Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ~~MuTLuLUK GAzETeSi~~
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Mizah Bolumu
balküpüsü
Uzun zamandır yeni üye alt kümede olan BALKÜPÜSÜ , tecrübeli üye a geç kümeye transfer edildi ŞOK ŞOK ŞOK laugh.gif İdalinin profosyonel üye olmak istediğini ve bunun bir üst makamı varmı ilginç sorusuyla MUTLULUK GAZTESİNİ ŞAŞKINA ugrattı sad.gif son OLARAK mutluyum, mutlusunuz ,mutluluklar diyerek siz okur sever hemşerileriyle sevincini paylaştı....... laugh.gif laugh.gif

NOT: SİZDE MUTLULUGUNUZU MUTLULUK GAZETESİYLE PAYLAŞINNNNNNNNNNNN................MUTLU KALIN EMİİİİİİİİİ laugh.gif

MAKSAT BİRAZCIK OLSUN TEBESSÜM ETTİREBİLMEKTİ SUÇU LİSAN ETTİMSE AŞK OLAAA............... biggrin.gif
istanbul
Harek getirdin balküpüsü.

Flaş... flaş... flaşş yeni aldığımız habere göre sitemize canlılık katan bir üye gelmiştir. Site için çok farklı şeyler yapabilecek olan bu üyenin sayın adminimiz tarafından değerlendirilmesini isteriz. Görünen o ki pozitif enerjisiyle diğer üyeleride harekete geçirecek kapasitededir. Ajasın verdiği bilgiye göre herkes mutluymuş...
balküpüsü

şOk şOk şOK ohmy.gif balküpüsü profesyonel seçildiiii laugh.gif Sevincini mutluluk gazetesiyle paylaşan balküpüsü idealimi

gerçekleştiridim yupppiiiiiiii laugh.gif darısı diger yeni üyelerin başına dedi... laugh.gif

MAKSAT BİRAZCIK OLSUN TEBESSÜM ETTİREBİLMEKTİ SUÇU LİSAN ETTİMSE AŞK OLAAA..... laugh.gif

balküpüsü
ya arkadaşlar, hemşerilerim , topragımın insanları kimse MuTLu degilmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sad.gif istanbullu hemşerim teşekkür ettim ileti için wink.gif
rotasiz_29
yok melesef tadı yok

senin mutukuk gazetesi benim tadı yok şehri
istanbul
İyi akşamlar sayın dinliyiciler...
Son aldığımız habere göre, sitemizin bir üyesi son zamanlarda çok mutsuz olduğunu belirtmektedir. Bilindiği üzere bu değerli üyemiz sayın rotasız 29 bey,önceleri çok aktif, neşeli haliyle diğer üyelere moral kaynağı olmuştur. Umarız eski haline en yakın zamanda kavuşur. Elimizden gelen neyse yapmaya hazır olduğumuzu bildirir hepinize güzel İstanbulumuzdan selamlar sunarım.

balküpüsü
son dakika!!!!sıcak haber ohmy.gif balküpüsü üyemiz geri dönüş mutlulugunu mutluluk gazetesiyle paylaştı laugh.gif wub.gif biggrin.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.