Kategoriler

Gümüşhane Haberleri
data-auto-format="rspv" data-full-width>

Kadıoğlu istifa etti

İstanbul Esenyurt Belediye Başkanı Gümüşhaneli hemşehrimiz Necmi Kadıoğlu, sağlık sorunları gerekçesiyle görevinden istifa etti.

İstanbul Esenyurt Belediye Başkanı Gümüşhaneli hemşehrimiz Necmi Kadıoğlu, sağlık sorunları gerekçesiyle görevinden istifa etti.

Belediyeden yapılan açıklamada, 13 yıl 8,5 aydır ilçenin belediye başkanlığını yürüten Gümüşhane Merkeze bağlı Pehlivantaş köyünden olan Kadıoğlu'nun bugün itibarıyla kendi isteğiyle görevinden istifa ettiği, buna ilişkin yazılı talebini Valiliğe bildirdiği belirtildi.

Açıklamada, Kadıoğlu'nun 3 yıldır muhtelif sağlık sorunları nedeniyle tedavi gördüğü kaydedilerek, şöyle denildi: "Sorumlu olduğu ilçenin ve Esenyurt halkının ihtiyacı olan hizmetlerin üretilmesinde ve yerine getirilmesinde bu sağlık sorunlarının engel olmaya başlayacağı kaygısıyla böyle bir istifa kararı almış bulunmaktadır. Sayın Belediye Başkanımızın, seçildiği günden bugüne kadar Esenyurt ilçesine ve halkına olan duyarlılık sebebiyle almış olduğu bu kararı saygıyla karşılıyoruz. Kendisine Esenyurt ilçesi ve içinde yaşayan insanlar adına gösterdiği insanüstü gayret, çaba ve çalışmalar, sağlık, eğitim, çevre, kültür, sosyal barış daha nice hizmetlerinden ötürü sonsuz şükran ve teşekkürlerimizi kamuoyu önünde sunarız."

Necmi Kadıoğlu Kimdir?

1954 yılında Gümüşhane'de doğan Necmi Kadıoğlu İlkokulu Gümüşhane'de orta, lise ve üniversite eğitimini ise İstanbul'da tamamladı. İş hayatına Gümrük Müşaviri olarak başlayan Necmi Kadıoğlu, Mali Müşavir olarak çalıştı. Necmi Kadıoğlu, 28 Mart 2004 yılında yapılan yerel seçimlerde Esenyurt Belediyesi'nde Belediye Başkanı olarak göreve başladı. İyi derecede İngilizce, Almanca ve Arapça bilen Necmi Kadıoğlu evli ve altı çocuk babasıdır.

data-auto-format="rspv" data-full-width>
Yorumlar

Daha Fazla Haber
Gümüşhane
174 Kez Görüntülendi.
Kuveytli internet fenomenleri ve acente temsilcileri Gümüşhane’de
Gümüşhane
271 Kez Görüntülendi.
Yerli Malı Haftasında yerli fabrikaya ziyaret
Spor
335 Kez Görüntülendi.
Kaplanlar Kelkit’in 64 yıllık hasreti sona erdirecek
Duyuru
934 Kez Görüntülendi.
Dikkat! Gümüşhane’de elektrik kesintisi
Gümüşhane
1167 Kez Görüntülendi.
Bu ayıp bize yeter
Gümüşhane
267 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane’de her 100 kişiden birisi organ bağışçısı
Gümüşhane
290 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane Belediye Meclisinde bütçe görüşmeleri başladı
Gümüşhane
859 Kez Görüntülendi.
'Teşekkürler Songül abla'
Gümüşhane
556 Kez Görüntülendi.
Bölgedeki 163 tarihi eser Gümüşhane’ye getiriliyor
Gümüşhane
149 Kez Görüntülendi.
GÜ’de Bilimsel Araştırma Projesi Hazırlama eğitimi gerçekleştirildi