kez Görüntülendi.
Eleman son yolculuğuna uğurlandı
Seçim 2018
153 Kez Görüntülendi.
CHP’li Milletvekilleri Gümüşhane’de oy kullandı
Vefat İlanları
152 Kez Görüntülendi.
Ali İhsan ÖZDENER Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur
Vefat İlanları
110 Kez Görüntülendi.
Yaşar YAĞMUR Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur
Vefat İlanları
93 Kez Görüntülendi.
İbrahim AYKAÇ Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur
Vefat İlanları
132 Kez Görüntülendi.
Saime ÜLKER Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur
Vefat İlanları
439 Kez Görüntülendi.
Recep ELEMAN Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur
Vefat İlanları
750 Kez Görüntülendi.
Eleman yaşam mücadelesini kaybetti
Gümüşhane
402 Kez Görüntülendi.
Gözler sandıkta