Kategoriler

Gümüşhane Haberleri
data-auto-format="rspv" data-full-width>

AK Parti Şiran ilçe kadın kolları 5. olağan kongresi yapıldı

AK Parti, Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde kadın kolları 5.olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongre sonucunda Sema Akın ilçe kadın kolları başkanı oldu.

AK Parti, Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde kadın kolları 5.olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongre sonucunda Sema Akın ilçe kadın kolları başkanı oldu.

Belediye Kültür Salonunda düzenlenen kongreye Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak, Özkürtün Belde Belediye Başkanı Aynur Zorlu Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Erhan Güngör, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu ve çok sayıda AK Parti üyesi katıldı. 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda protokol konuşmalarından sonra konuşan İl Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız seçim çalışmalarında “kapı kapı gezeceğiz” sözüyle bu işi teşkilatlar içerisinde en layıkıyla yapan kadın kolları olarak önümüzde 2019 ve 2023 hedefleri var. Bu dava aynı zamanda hak davasıdır bu nedenle Allah’a dayanıp, güvenip azmedip çok çalışacağız. Burada teşkilatlarımıza büyük görev düşmektedir” dedi.

İlçe kongrelerini büyük bir hızla tamamladıklarını kaydeden Şeyhoğlu, “Geçtiğimiz Hafta Kürtün Kongresini gerçekleştirdik. Bugün Şiran Kongremizi yaptıktan sonra önümüzdeki hafta Köse, Torul ve Kelkit kongremizle ilçe kongrelerimizi tamamlayacağız. Bu kutlu yürüyüşe daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Kongrelerimiz AK Parti ailesine hayırlı olsun. Görevini bugüne kadar başarı ile yerine getiren Kadın Kolları Başkanımız Sayın Nurten Nazlı hanımefendiyi ve omuz omuza çalıştığımız tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum. Görevi Nurten hanımdan devralacak olan Sema Akın hanımefendiye ve yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Kongremize katılım sağlayan Özkürtün belde belediye başkanımız sayın Aynur Zorlu Kaya hanımefendiye ve protokol üyelerine teşekkür ediyorum. Kongremizin, demokrasi şölenimizin ilçemize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Durmak yok, hizmetlere devam” diye konuştu.

Yapılan seçim sonunda Sema Akın, AK Parti Şiran İlçe Kadın Kolları Başkanı oldu. Seçim sonrasında Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Sema Akın bir teşekkür konuşması yaptı. Şiran Kadın Kolları Başkanı Sema Akın tarafından yaptığı hizmetler anısına eski Kadın Kolları Başkanı Nurten Nazlı’ya plaket takdim edildi.
 

data-auto-format="rspv" data-full-width>
Yorumlar

Daha Fazla Haber
Gümüşhane
127 Kez Görüntülendi.
Yerli Malı Haftasında yerli fabrikaya ziyaret
Spor
238 Kez Görüntülendi.
Kaplanlar Kelkit’in 64 yıllık hasreti sona erdirecek
Duyuru
710 Kez Görüntülendi.
Dikkat! Gümüşhane’de elektrik kesintisi
Gümüşhane
778 Kez Görüntülendi.
Bu ayıp bize yeter
Gümüşhane
202 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane’de her 100 kişiden birisi organ bağışçısı
Gümüşhane
237 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane Belediye Meclisinde bütçe görüşmeleri başladı
Gümüşhane
686 Kez Görüntülendi.
'Teşekkürler Songül abla'
Gümüşhane
463 Kez Görüntülendi.
Bölgedeki 163 tarihi eser Gümüşhane’ye getiriliyor
Gümüşhane
118 Kez Görüntülendi.
GÜ’de Bilimsel Araştırma Projesi Hazırlama eğitimi gerçekleştirildi
Spor
225 Kez Görüntülendi.
Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi