Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Hayal bile olamayacak anket soruları
www.gumushane.gen.tr - Forum > Anketlerimiz > Anketler
Recep Ergin
Akla ziyan anketler serisi 1. anketimiz....
Eyüp DEMİREL
[font=Arial][size=7] İHTİYAÇ DUYULAN BİR ANKET MODELİ TEBRİKLER.HAYEL DEĞİL GERÇEK BİR GÜN OLACAKTIR.TRABZON ,GÜMÜŞHANE YOLU 45 DAKİKKAYA İNEBİLİR
KadirÇetin
Dünyanın tanıdığı insanların deli damgası yedikleri bir gerçektir. Ünlü fizikçi Ainstain da deli ilan edilmişti bir dönem. Ama ne yazıkkı biz onun kıymetini sonralardan anladık. Bu anketinde kıymeti yıllar sonra yol yapıldığında anlaşılır. Umarım bizim göreceğimiz kadar yakın olur o günler. Bu yol bahsedildiği kadar değilse bile ne kadar kısalırsa o kadar iyi ve güvenli olur.
ugur
ULAŞIM İYİDE TİCARET NE OLACAK
Gümüşhane- Trabzon arasının 45 dk ya indirileceği gündemde. Bu Gümüşhaneye hem getirileri olacaktır hemde götürüleri. Uşaımın kolay olması tabiki güzel bir nimettir. Hastalarımızın sağlıklarına kavuşmalarını hızlandıracaktır. Ancak olaya birde şöyle bakmak gerekir; Gümüşhane'nin nüfus sorunu olduğunu bilmekteyiz. Bu nüfus sorununun ticarete yansımasıda olumsuzdur. Ulaşımdan kaynaklanan pahalılık elbette vardır. Ancak Trabzon'un ilimize olan yakınlığı ilimizdeki ayakta zor duran ticareti yıkmaya yetecektir. Halkımız alışveriş için bu gün olduğu gibi Trabzon'a gidecektir. Gümüşhanede bu gidişe bakılırsa sadece Fırınlar ayakta kalır. Giyim sektöründen tutunda Temel Gıda sektörüne kadar her sektör zordurumda kalacaktır.
Bunu önlemek için yetkililerin gerekli önlemleri alması gerektiğini düşünmekteyim. Umarım ilimiz ve milletimiz için hayırlı olur
ahmet özdemir
Zigana tünelini 30 yılda açabildik artık bu tünelide 50 yılda açarız iyi olur.!!
yolcu1453
Türkiyenin bütün sorunları bitti halk refah düzeyine erişti toplu konutlar yapıldı sahiplerine dağıtıldı sıra geldi zigana tüneline! Birileri oraya istenildiği gibi bir tünel yapsa eminim bundan sonraki anketiniz "Gümüşhaneye hava alanı yapılmalı mı yapılmamalı mı?" gibi bir şey olacak ve bir çok kimse de "tabiki yapılmalı bu ulaşımı şimdi olduğundan daha güvenli ve daha hızlı" yapar gibi bir seçeneği seçecektir.
Godilli Aydurmuş
QUOTE(yolcu1453 @ Feb 22 2006, 11:47 AM) [snapback]466[/snapback]

Türkiyenin bütün sorunları bitti halk refah düzeyine erişti toplu konutlar yapıldı sahiplerine dağıtıldı sıra geldi zigana tüneline! Birileri oraya istenildiği gibi bir tünel yapsa eminim bundan sonraki anketiniz "Gümüşhaneye hava alanı yapılmalı mı yapılmamalı mı?" gibi bir şey olacak ve bir çok kimse de "tabiki yapılmalı bu ulaşımı şimdi olduğundan daha güvenli ve daha hızlı" yapar gibi bir seçeneği seçecektir.

Mhr haklısınız arkadaşım ama yolu olmayan bir şehir neye yaran yatırımçı bile yatırım yapmadan o şehrin ilk önce ulaşımına bakar sevgiler
DEDEOĞLU 29
BİLDİĞİM KADARIYLA KÖSEYE BAĞLI SALYAZI KÖYÜNDE 1990 DAN BERİ HAVAALANI VAR...
illegalizer
bunu yapana kadar Gümüşhaneye bi hava alanı yapsa ya bunu düşünen arkadaş:-)
www.kurtun.com
iyi bir anket olmuş hazırlayan arkadaşı teprik ediyorum hayırlısı neyse o olsun vede bekleyelim görelim önümüzdeki senelerde neler gercekleşecek
linuxcumurat
QUOTE(DEDEOĞLU 29 @ Mar 1 2006, 05:43 PM) [snapback]473[/snapback]

BİLDİĞİM KADARIYLA KÖSEYE BAĞLI SALYAZI KÖYÜNDE 1990 DAN BERİ HAVAALANI VAR...

Ben De görmüştü. Hur köyünde gezerken kelkit vadisine doğru bir yerde. Ama Orası askeri hava alanı..

KOlay gelsin..

QUOTE(yolcu1453 @ Feb 22 2006, 10:47 AM) [snapback]466[/snapback]

benden +5 çalışır

Kolay gelsin..
sefa2318
O yolu ben zaten o kadar satte alırım bence hıc gerek yok bosuna heyecan aramayalım smile.gif
aci_gercek
YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM MEVCUT TÜNEL YAPILMADAN ÖNCE BU DÜŞÜNÜLMÜŞ AMA YAPILAMAMIŞ HAVA ALANINA GELİNCE GÜMÜŞHANEDE KAÇ KİŞİ UÇAĞA BİNEBİLECEK biggrin.gif
sefa2318
Ben bınerım yapsınlar donerken bıle ucakla donecem soz smile.gif)) ama nereye yapacakalarkı benım hatırladıgım Gumushanede duzluk yok denecek kadar az bu arada gıtmeyelı 15 yıl kadar oldu smile.gif)
YORGUN YOLCU
tebrikler anketleriniz gayet iyi.yapılan bir şeyi herkes takdir etmez kimi eleştirir kimi beğenir insanoğlu bu. böyle anketler yapıldıkça gümüşhane kazanacaktır
DELİKIZ
yaff ben oy vermedimde henüz... tongue.gif
Ama zaten tünele gerek kalmadan da bu kadar zamanda ulaşılmıyor mu?? ohmy.gif
Pek anlayamadım da üzgünüm....Havaalanına gelince tanıdığım birçok kişi uçak yolculuğunu tercih ediyor..
Erzurum ya da Erzincan Havaalanına gidiliyor..Bizde olmadığı için..Ama buna müsaitmidir bunuda bilmiyorum... rolleyes.gif
Pek cahalım kusura bakmayın... sad.gif
Selamlar
...
azel
QUOTE(YASEMİN @ Mar 30 2008, 11:56 PM) *
yaff ben oy vermedimde henüz... tongue.gif
Ama zaten tünele gerek kalmadan da bu kadar zamanda ulaşılmıyor mu?? ohmy.gif
Pek anlayamadım da üzgünüm....Havaalanına gelince tanıdığım birçok kişi uçak yolculuğunu tercih ediyor..
Erzurum ya da Erzincan Havaalanına gidiliyor..Bizde olmadığı için..Ama buna müsaitmidir bunuda bilmiyorum... rolleyes.gif
Pek cahalım kusura bakmayın... sad.gif
Selamlar
...

şimdi seni aydınlatma isterdim ama daha çok aklını karıştırırım..

ama üsteki yorumlardan bir tanesine katılıyorum eğer yol yakın olursa ghanede esnaf çok zorlanır bizim gb yanii öğrenciler bile hafta sonunu nu dışarda geçirmeyi düşünür. sadece ulaşım işi ile uğraşan için karlı olur.
a.kerim _29
yaaa çok güzel olur ama hayali bile güzel
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.