Kategoriler

Gümüşhane Haberleri
data-auto-format="rspv" data-full-width>

GGA’nın konuğu Gündoğdu oldu

Ankara Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği'ne bağlı Gümüş Gelişim Akademisi (GGA) bu dönemki sohbetlerine devam ediyor. Etkinliğe son olarak Ankara Milletvekili hemşehrimiz Ahmet Gündoğdu katıldı.

Ankara Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği'ne bağlı Gümüş Gelişim Akademisi (GGA) bu dönemki sohbetlerine devam ediyor. Etkinliğe son olarak Ankara Milletvekili hemşehrimiz Ahmet Gündoğdu katıldı.

Bu dönem bugüne kadar İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Orhan Koç, Merkez Bankası Başkanı Başdanışmanı Mustafa Aydöner, Araştırmacı-Yazar Adem Ezber'i konuk eden GGA, bu hafta da Ankara Milletvekili ve TBMM Meclis İdare Amiri Ahmet Gündoğdu'yu konuk etti.

Dernek binasında gerçekleşen etkinlikte konuşan Gündoğdu, yakın tarihten bu yana Türkiye üzerinde Batı müstemlekecilerinin tezgahlarını ve oyunlarını anlatarak son dönemlerde bu şer cephesinin çok yönlü ve toplu saldırıları ile karşı karşıya olduklarını söyledi.

Özellikle gençlerin bu ve buna benzer tüm saldırılara daha çok çalışarak gövdelerini siper etmelerini isteyen Gündoğdu, “Özellikle son gezi, 6-8 Eylül ve 17-25 Aralık ve ardından özellikle 15 Temmuz ihanet kalkışması göstermiştir ki her ne yaparsa yapsınlar istedikleri kadar şirret ve alçaklıkta bulunsalar bu millet özgürlük ve bağımsızlık noktasında hiç kimseye boğun eğmemiştir ve eğmeyecektir. Dik duran onurlu duran bir liderin arkasında onurlu duran bu aziz millet bir destan yazmıştır ve yazmaktadır. Dünyanın hangi ülkesinde tankların önüne kendilerini atan, mermilere göğüs geren bir millet vardır. O hain gecede TBMM'yi ilk açan İdare Amiriyim. O geceye kadar TBMM’sini bombalamak hiçbir düşmanın yapmadığı yapamadığı bir işti. Ne büyük bir hainlik bunu anlamamız için bunu ibreti alem için her yerde anlatıyoruz ve anlatacağız. Meclisin hasarlı bir bölümünü koruyarak yeni nesillere gösteriyoruz göstereceğiz” dedi.

Gençlere “Türkiye sadece bu bölgenin insanlarının yada ümmetin değil tüm insanlığın umududur” diye seslenen Gündoğdu, “Cumhuriyetimizin kurucu lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hedef alındığı bir batı medeniyeti size bize ne anlatıyor bunu iyi düşünmek lazım. Yerli olan, milli olan her vatandaşımız tıpkı Soner Yalçın'ın son makalesinde olduğu gibi emperyalist batının bu saldırısına ortak bir müdafaa hattı oluşturmalıdır” diye konuştu. 

Bugüne kadar milli varlığımıza yapılan saldırıların her türlüsünün püskürtüldüğünü ve geleceğimizin aydınlık olduğunu ifade eden Gündoğdu, şunları söyledi: “Bizlerin, sizlerin, hepimizin bu insanlığa umut olan ülkemizin Türkiye'mizin bekasına ve istiklaline sahip çıkıp çok çalışmamız ve koşturmamız gerektiğini unutmamak lazım. Yoksa Allah nurunu şüphesiz ki tamamlayacaktır. Biz Allah'ın bu vaadinde yer alan bir topluluk olmayı murad ederiz. Öyle ki aksi bir durumda şüphesiz ki Allah bizim defterimizi dürüp yerimize yeni kavimler getirir. Gümüşhaneli gençler, tüm gençlerimizden beklediğimiz gibi sizlerden de beklentimiz işte bu bilinçle okumalısınız, uyanık olmalısınız, ideal ve hedefleriniz olmalı. Ne yaptığınızı bilmelisiniz. Yoksa Yunus’un dediği gibi bu okumak nice okumak olacaktır.”

Soru cevap kısmında ABD’deki Rıza Sarraf’ın yargılanmasıyla ilgili yöneltilen soruyu cevaplandıran Gündoğdu, “Şahsi düşüncem Sarraf'ın daha önceki zamanlardan hazırlanmış her haliyle tam bir kurgu olduğunu lakin Halkbank'ın güzide bir kuruluşumuz olması hasebiyle bu konudaki yıpranmalara karşı dikkat edilmesi gerekir” diye konuştu.

Daha sonra gençlerle birebir ilgilenen Gündoğdu'ya GÜBDER Başkanı Erol Tekçe'nin klasikleşen hediyesi olan Gümüş Konak Maket evi hediye edilmesiyle program sona erdi.
 

data-auto-format="rspv" data-full-width>
Yorumlar

Daha Fazla Haber
Gümüşhane
153 Kez Görüntülendi.
Yerli Malı Haftasında yerli fabrikaya ziyaret
Spor
258 Kez Görüntülendi.
Kaplanlar Kelkit’in 64 yıllık hasreti sona erdirecek
Duyuru
749 Kez Görüntülendi.
Dikkat! Gümüşhane’de elektrik kesintisi
Gümüşhane
847 Kez Görüntülendi.
Bu ayıp bize yeter
Gümüşhane
214 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane’de her 100 kişiden birisi organ bağışçısı
Gümüşhane
247 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane Belediye Meclisinde bütçe görüşmeleri başladı
Gümüşhane
723 Kez Görüntülendi.
'Teşekkürler Songül abla'
Gümüşhane
478 Kez Görüntülendi.
Bölgedeki 163 tarihi eser Gümüşhane’ye getiriliyor
Gümüşhane
126 Kez Görüntülendi.
GÜ’de Bilimsel Araştırma Projesi Hazırlama eğitimi gerçekleştirildi
Spor
232 Kez Görüntülendi.
Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi