Kategoriler

Gümüşhane Haberleri
data-auto-format="rspv" data-full-width>

‘Artık tahammülümüz kalmadı’

Ligde son maçında Pendikspor mağlubiyetiyle galibiyet özlemini 3 haftaya çıkaran Gümüşhanespor, önümüzdeki haftalarda işini daha sıkı tutmak istiyor. 

Ligde son maçında Pendikspor mağlubiyetiyle galibiyet özlemini 3 haftaya çıkaran Gümüşhanespor, önümüzdeki haftalarda işini daha sıkı tutmak istiyor. 

TFF 2. Lig, Beyaz Grup’ta son 3 maçında 2 beraberlik ve 1 yenilgi alan ve zirve yarışında yerini Bandırmaspor’a bırakan Gümüşhanespor, Niğde Belediyespor ile oynayacağı 90 dakikayı çıkış maçı olarak değerlendiriyor. 

Bu maçı kazanarak yeniden yükselişe geçmek isteyen kırmızı-beyazlılar adeta bu maça kilitlenmiş durumda. Ligde son 3 maçında 7 puan kaybeden Kırmızı-beyazlılar, bu hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde konuk edeceği rakibini devirip yeniden kendine gelmek istiyor.

Hafta sonu evinde konuk edeceği Niğde Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdüren Gümüşhanespor bu maçtan galibiyetle ayrılarak takım üzerindeki olumsuz havayı da atmak istiyor. 

Önümüzdeki iki haftayı kendi saha ve seyircisi önünde geçirecek olan temsilcimiz bu iki haftalık avantajını iyi değerlendirip kaybedilen puanları da telafi etmek istiyor. 

Evinde bu hafta sonu önce Niğde Belediye sporu ardından Zonguldak Kömürsporu ağırlayacak olan kırmızı- beyazlılarda tüm hesaplar üç puan olarak yapılıyor. 

Son haftalarda beklenmedik puan kayıpları yaşadıklarını dile getiren kırmızı-beyazlı ekibin Başkanı Kaya Büyükbayraktar, “Artık puan kaybına tahammülümüz kalmadı. Niğde Belediyespor maçıyla birlikte ligde yeniden çıkışa geçeceğiz. Bu maçı kazanıp, galibiyet serisini başlatmak istiyoruz. Taraftarlarımızı da bu önemli 90 dakikada yanımızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.
 

data-auto-format="rspv" data-full-width>
Yorumlar

Daha Fazla Haber
Gurbetten
108 Kez Görüntülendi.
Gümüşhaneli Üniversite öğrencileri Abant’ta buluştu 
Gümüşhane
81 Kez Görüntülendi.
‘Efendimizin izindeyiz’ sınavları yapıldı
Vefat İlanları
101 Kez Görüntülendi.
Zekiye BEYAZLI Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur
Gümüşhane
180 Kez Görüntülendi.
Hem yolları açıyorlar hem de yaban hayatını yemliyorlar
Gümüşhane
834 Kez Görüntülendi.
Eşi ve kızı Şehit Komiser Yardımcısı Aktaş’ı anlattı
Torul Gençlik
191 Kez Görüntülendi.
Torul Gençlik adım adım Efeler Ligine: 3-0
Gümüşhane
176 Kez Görüntülendi.
‘Gümüşhane olarak turizmden hak ettiğimiz payı almak istiyoruz’
Gümüşhane
171 Kez Görüntülendi.
‘Gençliğin Gelecekteki Perspektifi’ konferansı 
Gümüşhane
221 Kez Görüntülendi.
Zigana dağında kar kalınlığı 80 santimetreye ulaştı, kayak sezonu başladı
Vefat İlanları
402 Kez Görüntülendi.
İlhami AKIN Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur